28 Mar, 2024, 14:43

Autor Wątek: JUZ są  (Przeczytany 2553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
JUZ są
« dnia: 01 Lis, 2008, 20:40 »
Od paru godzin znów jestem szczęśliwa , w naszym domku zamieszkali dwaj chłopcy :D, są baraćmi, jeden większy drugi mniejszy :D. Większy juz ma imię -Maxs , wie co robi , zaraz jak się sprowadził zajął domek  :D, mniejszy siedzi na połce. Jak narazie tylko patrzymy na nich , niech się przyzwyczają do nowego domku. Ich czarne mordki są przdeśliczne  :D

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lis, 2008, 21:09 »
pozdrowienia dla twoich nowych podpopiecznych, wczoraj miałam okazję ich wykiziać za uszkami :D

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lis, 2008, 21:20 »
No to chyba przyjdzie ci kupić drugi domek.Pozdrowionka od moich kulek.Niech ci się zdrowo chowają . [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-]

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lis, 2008, 21:20 »
Czyli masz słodkie aksamitki ? No to czekamy na jakieś zdjątka śliczniuchów  :).

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lis, 2008, 21:34 »
Myszko dziękuję za pomizanie  ;D, Bozenko klatka tak jak mówiłam zamówiona  ;D, Basiu jak tylko opadną emocjie zrobię in sesję zdięciową  :D

Maxs- większy śpi, mały rozrabia na potęgę,szarpie kraty w domku, skacze , za wszelką cenę chce wyjść ....A myślałam ze będzie odwrotnie  :D

/proszę korzystać z opcji "zmień" a nie pisać posta pod postem/Mysza            Przepraszam , fakt, zaś byk z mojej strony , postaram się naprawić  ;D
« Ostatnia zmiana: 02 Lis, 2008, 12:45 wysłana przez Aśińska »

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lis, 2008, 12:43 »
Asiu chodziło mi o drewniany domek bo klatkę jak wiem im fundujecie nową.Skoro Maxs  zamieszkał w domku to może w nowej klatce znalazło by się miejsce dla drugiej drewnianej chatki :D.Już nie mogę się doczekać sesji zdjęciowej  twoich kulek.Mam nadzieję że dzisiaj uda nam się wieczorkiem pogadać na skype!

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lis, 2008, 13:05 »
Bozenko, jeśli tylko będzie taka mozliwość będą mieli dwa domki  :D, zobzczymy jaką klatkę załatwi pan z zoologa  ;D. A co do rozmowy to.... wiesz ze zawsze jestem ZA ;D                                                                                                                                      To moze trochę z zycia braci u mnie ,większy Maxs, jest taki ......dostojny?, no taki bardzo ....szef ;D , Nemo to taki jak nasza Zuizia-szalony wariat kochana kulka.Rano gdy wstałam po nocy(pełnej szurania w kaltce), dziwiłam się bardzo!! nawet     zjedzony , czego nasza panienka nigdy nie robiła.Teraz po pierwszym wybiegu chłopców wiem ze to dwa szatany  ;D
« Ostatnia zmiana: 02 Lis, 2008, 18:41 wysłana przez Aśińska »

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: JUZ są
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lis, 2008, 06:37 »
Asiu dzięki za fotkę chłopów, wyglądają jak dwa aniołki [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-]

 

SimplePortal