28 Mar, 2024, 10:54

Autor Wątek: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??  (Przeczytany 9230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marchewka^^

  • Gość
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Sie, 2009, 14:58 »
Powiem szczerze ,że źle napisałam :/
Chodziło mi o ZGODĘ NA FORUM :P

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Sie, 2009, 15:07 »
A mi się wydaje, że przyjaźń przyjaźni nie równa. Kiedyś też ją idealizowałam, ale okazało się, że z wieloma ludźmi można się przyjaźnić, co nie znaczy, że wszyscy są przyjaciółmi przez duże "P". Mam taką grupkę osób, których mogę spokojnie nazwać przyjaciółmi, bo się z nimi przyjaźnię. Wspólne wakacje, spotkania, grille itd. Jest to coś więcej niż koleżeństwo z kolegami np. z uczelni, z którymi poza nią się nie spotykam. Aczkolwiek dobrze się dogadujemy. Są też znajomi z pracy czy ze szkoły, którzy są na jeszcze dalszym planie.
Jeśli chodzi o wielką przyjaźń, porozumienie, zaufanie i wszystkie te rzeczy, których piszecie, to oczywiście wymaga czasu i pielęgnacji, a do tego częstych w miarę kontaktów na żywo, bo wtedy można badać prawdzie reakcje.
Co do forum, na pewno można tu mówić o koleżeństwie, a w niektórych przypadkach o luźnej przyjaźni ;)


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline ruda19

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • standardowa samiczka_ TOSIA ^^ & mozaika ŚNIEŻKA
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Sie, 2009, 15:11 »
marchewka marchewka ^^ ....zaraz sie okaże że jesteś pietruszka  :D :D ...jeśli o zgode na forum chodzi ojjjjjjjjjj tak ^^ i to przez duże ojjjjjj ^^ hehe

jest na to wiele dowodów w tematach

a jednoczy nas wspólna inicjatywa ^^ dobro zwierzaków naszych kochanych i nie tylko ^^

więc jeśli o zgodę chodzi to ja mówię MEGA TAK  [taniec]

....^^.....

Uśmiech przede wszystkim ^^

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Sie, 2009, 09:23 »
o właśnie ... moze niekoniecznie o takim kierunku rozmowy myslałem .. ale cieszę się że Dram wykasowała tamte post. sam miałem też tak zrobić ... ale ... zdarzyło mi się dwa dni przerwy od komputera (ojejejejej !)
A dyskusja na temat przyjaźni na Forum - moze być całkiem ciekawa.

W moim przypadku - poprzez Forum poznałem wielu ludzi. Z niektórymi od samego początku utrzymujemy kontakty 'w realu", a z kolejnymi mam nadzieje takie kontakty coraz częściej uskuteczniać.
Powiem Wam ze wspólna pasja to doskonały początek do przyjaźni, potem nalezy się jeszcze przekonac czy potrafimy takze porozmawiac na inne tematy ;-)
I jeśli tak sie dzieje - to droga do zaprzyjaxnienia się stoi otworem. Słowo 'przyjaciel" to bardzo wazne słowo i zgadzam się z tym że nie nalezy nim obdarzać przypadkowych osób :-)

Ale jak wyzej napisałem - poprzez wspólne zainteresowania mamy doskonałą platforme do poznawania drugich osób. Bo w końcu od tego jest Forum ? Żeby rozmawiać ... a ile czasu mozna rozmawiac o jednym temacie ? Z czasem można takze porozmawiac na zupełnie inne tematy lub przy okazji pewnych tematów przekazać nieco swoich pogladów na inne tematy. I wtedy właśnie poznaje się ta druga osobę i zastanawiamy się jakby to było spotkać sie i porozmawiac :-)
Pierwsze spotkania w realu bywaja różne ... zwykle :-) mimo iż jesteśmy dorośli - bywamy skrepowani, nie potrafimy tak szybko zacząć rozmawiać "jak na Forum" :-) ale to naturalne. Z czasem okazuje się że w realu znamy się dokładnie tak samo lub lepiej jak na Forum ... i wtedy droga do przyjaźni stoi otworem.

EDIT: Auuuć ! przeczytałem wątki usuniete przez Dream ... hmmm - nie wiem jak to powiedzieć, ale decyzja Dream o usunięciu tych postów była jak najbardziej SŁUSZNA ! ... trzeba chyba porozmawiać w innym temacie na tamten temat :-/
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2009, 09:31 wysłana przez Andreas »

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Flor

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sty, 2014, 04:08 »
Tak to możliwe. Na forum można spotkać ciekawych i sympatycznych ludzi.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Przyjaźń na forum.Czy to mozliwe ??
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Sty, 2014, 21:16 »
Jasne, że tak. Kilka przyjaźni nawiązanych tutaj przeniosło się do reala :) Poznałam kilka osób z forum osobiście, nie żałuję. Żałuje tylko że na zloty szynszylowe akurat się mi nie udało dojechać. Może kiedyś "południe polski" się zorganizuje i zlot zrobi to na pewno będę! ;p

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3997
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
wysłana przez Katrin
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8135
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21298
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...

Zaczęty przez RambusiaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 22024
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2009, 09:35
wysłana przez Rambusia
koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 11345
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
wysłana przez dream*
SimplePortal