hypothetical
28 Mar, 2024, 15:19

Autor Wątek: Duduś i Karmelek  (Przeczytany 32281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Duduś i Karmelek
« Odpowiedź #250 dnia: 03 Lut, 2009, 15:31 »
bądźmy dobrej myśli Bożenko :)
ja o śmierci Dudusia dowiedziałam się teraz patrząc w innym temacie, że przy jego imieniu widnieje świeczka-aż serce mi na chwilę z bólu i rozpaczy stanęło w piersi :(
wiem, że po stracie Misia chciałaś bardzo poprawić Dudusiowi byt i uchronić od samotności. nie długo mu było się cieszyć tymi radościami, ale serce, jakie obu swoim szylkom odeszłym za tęczowy most dałaś, było przeogromne.
jednak Idka ma rację-musisz teraz skoncentrować się na Melku. miejmy nadzieję, że chłopak powalczy za siebie jak za dwóch.
podziwiam Twe oddanie tym maluszkom i mam nadzieję, że dla tak cudownej osoby jak Ty los zacznie wreszcie być łaskawszy. za dużo nieszczęść Cię spotkało.
pozdrawiam bardzo gorąco. pamiętaj, że teraz Dudus dołączył do Misia-wreszcie ujrzał swego kompana i pasą się na wiecznie zielonych łąkach za Tęczowym Mostem. na pewno jest teraz szczęśliwy i obaj wspominają pewną ciepłą osobę która oddała im, jako zwierzętom całe swe serce.

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez dnia 17 Lut, 2016, 14:08

Offline cindirella

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 282
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mikuś
Odp: Duduś i Karmelek
« Odpowiedź #251 dnia: 03 Lut, 2009, 17:08 »
  • Usuń najlepszą odpowiedź
  • Dopiero teraz przeczytalam o Dudusiu, bardzo mi przykro, trzymaj siię, zrobiłaś wszystko co mogłaś żeby mu pomóc, na pewno był u Ciebie szczęśliwy...

    Offline Madziarka

    • ~Tańczący Po Półkach~
    • ***
    • Wiadomości: 86
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Szubi, Lemin ;)
    Odp: Duduś i Karmelek
    « Odpowiedź #252 dnia: 03 Lut, 2009, 18:51 »
    tak mi przykro ;(  :tuli:

    Offline elanutka

    • ~Piach Master~
    • *
    • Wiadomości: 225
    • Uzbierane migdały: 5
    • Płeć: Kobieta
    Odp: Duduś i Karmelek
    « Odpowiedź #253 dnia: 03 Sie, 2015, 21:37 »
    Doczytałam do końca...Bożenko, ja rzadko sie wzruszam, zwykle tłumię to w sobie, ale...dlaczego taki niesprawiedliwy los Cię spotkał ! Ilez ludzi nie martwi sie swoimi zwierzakami niemal wcale a Osoba, która przyjęła szynszylki jak część swojej rodziny doznała tak ogromnej troski. Przerazajace jest to wszystko. Mam nadzieję, ze chociaż Bąbelki sprawia, ze odczujesz pełnię radosci z posiadania szylków. A o "odeszłych" zwierzątkach i tak nie zapomnisz - sama mam w sercu dwa chomiki i Antosia, swinke morska, z tej trojki tylko pierwszy chomiczek Walcio dożył kresu swoich dni, pożegnał sie z calą rodziną i wiem, że odszedl w spokoju, natomiast chomiczka Ksieżniczka odeszla w bólu ( zjadla tasme klejącą na wybiegu i nic sie nie dało z tym zrobic, odchodzila w strasznych mękach) a Antos też z dnia na dzien przestal jeść, przestał sie załatwiać, dokarmialam, tuliłam, wyczulam małe zgrubienie przy bioderku. Następnego dnia weterynarz zdiagnozował nowotwór, ale jeszcze dawał nadzieje. Po wzmacniającym zastrzyku Antoś żył tylko 3 godziny... odszedł w styczniu tego roku a mam go nadal na tapecie w telefonie... :(

    Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

     

    Bożena i Karmelek

    Zaczęty przez 5zy5zkaDział Zaadoptowane Szynszyle

    Odpowiedzi: 5
    Wyświetleń: 4131
    Ostatnia wiadomość 03 Sie, 2015, 21:14
    wysłana przez elanutka
    Karmelek

    Zaczęty przez BożenaDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

    Odpowiedzi: 546
    Wyświetleń: 62674
    Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2015, 11:16
    wysłana przez elanutka
    Dzisiaj odszedł mój przyjaciel Duduś

    Zaczęty przez BożenaDział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 12
    Wyświetleń: 2772
    Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2009, 09:58
    wysłana przez Idka
    Bubu i Duduś :-)

    Zaczęty przez majunia1985Dział Kalendarz

    Odpowiedzi: 5
    Wyświetleń: 1388
    Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2006, 13:25
    wysłana przez aneta_117
    Duduś i Tasia

    Zaczęty przez Papryka :)Dział Przedstaw się

    Odpowiedzi: 3
    Wyświetleń: 955
    Ostatnia wiadomość 20 Wrz, 2008, 19:34
    wysłana przez Papryka :)
    SimplePortal