24 Kwi, 2024, 16:16

Autor Wątek: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.  (Przeczytany 32465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ruperto

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nemo - beżyk, Kiwi - czarny aksamit oraz białasek
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Sie, 2009, 17:36 »
Od wtorku moje chłopaki tez testują PRO i widze, słysze ( bardzo chrupią wiec zdzierają sobie ząbki ) ,
że im smakuje. :D :D

Kiwi i Nemo ze mną od 4 sierpnia 2009r.
17 września 2010r - do mojej zwierzęcej bandy dołączyła biała kula futra

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Sie, 2009, 19:20 »
pokarm podstawowy nie ma być zjadany w dzikim szale uwielbienia a zdrowy i "na naszą kieszeń" - jeśli kieszeń bogata to można sobie pozwolić na Complete i inne PREMIUM, a jeśli nie, to lepiej sobie znalesc zdrowego ekonoma i tyle ;] PRO to własnie zdrowy ekonom :)

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline ruperto

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nemo - beżyk, Kiwi - czarny aksamit oraz białasek
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Sie, 2009, 19:29 »
tak ale chyba ma i dobry skład bo własnie na to najbardziej patrzyłem przy zakupie, dla mnie cena to 2 miejsce a skład - 1

Kiwi i Nemo ze mną od 4 sierpnia 2009r.
17 września 2010r - do mojej zwierzęcej bandy dołączyła biała kula futra

Offline Cara

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 235
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Sie, 2009, 23:25 »
U nas tłuste wyjadają najpierw wszystko inne, ale jak zostaje samo PRO to jedzą na tyle chętnie, że traktują to jak przysmak (wybudzone ze snu bardzo chętnie ciamkają granulat, co wcześniej występowało tylko przy produktach migdałkopodobnych :)).

Offline yoostynka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 370
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Rysia ;-) i Edzio
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #79 dnia: 11 Sie, 2009, 07:36 »
pokarm podstawowy nie ma być zjadany w dzikim szale uwielbienia a zdrowy i "na naszą kieszeń" - jeśli kieszeń bogata to można sobie pozwolić na Complete i inne PREMIUM, a jeśli nie, to lepiej sobie znalesc zdrowego ekonoma i tyle ;] PRO to własnie zdrowy ekonom :)
No właśnie się tak zastanawiam co do oszczędności i sama nie wiem co o tym myśleć. Pro i complete w tej samej cenie, ale pro jest dwa razy więcej więc wydawać by się mogło że dwa razy taniej wychodzi. Tyle że z moich obserwacji wynika, że 0,5 kg complete i 1 kg pro starcza na tyle samo :-?

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Sie, 2009, 13:53 »
Tylko, że w 0,5kg Complete połowa to niejedzony pył... Sama nie wiem już, co jest najbardziej optymalne.


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Sie, 2009, 22:05 »
Ja zamówiłam właśnie 1kg tego  Versele-Laga Chinchilla & Degu Pro. Jestem ciekawa, jak szyle to przyjmą (Vitakraft Vita Special wsuwany przez Bellę z uwielbieniem, przez Rillę z niskim entuzjazmem) - bo ja kieruję się ceną. Zwłaszcza teraz kiedy mi się nakłada karma dla szyli z karmą dla psów. A ta karma wychodzi korzystnie, ZWŁASZCZA w worku 25kg (który kupię, o ile będzie ok)... Teraz powoli mi się właśnie kończy Vitakraft.
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2009, 22:07 wysłana przez Chamaedorea »

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline Cara

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 235
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #82 dnia: 11 Sie, 2009, 23:59 »
Tylko, że w 0,5kg Complete połowa to niejedzony pył... Sama nie wiem już, co jest najbardziej optymalne.
Może to Cię przekona ;) - Pro jest u nas o parę złotych tańsze od Complete, a do tego starcza na zdecydowanie dłużej. Normalnie już bym panikowała, że trzeba karmę kupować, bo przeszedł żwirek, piasek, patyczki, karma... a granulat dalej ten sam (jak dekoral :P). Pro kupowaliśmy ponad miesiąc temu, a starczy jeszcze spokojnie na dwa-trzy tygodnie (sama nie mogę w to uwierzyć teraz :shock:)

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #83 dnia: 12 Sie, 2009, 12:45 »
ja kupuje w kakadu i nie mam problemów z tym, że pół opakowania to miał i pył - pewnie dlatego, że karma jest wysyłana prosto od producenta, więc problemy składowania w hurtowni zoologicznej, zbędnego transportu itp odpadają - no i zwyczajnie mniej jej się kruszy gdy procesy "logistyczne" nim karma dojdzie do sklepu są skrócone :) Nie mniej, kiedy wymieniam im karmę to już tego pyłu jest znacząca część, i powstaje on przy jedzeniu. Oceniam, że gdzieś z 10% karmy się tak marnuje.

0,5 kg Chinchilla Complete przy 3 kulach starcza mi na 3 dni.
1kg chinchilla & degu PRO na około 7-8 dni.

Napewno gdyby było mnie na to stać, karmiłabym Complete, ale te małe opakowanka zupełnie się nie kalkulują, nawet 2,5kg nie wychodzi dużo taniej, a 8kg nie jest dostępne w naszym kraju.

Chinchilla Pro to dobry stosunek jakości do ceny i dlatego ja to stosuje... nie nadszarpuje jakoś mojej kieszeni bardzo jeśli się kupi opakowanie 25kg, to wychodzi tak tanio jak karmienie meganem czy vitapolem :)
po prostu na to mnie stać i tyle. Choć póki kuruję chłopców po chorobie to jedzą ekstrudery bo są bardzo dobre na przytycie ze wzgledu na wiekszą przyswajalność składników odżywczych - chocby dlatego, że w zwykłych granulatach np witaminy dodawane są stricte sztucznie, ekstrudacja pozwala zachować część naturalnych, łatwiej przyswajalnych, rozrywa też wiązania białkowe tworząc je łatwiej przyswajalnymi... itp itd :) więc mimo, że karma ze zbilansowania wygląda na "light" to naprawdę aby taka była, musielibysmy podawać jej o połowę mniej niż zalecane 25gram na sztukę dobowo. - nota bene, takie dawkowanie zapewne byłoby poprawne, bo z tym 25gram - to już chyba z automatu piszą na każdej karmie, bez wzgledu na jej energetyke i przyswajalność itp.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Chamaedorea

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pulpecja [*], Bella [*]
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #84 dnia: 20 Sie, 2009, 13:23 »
Versele-Laga Chinchilla & Degu Pro przyszlo. Fajnie pachnie, chociaż wolę takiego bardziej bezzapachowego Vitakrafta :-).

Pannom dalam dziś na spróbowanie. Obie zjadły z chęcią. Belli się nie dziwię (jest naprawdę wszystkożerna i nie wybrzydza :-)), ale Rilli też posmakowało, a ona za karmą Vitakraftu nie przepada i je ją dopiero jak zgłodnieje, przy czym zawsze coś zostawi.
A jak tak dalej pójdzie, to czuję, że Rilla na nową karmę przejdzie od razu - bo co z tego, że jej karmy zmieszam, jak ona jest zdolna wydziubać tylko to co jej smakuje :-). Bella je jak leci :-).

Zobaczymy. Jak będzie OK, to zamówię 25 kg i wreeeeszcie będę miała spokój z małymi opakowaniami :D. I duużo taniej będzie.

Pulpecja i Bella ze mną od 26 września 2007. [']

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #85 dnia: 20 Wrz, 2009, 14:34 »
u mnie karma PRO sie jakoś nie sprawdziła,mieszam z Vitakraftem któremu jestem wierna,moj najwiekszy faworyt wsrod karm,oraz z dodatkiem do jedzonka Crispy,i elementy PRO znikaja jako ostatnie z calego tego ambarasu :(

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #86 dnia: 06 Paź, 2009, 12:03 »
U mnie się sprawdziła :) Szylki zjadają, czy ze smakiem - nie wiem. Dostają to i koniec, więc zbytnio wyboru nie mają ;) Ale mi się podoba, bo właściwie nic się nie marnuje z tej karmy, nic się nie kruszy nie ma pyłu.


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7782
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #87 dnia: 14 Lis, 2009, 18:24 »
U mnie Chinchilla PRO leży odłogiem... po prostu leży i traci coraz bardziej na zapachu i ani przełamane i podane pod nos lub do łapki nie wzbudza zainteresowania ni chęci jedzenia. Totalna klapa ;p tylko nie wiem czy producenta czy wychowawcza względem jedzenia.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Rambusia

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pusia, Szyszunia, Karmelka*
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #88 dnia: 15 Lis, 2009, 16:32 »
Ja jeszcze mam Chinchilla Duo, ale już powoli dodaję nową karmę (Chinchilla & Degus PRO) i też chyba nie ma zachwytu. Raczej PRO zostaje. Zobaczymy co będzie jak będą miały tylko PRO.
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2009, 16:39 wysłana przez Rambusia »

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #89 dnia: 15 Lis, 2009, 16:48 »
Moja Fela przeszła z Vitapolu na VL Chichilla & Degu PRO i szama chętnie ;) Może to dla tego, że nie wyboru i tylko to dostaje ;)

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

Offline ruperto

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nemo - beżyk, Kiwi - czarny aksamit oraz białasek
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Lip, 2010, 10:03 »
Witam,
Czy testował już ktos ten nowy produkt Versala Lage Prestige Snack Nature Fibres lub Cereals 500 g? Zastanawiam sie nad kupnem takiego dodatku do karmy podstawowej ( chinchila & degu  PRO. Czy smakuje szylom? A moze jest jeszcze inna karma? Potrzebuje czegos dzieki czemu szynszyle przybiora na wadza bo narazie to z nich chudzielce co mnie niepokoii.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2010, 10:06 wysłana przez ruperto »

Kiwi i Nemo ze mną od 4 sierpnia 2009r.
17 września 2010r - do mojej zwierzęcej bandy dołączyła biała kula futra

Offline jasiu589

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zdzisław,i dwa puchacze :)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #91 dnia: 18 Wrz, 2010, 17:47 »
witam mam problem odnośnie karm. Postanowiłem mojemu zdzichowi mieszać karmy i co miesiąc kupuje mu standardową (versele laga chinchilla degu pro) i miesiąc temu kupiłem mu do pro chinchilla nature a w tym miesiacu dokupiłem mu complete i niechce jej za bardzo jeść jest może jakiś sposób na to żeby jadł tą karme??

Odzywaj się tylko wtedy, gdy wiesz, o co chodzi
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Mądrość zależy od trzech rzeczy: osobowości, wiedzy, samokontroli.
~sokrates~

Offline Neo P

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 99
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spidi - Standard
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Wrz, 2010, 18:18 »
To masz wybredną szynszyle, tak jak ja. Moja szynszyla jak ma w miseczce granulat to nawet go nie tknie. Może być głodna ale granulatu nie zje.

Spidi jest ze mną od 13.11.2009r.
Dnia 20.06.2014 Spidi przeszedł przez Tęczowy Most.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Wrz, 2010, 18:31 »
jeżeli są problemy z wybrednością, to unikaj najlepiej mieszanek [czyli np. vl chinchilla nature].
mieszaj dwie karmy podstawowe, bardzo stopniowo dodając nowej do starej-np. pierwsze 3-4 dni podawaj karmę w proporcji stara 3/4, nowa 1/4. następne 3-4 dni zmiana na mieszanie pół na pół i tak aż dojdziesz do zmiany na nową karmę. ma to na celu przyzwyczajenie układu pokarmowego szylka na nowości.
pamiętaj też, że w końcu szynszyla powinna zacząć jeść nową karmę. warto przegłodzić marudera-na pocieszenia zamiast suchara i wody troszkę sianka i woda oprócz karmy nowej w misce. wtedy po kilku dniach stawiania oporu, w końcu miska zazwyczaj zaczyna magicznie się opróżniać :P
jakby co, śmiało pytaj :)

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #94 dnia: 21 Wrz, 2010, 17:34 »
Ja też miałam problem z przestawieniem Fif na VL Complete ( co prawda z pokarmu Megan, a to już robi swoje...),trwało to trochę, głodówki były ,ale w końcu się udaje i karma jest jedzona chętnie nawet z ręki, podana zamiast smakołyku .

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline Ewa1983

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 12
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szyszka & Homik
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #95 dnia: 30 Wrz, 2010, 15:23 »
U mnie ta karma schodziła jak najlepszy smakołyk, dopóki nie dałam moim szylkom kulek  Vitakraft Regular - od tej pory każdy inny pokarm jest odrzucany. [-chomik-]

Offline Iska

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frania, Bajka, Bójka, Beza
    • moje małe zoo
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #96 dnia: 02 Gru, 2010, 15:49 »
 Ja z moimi miałam duży problem jeśli chodzi o karmę. Czego bym nie kupiła zjadały tylko połowę zawartości miseczki, a druga była dla nich niejadalna  :? . W końcu zaczęły zjadać całość jak kupiłam VL Complete. Ale od ponad roku przerzuciłam je na jeszcze inny granulat, który zdecydowanie smakuje im najbardziej, jest on jednak niedostępny w małych paczkach. Od bardzo dawna kupuję wszystko dla moich stworów w jednym sklepie i zapytałam jednego dnia właścicielkę czy nie ma jakiejś karmy dla szynszyli na wagę no i okazało się że jest VL granulat w pakach po chyba 25 kilo. Nie dość że wychodzi dużo taniej na kilogramie niż ta paczkowana to jeszcze moje dziobaki ją uwielbiają i teraz nic innego nie chcą ruszyć [bardzopolecam]. Proponuje zapytać w swoim sklepie, a jak ktoś jest z Poznania to polecam sklepik z artykułami dla zwierząt "Fafik" na ul. Naramowickiej.

Sny spełniają sie tylko gdy śpisz.

Offline PusiaK

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 145
  • Uzbierane migdały: 0
  • Han Solo, Książniczka Leia Organa
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Gru, 2010, 23:54 »
Mój Solo jadł od urodzenia VL chinchlia degu pro. miesiąc temu dostał VL complite i nie było żadnych komplikacji. Teraz chcę znowu na wersje Pro przejść:) była trochę bardziej wydajna :) jak Complite dostał to na ra całą miskę zjadł tak mu smakowała :)

Offline Patinka2310

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 116
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Sisi, Punia[*], Daisy
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #98 dnia: 27 Sty, 2011, 10:58 »
Hejka co myślicie o tej karmie Versele Laga Nature Re-Balance? moje szyli są bardzo wybredne nie chciały jeść vitakfratu best for kids, versele laga chinchilla complete tez nie , kupiłam im inna mieszankę Natura-Vit też nie jadły.
Teraz zakupiłam Re-Balance i jedzą jak opętane ;) ogólnie jest to wyselekcjonowana karma by zapobiegała tyciu itd. no ale moje małe szylki jedzą całą co mnie aż zdziwiło oczywiscie mieszam tą karmę jeszcze z Pelletami z Vitakraftu :)
Ogólnie zapłaciłam za Re-Balance 700g 9,99 w Kakadu w Katowicach :) cena promocyjna a normalna 13,90
« Ostatnia zmiana: 27 Sty, 2011, 11:05 wysłana przez Patinka2310 »

Sisi- Biała Mozaika, Punia- standard
  • , Daisy, 


Sisi - mini York, Roxy - Maltańczyk 

Sonia-Yorkshire terrier

Offline klaudia13_13

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nela ;**
Odp: Versele Laga: Prestige, Nature, Duo, Complete, Cirspy, PRO.
« Odpowiedź #99 dnia: 22 Lut, 2011, 20:17 »
Witam! Ja właśnie zmieniłam karmę mojej Nelce z Emotion Beauty na V-L Nature i szczerze ją polecam! Pewnie zostałabym przy EB gdyby nie to ze tak zdrożała!! o.O a tę karmę moja szyszka zajada ze smakiem i cieszę się bo wiem, że byle świństwo to to nie jest..;] Problem w tym, że w Rybniku chyba tylko jeden zoologiczny tę karmę posiada i to jeszcze muszę ze szkoły podjeżdżać busem mimo, że uczę się w centrum.. ale co zrobić. dla Neli wszystko! ; )

...i tak biec przez caly swiat
z szynszylka, ktora nie ma wad!

 

KARMA JR Farm Grainless Complete

Zaczęty przez MilvaDział Żywienie

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2018
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2015, 00:29
wysłana przez Mysza <")))/
Beaphar linia NATURE Guinea Pig (dla świnek morskich)

Zaczęty przez dream*Dział recenzje: pokarmy i przysmaki

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10642
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2017, 22:55
wysłana przez Mysza <")))/
Chinchilla Nature

Zaczęty przez MaksimDział Żywienie

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1402
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2016, 17:02
wysłana przez Dosiek
UWAGA pokarm PRESTIGE się kończy

Zaczęty przez ewa i juzDział Żywienie

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2121
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2005, 00:41
wysłana przez sze
Deli Nature - 'Delicatesses' From Nature Chinchilla.

Zaczęty przez Nogad_21Dział Żywienie

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 2811
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2010, 21:20
wysłana przez Alicja Mannschack
SimplePortal