hypothetical
28 Mar, 2024, 11:17

Autor Wątek: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?  (Przeczytany 11642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Paź, 2009, 20:48 »
właśnie słyszałam, że z racji bolesności robienia konturów, zazwyczaj pierwsza sesja mało optymistycznie nastawia klientów niedoświadczonych w temacie, czyli nie mających jeszcze tatuażu...no zobaczy się...gdzieś za rok :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Paź, 2009, 20:57 »
hihi ja mam 5 kolczyków, wszystkie w uszach. Kiedyś miałam w lewym 3, w prawym 1 bo lubię asymetrię, a teraz mam 3:2 bo koleżanka musiała poćwiczyć na kimś przebijanie uszu automatem i padło na mnie :P innych miejsc narazie nie planuje przebijać, chociaż myśle nad wyrównaniem 3:3 w uszach ;p

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Paź, 2009, 21:00 »
kiedyś miałem 7 w lewym uchu, jak mi właśnie zebrało się na młodzieńcze wybryki i bunt xD 3 w chrząstce a 4 w listku :)

co do konturów, jeśli nie jest to duży tatuaż, to od razu rób całość... bo wypełnienia się już nie czuje

i nigdy, prze nigdy nie daj robić znajomemu, chyba że ma prawdziwą maszynkę, a nie Kolke, na którą "profesjonaliści" mówią "maszynka", jeśli koleś ma jedną igłę(nie komplet) to narobi ci takiego bólu... kiedyś słyszałem u mnie o takim geniuszu który sobie zrobił maszynkę (kolke) i koledze robił tatuaż, a ten z bólu zemdlał, przestrzegam przed takimi praktykami

od razu warto też zapytać o maść przyspieszającą gojenia(kiedyś lignokaina, obecnie nie znam nazwy, bo już się w to nie bawię)która naprawdę przyspiesza i łagodzi swędzenie :) (bo normalne jest że jak się goi to swędzi, ale nie wolno drapać, bo tusz wyjdzie i pojawią się plamy, przebicia)
« Ostatnia zmiana: 07 Paź, 2009, 21:06 wysłana przez BigAndSylwia »

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Paź, 2009, 21:08 »
tatuaż byłby od okolic powyżej nerek aż pawie do szyi....więc będzie zgroza swędzenia...zobaczę...mam czas...poza tym lubię spać na brzuchu :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #29 dnia: 07 Paź, 2009, 21:23 »
ostatnio do sklepu wszedl facet w kasku a głowie w bermudach, przyjechał chyba rowerem... Sam facet nie był dziwny, nie był nawet brzydki jak na faceta, ale kiedy dotarłam do jegoprawej łydki zmroziło mnie i musiałam się dłuższą chwilę przyglądnać co on ma tam wytatuowane, ten spiderman chociaż to w tym stylu właśnie to pikuś. Facet miał wutatuowanego olbrzymiego wija który przedzierał sie przez skórę na nogę ze środka na zewnątrz i znowu do środka i takie toto poprzeplatane było. Jednym słowem, ochyda...

Ja zawsze chciałam mieć smoka na plecach na wysokości lędźwi z rozłożonymi skrzydłami schodzącymi na pośladki, no ale to tylko taka zajawka :P

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Paź, 2009, 21:24 »
spanie, to zależy, bo są dwie szkoły, jedni powiedzą ci żebyś po tatuowaniu dokładnie umyła tatuaż zimną wodą i mydłem (i to jest ta "zła" szkoła) drudzy ci go lekko przemyją założą opatrunek i folie, czasem samą folie, zasada jest prosta, duża warstwa maści , pościel którą możesz upaprać i już, ta maść ma strasznie gęstą i tłustą fakturę i ciężko schodzi, więc jak dobrze posmarujesz przez noc, to ci nie zejdzie :)

ja osobiście nauczony jestem 0 kontaktu z wodą, przez czas gojenia, ale jeśli źle trafisz, to ci powiedzą że możesz się z tym myć, ja bym się jednak wstrzymał, i na czas szybkiego przemywania zakładał folie na tatuaż, żeby nie miał kontaktu z wodą, normalne jest że pory się otwierają, jednak skóra na tatuażu jest uszkodzona i może "zgubić kolor". Dla tatuażysty jest to poprawa, a co za tym idzie dodatkowa kasa... więc się im opłaca, jeśli nastawieni są na zarobek

mogę też ci powiedzieć że gdy wchodzisz, od razu proś o album, z wykonanymi pracami, nie o szbloniki, a o wykonane prace, bo one najlepiej świadczą o salonie, obowiązkowe jest też zakładanie rękawiczek, oraz to że koleś przy tobie otworzy paczkę wysterylizowanych igieł,(ew zlutuje, i zaniesie do sterylizacji), jeśli wyciąga igły z szuflady(same,nie w opakowaniu) od razu uciekaj...

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Paź, 2009, 22:15 »
mam koleżankę która prawie mdleje na widok krwi a bólu nie znosi i ogólnie jest bardzo delikatna a już 3 tatuaże ma(chwilowo twierdzi że to koniec, ale na jednym miało się skończyć... :P) i podobno bardziej ją bolał kolczyk w pępku jak tatuaż(ramię, plecy, okolica nerek) tak że dziewczyny nie będzie raczej tak źle :wink:

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline BigAndSylwia

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Paź, 2009, 22:30 »
heh mówię że to zależy od osoby, też napisałem że mnie osobiście bolało, wcale nie musi być źle, jednak to nie jest nic przyjemnego, a wciągać... wciąga, to fakt :P

Marcin-->Lepidodactylus lugubris X2,Eublepharis macularius,  Acanthoscurria geniculata L10,Lasiodora parahybana L6,Hierodula membranacea L6,Szynszylek Tosia

Sylwia-->Szynszylek Lusia :D

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Paź, 2009, 20:04 »
z tak wielką rygorystką mycia się to nie wiedziałam...myślałam, że tak z dobę nie, a potem delikatnie,mięciutką gąbką i mydłem hipoalergicznym.....zresztą coś czytałam, że mydło musi być jakieś specjalne...

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline karmelka

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tosiaczek i Zuzalka :)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Paź, 2009, 20:07 »
ja mam kolczyk z tych egzotyczniejszych w pępku:) nie afiszuję sie znim zrobilam dla siebie i jestem zadowolona:) co do tatuazu- chcialabym ten permamentny,na srodstopiu, jakos nie przekonuje mnie wizja mnie w wieku 60tki z dziarą,ale wiem ze te permamentne nieladnie sie odbarwiaja wiec na razie odpuszczam:)

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Paź, 2009, 20:17 »
nawet jak skóra pomarszczy się na starość-pomyśl jaka to pamiątka szalonej mlodości :)
gdybym serio brała ten argument...to bym pewno się nie zdecydowała...ale uważam,że ma mi się podobać, moje ego i oczy cieszyć z 20-30lat :P

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Paź, 2009, 22:22 »
Co do tatoo, to teżuważam, że nie można się za bardzo sugerować tym co będzie jak będę babcią... A może nigdy nie dożyję wieku babcinego? Nie wiadomo co będzie tak naprawdę...

Mi się też marzył na stopie, ale po pierwsze z moją przypadłością nie bardzo mogę tam sobie zrobić, a po drugie moja siostra mnie ubiegła :P A ten, który chcę zrobić to w takim super-pospolitym miejscu, czyli na łopatce. Mi się mega podoba, poza tym uważam, że nie ma co się silić na jakieś super extra wyjątkowe miejsce na tatuaż. Poza tym, już chyba żadne miejsce poza twarzą nie jest wyjątkowe. Podoba mi się też na szyi, równolegle do karku, ale tak bardziej z boku. No ale to wymaga jakiegoś podłużnego wzoru, a ja planuję azteckie słońce :)


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Koffi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mała banda kulek ;)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Gru, 2009, 20:34 »
Hey!! Dopisuje się do tematu :D
Posiadam już 3 tattoo i kolczyk w brodzie.
Już od paru tygodni poszukuje fajnego wzoru na tatuaż z szynszylką :D Szukałam w necie nic! Wiec tu zwracam sie do was o pomoc!
Jak macie coś fajnego to możecie mi poprzesyłać :D
Dzięki ;)

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Gru, 2009, 20:44 »

Posiadam już 3 tattoo i kolczyk w brodzie.

ja się absolutnie nie czepiam, ale czy to dozwolone wykonywać tatuaże i piercing osobom poniżej lat osiemnastu?
Pytam, bo zawsze mnie ciekawiło jak się miewa teoria w zderzeniu z praktyką ;D chyba że jestem niedoinformowana i po prostu można?

Offline Koffi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mała banda kulek ;)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Gru, 2009, 20:49 »
Nooo niby nie powinno sie robic nie pełnoletnim :D
Ale ja sie do tego nie stosuje, bo wszystkie moje tatuaże wykonuje moj facet :D A rodzice nic przeciwko temu nie mają :D teraz, bo wczesniej to był sajgon.
A z kolczykiem było tak, ze moja mama ze mna pojechała po niego :D
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 20:51 wysłana przez Koffi »

Offline Belzebuba

  • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 725
  • Uzbierane migdały: 4
  • Płeć: Kobieta
  • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Gru, 2009, 21:01 »
Z tego co się orientowałam, to można za zgodą rodziców. Ciekawa byłam po prostu jak się do tego stosują tatuatorzy (hm.. tak to się nazywa?). Ja tak fajnie z rodzicami nie miałam.
NO ale ja dorastałam w innej epoce ;D
A teraz jak mogę, bo sama o sobie decyduję, a i mój facet jest za... to się nie mogę zebrać i zdecydować. Ech..

Offline Koffi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mała banda kulek ;)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Gru, 2009, 21:08 »
Ja bym chciała jakąś fajną szylke sobie zrobic, ale nie mam wzoru. :(

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Gru, 2009, 21:53 »
Khem ... się nie wypowiadałem w tym temacie ... bo moje poglady n aten temat są pewnie tak staroświeckie że w ogóle nie zostaną zrozumiane.
Ja tylko chcialbym zapytać czy naprawde jesteście pewne/pewni wzoru który sobie zakładacie na swoje ciało na co najmniej hmmm ostroznie powiedzmy 40 - 50 lat ???

Miałem kilka razy taka pokusę zeby coś tam wytatuować ale NIGDY nie znalazłem takiego wzoru który spełnia powyższe kryterium ... chociaż w czasach młodzieńczego zauroczenia najróżniejszymi dzikimi buntowniczymi pomysłami co chwila rozważalem cos nowego (logo matallica luba samo M było już prawie tak pewne że nosiłem przy sobie wzór i rozmyślałem ) ...
Teraz ? ... teraz myslę że bardzo dobrze zrobiłem ze nie znalazłem takiego wzoru, wciąż szukam :-) ale kryteria są coraz surowsze i coraz mniejsze szanse dostrezgam aby znaleźć taki wzór ...

P.S. Moda na piercing pochodzi werdług mnie z zupełnie innej planety i tego nie jestem w stanie zupełnie zrozumieć ... bardzo przepraszam - nikogo nie chce urazić, wypowiadam tylko własne zdanie w tym temacie, ale uświadamiam ... że wiele osób bywa uprzedzonych do osób z kolczykami w "mniej tradycyjnych" miejscach niż uszy ...
Chciałbym tylko przekazać pewną 'poradę" żebyście w pełni zrozumieli na jaki krok się decydujecie ... taka życiowa porada, w swojej karierze zawodowej przeprowadziłem ze 200 rozmów kwalifikacyjnych osób do pracy ... i w każdej z tych rozmów osoba z kolczykiem w "brwi, policzku czy gdzie tam indziej ..." na samym wejściu była skreślona z listy potencjalnych osób do zatrudnienia ...
Moja siostra pracuje w dużej firmie w dziale H-R i takie rozmowy rekrutacyjne to jej codzienne zajęcie ... i kiedyś zdarzyło mi się z nią rozmawiać na ten temat ponieważ kiedyś wyperswadowałem jej samej pomysł piercingu (tatuaż sobie zrobiła :-)
i podczas tej rozmowy powiedziała mi to samo. Osoby z kolczykiem w brwiach, policzku, nawet w nosie ... niestety od razu łapią ujemne punkty podczas starania się o pracę a potencjalny pracodawca jest w sposób specjalny informowana ze osoba wyszukana przez H-R posiada taką ozdobę twarzy...
Bardzo mi przykro - uznałem że warto Wam o tym powiedzieć, osobiście jak najbardziej cenie wolność i rozumiem dlaczego takie ozdoby mogą się podobać ... tylko uważam ze w wieku 17 lat ... nie jesteście w stanie dokładnie  odpowiedzieć sami sobie w jaki sposób potoczy sie dalej Wasze życie ...
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 21:57 wysłana przez Andreas »

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Gru, 2009, 21:59 »
mówi się tatuatorzy. choć brzmi debilnie :D
a co do tattoo-Koffi...bez urazy ale robienie tattoo w tym wieku trochę to jak igranie z ogniem.po pierwsze nie zaleca się tatuażu przed 20-2 rokiem życia-skóra mimo naszych opinii jeszcze rośnie :)
a po drugie-w tym wieku idee zmieniają się mega szybko-co kończy się cover-upami:P a one kosztują majątek i wymagają fachowca.
a wzór-wybacz. ale jak ja bm mała nosić coś do końca życia, a miałabym faceta od tattoo, to bym kazała sobie zaprojektować wzór.
bo to oczywiste-NIE MOŻNA BYÆ DOBRYM TATUATOREM, NIE BĘDĄC ŚWIETNYM RYSOWNIKIEM. NIESTETY :)
***
dlatego ja zrobię sobie jeden na całe plecy-dzieło życia na które będę zbierać chajs pewno kilkanaście miechów, ale warto....ma być doskonałe.
ale najpierw muszę uzbierać pieniądze-da to czas na 777krotne przemyślenie cz na pewno warto. w razie czego na pocieszenie jak m się odwidzi, będę mieć kilka tys. zł na wykupienie kosmicznej ilości moich ukochanych lindtorków mlecznych lub lodów stracciattellla ^^ chodzi o to, żeby doooobrze to przemyśleć. a tatuaż był mimo wszystko chociaż możliwy do zakrycia-nigdy nie wiadomo jaka praca nam się trafi i ile będzie miała wspólnego ze studiami.
***
Andreas ma rację-twarz to wizytówka. nikt nie tatuuje sobie reklamy coca-coli na czole :P
wyjątki się zdarzają-ale to dotyczy zawodów, gdzie potencjalny pracownik może wyglądać praktycznie dowolnie, gdyż musi mieć bardzo trudne do nabycia umiejętności. np szukanie kobiety na stanowisko konsultanta znającego się na architekturze i budownictwie(kobieta!) i podpisywania stosownych umów(wiedza z zakresu prawa i negocjacji) a znająca np. język arabski gdyż na wschód będzie jeździć podpisywać umowy.
ale to rzadko się zdarza:P
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 22:07 wysłana przez Zieffka »

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Koffi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mała banda kulek ;)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Gru, 2009, 22:01 »
Fajnie że masz swoje zdanie na ten temat :) Powiem szczerze, będę żałoować! i to bardzo. Kolczyk moge wyciągnąć, ale tatuazu sie nie pozbęde. A teraz i tam mi to wszystko jedno. Zrąbałam sobie życie, prace itp. jednym tatuażem na dłoni który jest bardzo widoczny. Mam nadzieje ze choć szkoła mi pomoze, ew. moge sprzatac gnoj albo coś ^^ (jestem w technikum weterynarijnym). A wszystko mi jedno! Byłam głupia, jestem i będę  i tyle. A jak to mowie, moja skóra!


« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2009, 22:03 wysłana przez Koffi »

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Gru, 2009, 22:05 »
Bunt ! :-) to brzmi bardzo dumnie
Dobrze jeśli naprawdę zdajesz sobie sprawę z tego ze to byla twoja decyzja, jeśli tak jest to SUPER :-) to podstawa.
Nie winić NIKOGO innego za własne decyzje - od tego rozpocznij a tatuaż, kolczyk czy nawet w całości niebieska skóra w niczym nie przeszkodzą :-) naprawdę.
Tylko trzeba wiedzieć ze to jest naprawdę to i ze jest to WŁASNA decyzja :-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Koffi

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mała banda kulek ;)
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Gru, 2009, 22:09 »
Ciesze sie ze mnie rozumiesz :)

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Gru, 2009, 22:10 »
nie idź mi tu w ironię :P
nikt nie potępia....twoja skóra-i to racja. a błędy popełnia każdy. dziś można jeszcze tatuaż usuwać. ostatnio nawet weszła metoda rozpuszczania barwnika bodajże jadem kiełbasianym w odpowiednim stężeniu czy jakiś inny wynalazek...nie wiem na ile skuteczne, ale techniki idą na przód...

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Gru, 2009, 22:21 »
A ja mam kolczyk w wardze i tatuaz na stopie :P Robienie tatuazu straaasznie bolalo, nie polecam miejsca, podobno jest jednym z najbardziej bolesnych ;) Ja raczej mysle nad kolejnymi kolczykami niz tatuazami :)

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Odp: Było o włosach to może teraz PIERCING i TATOO?
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Gru, 2009, 22:25 »
Ja mam kolca podkówkę w wędzidełku górnym tzw.smiley lub scrumper ;)

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

 

Czy szynszyla może "chrapać"?

Zaczęty przez florenceDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6407
Ostatnia wiadomość 15 Gru, 2014, 19:23
wysłana przez florence
Nasza forumowa koleżanka zenia_a ma dzisiaj urodzinki może złozymy jej życzenia?

Zaczęty przez mecinekDział Kalendarz

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1814
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2007, 19:49
wysłana przez Andreas
szynszylek po scięciu zębów nadal nie moze jeść- Co robić??

Zaczęty przez WeronikaDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 10583
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2009, 18:10
wysłana przez Adam.W
Zakupy przed przeprowadzką szylków - może ktoś doradzi...

Zaczęty przez myszagiDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1883
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2006, 18:22
wysłana przez szyszunka
Czy koszatniczka może myśleć, że moja ręka to jedzenie?

Zaczęty przez Koszatkara21Dział My i nasze zwierzęta

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10214
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2019, 15:13
wysłana przez dream*
SimplePortal