hypothetical
29 Mar, 2024, 16:48

Autor Wątek: sklep Gryzoland  (Przeczytany 2608 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gryzoland

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
sklep Gryzoland
« dnia: 14 Wrz, 2009, 22:25 »
Witam :)

wlasnie otwieram sklep pod nazwa Gryzoland. Gryzoland ma byc tylko sklepem dla gryzoni i kroliczkow :) Postanowilam zalozyc sklep w ktorym milosnicy gryzoni beda mogli kupowac wiekszosc swoich ulubionych produktow w jednym miejscu. Ja osobiscie mam 2 szczurki ( jestm z forum szczury.org oraz z alloszczura) czesto zamawiajac produkty dla moich pociech musialam robic to w kilku sklepach i z tego co slyszalam wiele osob tak robi i pomyslalam ze sprobuje miec te produkty w jednym miejscu. Sklep bedzie na allegro pod nazwa Gryzoland ale mam pytanie czy nie chcielibyscie zeby na Waszym forum zrobic cos w rodzaju "bazarku" ze byly by wymienione produkty i mozna bylo by do mnie napisac i odebrac osobiscie lub wyslala bym poczta. Mieszkam w Warszawie na Woli :)

Nie wiem czy w dobrym dziale napisalam :)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: sklep Gryzoland
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrz, 2009, 22:41 »
Hmmm - szczerze powiem ... ze nie podoba mi się Twoje nastawienie.
zaczynasz swoja karierę na Forum od "pseudoreklamy" ?
W regulaminie Forum jest taki zapis ze nie tolerujemy działań reklamowych na Forum.
Forum jest niezależne i prosiłbym aby takie pozostało. Będę się przyglaład Twoim postom ... bardzo mi przykro ale ja juz tak mam i raczej moje nastawioenie się nie zmieni w tej kwesti :-)
Witaj na Forum, rozmawiaj z nami na tematy szynszylowe i proszę unikaj reklamy - bo takiej nie będziemy tolerowali.
Bazarek juz działa i niechaj pozostanie w takiej formie w jakiej jest aktualnie.
ŻADNE działania zarobkowe za pośrednictwem tego Forum nie beda miały miejsca ... raczej :-)


« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2009, 22:42 wysłana przez Andreas »

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: sklep Gryzoland
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Wrz, 2009, 22:50 »
podzielam zdanie Andreasa.
Nie bez przyczyny mamy coś takiego: http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=8077.0

jest to lista, wraz z opiniami, rankingiem... listą tą, wiem, ze posiłkują się nie tylko szynszylomaniacy ale także osoby z różnych innych gryzoniowych for, zresztą jej oglądalność mówi sama za siebie... ;)
jak widać, na reklamę u nas trzeba sobie zapracować samemu. - na antyreklamę także. Uważam, że to najlepsza droga :) i osobiscie nie podobają mi się fora sponsorowane przez sklepy internetowe, producentów karm czy dodatków żywieniowych.
Także, bądź solidnym sklepem, miej szeroki asortyment, nie wiem, może dorzuć czasem jakiegoś gratisa, a napewno sam wskoczysz do rankingu sklepów - który, jak mówiłam, jest wiarygodną reklamą i bardzo wiele osób się na nim opiera własnie z racji tego, ze nie jest sponsorowany.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Gryzoland

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: sklep Gryzoland
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Wrz, 2009, 23:22 »
Przykro mi ze zostalam oceniona ze reklamuje swoj sklep ale rozumiem, ze moglo to tak zabrzmiec. Wyszlam tylko z pytaniem do Was czy cos takiego na forum sie przyda i czy chcecie ale jesli nie to nie :)

 

"Sklep" zwierzakoweranczo

Zaczęty przez namirudeidiDział Sklepy

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2974
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2014, 10:38
wysłana przez namirudeidi
POZNAŃ - sklep z jedzonkiem i hodowla - Oborniki

Zaczęty przez IskaDział Sklepy

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3654
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2011, 21:20
wysłana przez Kaoriu
Sklep zoologiczny ,,Afrykarium" (Auchan)

Zaczęty przez YumikoDział Sklepy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3059
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2016, 19:24
wysłana przez Rukola
Sklep zoologiczny w kamiennej górze<bez nazwy>

Zaczęty przez Adam.WDział Sklepy

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2735
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2009, 08:48
wysłana przez Idka
Sklep firmowy

Zaczęty przez uszynszylaDział Sklepy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2190
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 18:26
wysłana przez uszynszyla
SimplePortal