hypothetical
20 Kwi, 2024, 06:51

Autor Wątek: E bay  (Przeczytany 1489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
E bay
« dnia: 05 Sty, 2009, 11:50 »
Mam pytanie. Czy ktoś z was kupował klatki/woliery na ebay'u? Znalazłam kilka ciekawych ale wszystkie są z niemiec. Zupełnie inne niż w Polsce.
Zastanawiam się ile kosztowała by przesyłka takiej woliery do Polski. I mam jeszcze jedno pytanie z serii "głupie". Tam trwają licytacje i czasem w przeliczeniu na nasze to są naprawdę śmieszne kwoty za woliery. Ciekawa jestem czy jeśli bym wygrała licytację za kwotę 100 zł to czy sprzedający może jej nie uznać. Wiem że na allegro są zabezpieczenia w postaci "ceny minimalnej" a nie wiem jak na ebayu. Skontaktowałam się ze sprzedającym ale jeszcze nie odpisał. A w dodatku nie znam niemieckiego :(
Proszę o pomoc.

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: E bay
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sty, 2009, 12:13 »
nie wiem jak to na e-bayu wygląda, ale od razu przygotuj się na masakryczne ceny transportu... jak chciałam kupić grę planszową (pudełko ja wiem, 40x40 cm, niecały 1kg wagi) to koszt wysyłki z Niemiec wynosił od 65 zł w górę. Woliery ważą pewnie jakieś 30 kilo z hakiem... Ale tam powinny być wyszczególnione koszty wysyłki do konkretnych krajów

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: E bay
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sty, 2009, 13:31 »
wejdz na strone główną, zmień z polski na niemcy na dole strony. idź po kategoriach Tierwelt > Klein- & Nagetiere > Käfige & Auslauf > Ställe . przedostatnia kolumna Versand nach DEU. naciśnij na deu i zmien na Polen- POL i naciśnij SPEICHERN. i tam masz koszty wysyłki do Polski, ale podane w euro więc sobie musisz przeliczyć czy ci sie wysyłka opłaca. niektórzy nie zgadzają się na wysyłkę przedmiotu za granicę/ nie podają kosztów, więc na twoim miejscu bym takich odrzuciła żeby sobie problemu nie robić :wink:

nigdy nie korzystałam z ebaya więc na resztę pytań ci nie odpowiem.

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
Odp: E bay
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sty, 2009, 13:46 »
Zieffka ale cudo  :D Mi się udało wynaleźć kilka fajnych tyle że nie dopisano ile wynosi transport. Podaje przykładową aukcję:
http://cgi.ebay.pl/Papageienkaefig-Voliere-Kaefig-New-Medallo-128x103x207_W0QQitemZ200295332567QQcmdZViewItemQQptZde_haus_garten_tierbedarf_v%C3%B6gel?hash=item200295332567&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A2%7C65%3A3%7C39%3A1%7C240%3A1318
Najbardziej podobają mi się takie "rzeźbione" dla ptaków. Fajne "zamczyska" choć podejrzewam że szylkowi nie sprawia różnicy wygląd klatki, byle by bogate wnętrze miała  :D
Widziałam kilka w Polsce ale to nie na moją kieszeń. Pomarzyć zawsze można  :D


Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: E bay
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sty, 2009, 14:36 »
cudeczka ;) i te "otwierane" miseczunie... miodzio ;)
ale z tego co zrozumiałam, to odstęp między prętami wynosi ponad 2 cm - to nawet jeśli będzie to nie wiem jaki pałac, każdy szylas z niego śmignie ;P

Offline Nicola

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 220
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Euzebiusz i Tito :)
Odp: E bay
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Sty, 2009, 14:48 »
Mi się podoba i mam już upatrzoną ale odstęp między prętami 2,2. Widziałam szynszylówki z odstępem 2,7 więc myślałam że 2,2 może być -ale pewnie nie- ("bo to złe szynszylówki były"  :D). Mój ma dość duży kuper to może się nie przeciśnie. Boję się bardziej by się nie udusił jak zaklinuje swoją szacowną łepetynkę.
(dla przykładu w Polsce też mamy: http://www.zookoziolek.pl/product_info.php/products_id/160/manufacturers_id/13 )
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2009, 15:17 wysłana przez Nicola »

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: E bay
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Sty, 2009, 15:51 »
jesli nie ma zastrzezenia w aukcji co do ceny minimalnej to wygrywasz za tyle za ile wylicytujesz :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

marchewka^^

  • Gość
Odp: E bay
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Sie, 2009, 15:07 »
Weszłam na Ebay i wpisałam chinchilla.Pokazały sie majtki z futerka szynszyli.Nadal jestem w szoku.
Uprzedzam ,że nie dokońca wiem czy to futro jest naturalne czy sztuczne... :/

newbielink:http://cgi.ebay.com/Mens-Sexy-Real-Chinchilla-Fur-G-String-Thong-Bikini_W0QQitemZ260466071972QQcmdZViewItemQQptZUS_CSA_MC_Underwear?hash=item3ca4fcd9a4&_trksid=p3286.c0.m14 [nonactive]

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: E bay
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sie, 2009, 16:40 »
No nie wytrzymam!To obrzydliwe robić majtasy z puchatków.Żeby  ich tam poskręcało. [pifpaf]

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: E bay
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Wrz, 2009, 00:50 »
prawdziwe futro niestety ;/

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

SimplePortal