hypothetical
28 Mar, 2024, 10:53

Autor Wątek: PODZIĘKOWANIA  (Przeczytany 84239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wol

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Muffin
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Paź, 2012, 12:57 »
Lepiej późno niż wcale. zatem chciałabym serdecznie podziękować Claudiemu .W wakacje dzwoniłam do Pana późnym popołudniem i trochę poprzeszkadzałam( chodziło o szynszylka Muffina który nie wiedziałam czy sie przegrzał czy uderzył  i dlatego leżał i nie potrafił wstać przez dłuższy czas ). Dostałam kilka dobrych rad i namiarów na specjalistów,doraźna pomoc w klinice weterynaryjnej otwartej 24 h pomogła a nastepnego dnia Muffin stał się stałym pacjentem Ogonka :). Bardzo dziękuje za cierpliwość i dobre rady :))
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2012, 14:49 wysłana przez Wol »

Muffinek urodził się 23.04.2011 , jest u mnie od 29.07. 2011 <3 <3 <3

Offline Puszor i Pyśka

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 11
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puszor oraz Pyśka
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #101 dnia: 19 Gru, 2012, 22:50 »
Kłaniam się.
Chciałabym podziękować Claudiemu za moją kochaną Pyśkę ;)
Jak już wspomniałam w raportach XD mała przestała obsikiwać ludzi i daję się pogłaskać wedle swoich humorków.
Jest bezproblemowa...Czasem daje się we znaki ale szybko pokornieje i się uspokaja.
Lubią się z Puszorem.
Śliczny widok gdy się obściskują,całują czy czyszczą ;)
O to Pyśka:Pycha
O to Puszor:Puszorek

Ojejku, pisałem tego posta w 2007 roku, a mamy 2012.
Czyli Pyśka jest już ze mną całe 5 lat. Jak ten czas szybko leci.
Chciałam zameldować, że żyjemy i mamy się świetnie. Co najważniejsze, przez te 5 lat Pyśka nie zrobiła ani jednego siuśka na domownika. Nadal zakochana w samczyku, który też świata poza nią nie widzi. Co prawda Pyśka to wielka pani, które głaskanie toleruje, ale ja ma ochotę, a tak to "zostawcie mnie w spokoju". Ale Puszora mam do tulenia i miziania, więc równowaga sił została zachowana.

W międzyczasie założę im wątek, co by zdjęcia wkleić. Jeszcze raz dziękuję.



Widziałeś oczy szynszyli, czy widziałeś kiedyś oczy szynszyli? Co trzyma ją przy życiu? Coś jest w moich rękach!

Offline emiQs

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • kawaler Leo i emerytowany Maniek
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #102 dnia: 11 Kwi, 2014, 10:19 »
Uważam, że podziękowań nigdy nie za wiele! Tak więc całym serduchem, moim i Mańka dziękujemy Claudiemu za Shortiego :) Jest to przesłodki, przeuroczy i przekochny szylek. Również dziękuję koledze Pana Klaudiusza za dowiezienie szynszyla, który również okazała się wspaniałym człowiekiem (i ma prześwietnego psa:D )

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!
Obu Panów zapraszam na wizytację, ciacho i kawę:D

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #103 dnia: 11 Kwi, 2014, 20:33 »
Cała przyjemność po mojej i Zbyszka stronie (bo tak ma na imię ten Pan ,który Ci dowiózł szylka) ale przede wszystkim jest to przyjemność po stronie Shortiego, który znalazł wspaniały dom i jeszcze wspanialszą opiekunkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy za Twoje dobre serce oraz oczywiście za zaproszenie na kawę i ciastka, na które jeśli tylko czas pozwoli przybędziemy z workiem migdałów i rodzynek dla Shortiego... ale nie tylko z tym. Będzie także niespodzianka...

 

Beżowa Bezia - podziękowania :-)

Zaczęty przez Mysza <")))/Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 7839
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2010, 16:48
wysłana przez Bożena
Podziękowania

Zaczęty przez dream*Dział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3602
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2014, 18:06
wysłana przez 5zy5zka
SimplePortal