28 Mar, 2024, 14:41

Autor Wątek: PODZIĘKOWANIA  (Przeczytany 84278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KONSTELACJA

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 96
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Gru, 2005, 21:29 »
:) Klaudiuszu, nie ma za co dziękować! ja się cieszę,że mogłam szylki obdarowac  dobrymi domami a znajomych obdarować wspaniałymi szyleczkami:) Lubie happi endy:)  Dziekuję Ci za wieczór pełen atrakcji  :P  :P Było naprawdę sympatycznie:).

 Józek i Pani Mariola pytają się  w jakich miesiącach urodziły sie dziewczynki.
Oboje są zakochani po uszy w szyleczkach.Jozek przezywa jak male dziecko kazda psote jak jego Zgryźliwe panny wymyślą.

W tej chwili jestem w trakcie molestowania rodzicow mojej przyjaciolki by pozwolili jej przygarnac szyleczki.:)

Pozdrawiam i dziękuje
Ola Dominik i 7 zniszczyli:)

Pozdrawiamy:Ola Dominik, Zosia
z  TUSIĄ, CZARNULKĄ, PLAMKĄ , BOBKIEM

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Gru, 2005, 09:44 »
Kolejne podziękowania dla ludzi o wielkim sercu należą się Szu i jej małżonkowi, który podczas pewnej wizyty, nazwijmy to słuzbowej, znalazł szylka żyjącego w koszmarnych warunkach. Zwierzątko miało niezmieniane w klatce od ponad dwóch miesięcy, poidełko było zarośniętę glonami tak, że aż miało zielony kolor, a w ramach atrakcji dodatkowych wewnątrz klatki znajdowały się jeszcze pozostałości kocie. Stan klatki był taki, że natychmiast po wyjściu klatka powędrowała na śmietnik. Szylka była wychudzona, miała wygryzione futro, podobno raz udało się ją wyciągnąć z zębów psa. Pomimo to n ie boi się ludzi, dalej się bez problemów brać na kolana i wtula się w nowych właścicieli. Czasami zastanawiam się, jak ludzie mogą być nieczuli i niewrażliwi na takie małe skarby.

Bardzo się cieszę, że maleńka znalazła nareszcie kochający dom i wspaniałych właścicieli i dziękuję Wam kochani za to!

Offline Amusia

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.amusia.blog.pl
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Gru, 2005, 11:12 »
wow co ja bym dala zeby hodowac taka ilosc szylek i gdzie Ty to trzymasz? Gratulacje !!!!!

Przepraszam za bledy stylistyczne i ortograficzne. Pozdrawiaja: szczur - PINKI, myszka - CIAPCIA, myszka - FRUZIA, chomik - PULPET
  • i oczywiście JA

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Gru, 2005, 11:17 »
@Amusia, W temacie "podziękowanie" wlaśnie umieściłaś tzw. post nie na temat ...
taka informacje śmiało mogłaś przekazać Claudiemu poprzez PW

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Amusia

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://www.amusia.blog.pl
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Gru, 2005, 11:30 »
no dobrze przepraszam jestem nowa jescze sie nie orientuje do konca...

Przepraszam za bledy stylistyczne i ortograficzne. Pozdrawiaja: szczur - PINKI, myszka - CIAPCIA, myszka - FRUZIA, chomik - PULPET
  • i oczywiście JA

Offline jodus

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Trusiek, Sucharek, Frędzel
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Sie, 2006, 10:10 »
Ja chciałam podziękować Claudiemu....(widze że nie będe jedyna co świadczy o dobroci tego człowieka:))
Pragne podziękowac za moich dwóch nowych chłopaków .... są to dwa młode bo 4 mięsięczne standarciki.... BRACIA :D
Strasznie nicponie. Mam juz szylka jest to czarny aksamitny gryzoń :] i on jest o wiele spokojniejszy...
ale chłopaki mimo że nie mają jakiś wybujałych kolorków :P są cudne i tak kochane smyki....
teraz w moim domciu jest jakoś ... żywiej :) kochane smyki...
Jeszcze raz dziękuje Claudi za to ze obdarzyłes mnie zaufaniem mimo że mnie nie znasz... no i za bliźniaków :D

Jodus

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Sie, 2006, 13:53 »
Jodus!

Bardzo dziękuję Ci za niezwykle dla mnie miłe podziękowania - i jednocześnie bardzo się cieszę, że w Twoim domu dzięki dwóm małym szarym rozrabiakom zrobiło się cieplej.

Widzę również, że kochasz szylki dokładnie za to samo co ja - za ich radość życia, wszędobylskość, łobuzowanie i ciekawość świata.

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję - zawsze będzie mi bardzo miło pomyśleć, że kolejne dwa szczylki, do których zaistnienia w jakimś niewielkim stopniu się przyczyniłem znalazły nowy, wspaniały a przede wszystkim KOCHAJĄCY dom oraz nową KOCHAJĄCĄ Panią o wrazliwym sercu.

« Ostatnia zmiana: 18 Sie, 2006, 13:56 wysłana przez Claudi »

Agacik

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Sie, 2006, 16:41 »
Dziś i ja dolącze się do wielkich podziekowań dla Klaudiusza, od wczoraj w moim domku mieszka malutka beżowa dziewczynka którą nazwalam Luna, maluszek jest ciekawski, przytulaśny i wogóle się niczego nie boi jest poprostu kochana i niezwykle piękna, nikt nie zastąpi Didi ale mala Luna ukoila czesciowo mój ból po stracie Didi i co najważniejsze jest super towarzyszką dla Dianki, jestem za nią bardzo wdzieczna i za zaufanie jakim zostalam obdarzona dlatego WIELKIE DZIĘKUJE DLA CLAUDIEGO :b1:

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Sie, 2006, 15:10 »
Agacik!

Wielkie i serdeczne dzięki za wspaniałe podziękowania, które właściwie należą się przede wszystkim małej Lunie. To prawda, że jest to przepiękna szylka o wspaniałym charakterze. Jako ciekawostkę powiem, ze ich łączenie trwało tak naprawdę ... 48 godzin.

Dla mnie nawjiększym podziękowaniem i największa nagroda była Twoja opowiesc o tym, jak Dianka pokazywała Lunie Twój dom oraz sposoby usuwania poduszek z rozmaitych zakamarków. Widziałem to wszystkomoczyma wyobraźni i było to po porstu przepiękne.

Moje podziękowania nalezą się równiez Tobie  za olbrzymie kochające serce i ciepły dom, w którym zamieszkała córeczka Puchatka i Bezi.

Jeszcze raz Ci dziękuję -
Claudi

Agacik

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Sie, 2006, 18:14 »
dla mnie radością jest że mała niczego sie nie boi i cały dom traktuje jak swój chociaż mieszka w nim zaledwie kilka dni :) podbiła moje serducho jak i wszystkich domowników szczególnie mojej suni Norci która jak zahipnotzowana siedzi i obserwuje każdy ruch Luny :40x40uwielbiana:

Agacik

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Sie, 2006, 08:36 »
mała Luna to istny pieszczoch jak tylko wracam do domu siedzi już przy pretach klatki i dopomina sie pieszczot, koniecznie chce na rece i jak zajmuje sie resztą gromadki to wymyśla mi pod nosem i domaga się uwagi :D trzeba ją zawsze głaskać, drapuskać i nie ma mowy żebym posiedziala przy komputerze bez jej towarzystwa, apetyt ma jak wilk wszystko pochłania i juz widzę że zaokrąglił się jej brzuszek :D
a na fotce Luna zajadająca wapienko z wielkim smakiem jak widzi strzykawke to z radosci popiskuje :D

[załącznik usunięty przez administratora]

Offline kea

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1074
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Srebrna Strzała, Paproch, Pluszysława, Szeherezada
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Sie, 2006, 11:38 »
[ot] ojejku az tyle wapienka? to dla jednego szczyla? mi wet kazal dawac 5 kropel dziennie, to wychodzi jakies 0.5 ml[/ot]

[-chomik-]

Offline edi

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 5
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Sie, 2006, 11:44 »
witam
moja szylka i ja wam bardzo dziekujemy za stworzenie takiej strony.dziekujemy za to ze razem mozemy sobie siedziec i czytac o nowych pomysłach na zabawki,domki,smakołyki itp.oczywiscie uczyć sie co robic w pewnych sytuacjach. jesteście super!

Offline dimi

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Wrz, 2006, 22:03 »
Witam :)
Chiałam serdecznie podziękować Claudiemu, który sprawił, ze w moim życiu pojawił się na pozór spokojny i niewinny zwierzaczek, czyli mój maluszek Haru.
Mimo odległości, mimo pracy i zapewne całej masy poszukujących zwierzaczków, Claudi znalazł czas i ochotę na to, by podarowac mi jednego ze swoich wychowanków. Dziś odebrałam go z Warszawy, po kilku komplikacjach (ach, ta orientacja w terenie). maluszek jest bardzo zywy, wesoły i niezwykle towarzyski.
Sprawia wrażenie tak otwartego jak jego wychowawca :)
po dokładnej degustacji każdej części naszego pokoju oraz mnie, śpi sobie smacznie. nie jest naiwny i zignorował fakt obcego miejsca i zapachów na rzecz migdałka podanego z ręki ( a co tam, ze z jakiejś obcej, ale to MIGDAłEK!) czy możliwości harcowania wśrdó nowych mebli i ścian.
wszystko wypadło chyba pomyślnie, bo po uwiciu gniazdka z sianka śpi spokojnie w "swojej" częsci, zdominowanej przez rozniesione wszędzie patyczki i inne "mebelki"
twórcze zwierzątko ;]

także, Claudi, jestem Ci niesamowicie wdzięczna, bo malec już teraz daje wiele radości i jest moim oczkiem w głowie.
będziemy się meldować, narazie negocjujemy urządzenie pokoju i listę rzeczy "no-dobrze-zjadaj-sobie" :)

no dobrze, jeszcze kawałek tapety i ani odrobiny więcej!

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Wrz, 2006, 15:35 »
To ja Ci serdecznie Dimi dziękuję, że kolejny mój zwierzaczek znalazł wspaniały kochający dom i nową kochającą go całym sercem właścicielkę. I jednoczesnie sredecznie przepraszam, że wczorajsze nasze spotkanie było tak bardzo "?zakręcone".

Życzę Ci duuuuuużo radości i pociechy z Haru - i gratuluję doskonałych opisów tego, co maluch wyczynia. Po pierwszym z nich wyłem ze śmiechu przed 15 minut i umieściłem go na liście Yahoo.

Więcej takich tekstów proszę!!!


Offline kuzyneczka19

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 54
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Hipcio i Gapcio
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Mar, 2007, 20:43 »
Właśnie dojechałam do domu...

Claudi jesteś niesamowitym człowiekiem :) Dziękuję Ci za dwa Kochane maleństwa :) Właśnie kąpią się w pyle kąpielowym :)
Jeszcze do mnie niemoże dotrzeć że mam w domku te Skarby.
Claudi podziwiam Cię :) Zbierasz te stworzonka od ludzi, którzy niemogą ich dalej mieć, zapewniasz im ciepły kąt u siebie w domu a kiedy znajdzie się osoba chętna,  która chce się nimi zaopiekować Ty przywozisz je i bezprobemu oddajesz :) Jesteś wspaniały, masz bardzo wielkie serce!
Bardzo miło było mi Cię poznać, dziekuję za maluszki i za wiadomości o nich...
I jak obiecałam, będe pisała co z maluszkami :)

Dziękuje też Iwonce która wytłumaczyła mi jak dojechać pod ten szpital hehe :)
Claudi jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziekuję! :)

Pozdrawiam ja i oczywiście Szynszylki ;)

"Niech na pięknym gór posłaniu, cichuteńko skonam..."

Offline Iva

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szymek,Muminek,Freduś a Briana już niestety nie ma
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #41 dnia: 01 Kwi, 2007, 16:21 »
Witam!

Ja równiez bardzo serdecznie chcialabym podziękować Claudiemu! Przede wszystkim za moje nowe maluchy, za to, ze poswiecił swoj cenny czas żeby je przywieźć, udzielić mi kilku cennych rad, swoim opanowaniem zmniejszyc moj poziom stresu podczas pierwszego spotkania Szymka z nowymi kolegami  :shock: oraz za dłuuugie rozmowy o szylkach, muzyce i ... rozkładanie na czynniki pierwsze kazdej gitarowej solówki ;) Wielkie dzięki!! Claudi, jesteś niesamowitym człowiekiem!


Ps. Iwonko, cała przyjemność po mojej stronie, bylo mi bardzo milo Cię poznać  :)

Offline kuzyneczka19

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 54
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Hipcio i Gapcio
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Kwi, 2007, 17:46 »
I mi Iwonko Ciebie rowniez ;)

"Niech na pięknym gór posłaniu, cichuteńko skonam..."

Offline Julia

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 200
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szarik,Pirat,Ogryzek(inne w moim sercu)
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Kwi, 2007, 13:05 »
  Dołączamy się do podziękowań.
Claudi,dziękujemy Ci serdecznie.Mam nadzieje ze następnego razu uda mi się zaprosić Cie na kawkę , obiad i pogaduchy o szylach i nie tylko.O.K? ( wiem, wiem, że jesteś zagoniany i rozchwytywany w każdym zakątku Polski;))
  Moj mężowaty oraz ogoniaste równiesz pozdrawiają Cię!A najbardziej Myszyk( no własnie siędzi tu na kompie i macha lapą),bo dzięki Twojemu występu w T.V,od tego wszystko się zaczęło,dzięki forum,liście i Twoim poradam,życie tego dzikusa zmieniło się nie do poznania.I przytulone ! do siebie (wiesz o czym mowa;)) ,moj  nieruchomo tkwiący na kanapie mąż i przytulony do niego Szarik!Udało się !
 Naprawdę jesteś niesamowitym człowiekiem,dziekuję Ci jeszce raz!

Jula.Szarik-szara kulka,Pirat-czarny,Ogryzek,Gusia-świnka morska.

Offline oregano

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szelka i Bazyl
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Maj, 2007, 14:22 »
Chciałabym bardzo gorąco podziekowac osobie która zamieściła na stronie informacje ze oddaje mała szylke. Szelka jest od wczoraj u mnie w domu  :D
Oprócz Dominice dziekuje również założycielowi tego forum, bo gdyby nie ta strona to Szelki by u mnie nie bylo
gracias!!!

Offline Madawo

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bezia & Gapcio & Lucky oraz Harry
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Sie, 2007, 09:55 »
Claudi,
dziękujemy Ci za opiekę nad Bezią i Gapciem,za miłość jaką ich otoczyłeś,dzięki Tobie jesteśmy teraz szczęśliwą rodziną :)
Dziękujemy za miły czas spędzony u Ciebie,choć mogliśmy zostać tylko na chwilkę.
Dziękujemy za informacje,porady,dobre słowa,za smsy i telefony :)
Za troskę czy dotarliśmy cało i zdrowo :)

Jesteś wspaniałym człowiekiem :D
Dziękujemy za wszystko  :brawo: :D [-chomik-]


 

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Sie, 2007, 10:07 »
Cześć Magda!

To ja Wam bardzo dziękuję za to, że z tak wielką miłością przygarnęliście Bezię i Gapcia - już choćby z ilości wczorajszych naszych telefonów wynika, że będą miały u Was jak w niebie.

Takich ludzi jak Wy, o tak wielkim sercu jest naprawdę niewiele.

Pozdrawiam, dziękuję jeszcze raz i gdyby coś - walcie do mnie jak w dym. Do szybkiego zobaczenia we Wrocławiu!

Pozdrawiamy -
Claudi & Banda



Offline isia

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 18
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Grubcio i Plastuś :))
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Wrz, 2007, 22:40 »
Claudi
Chcialybysmy podziekowac Ci za podarowanie nam tak wspanialych (a zarazem zwariowanych :D ) zwierzakow jakimi sa szynszylki :)
Dzieki Grubciowi i Plastusiowi oraz Grzybciowi i Sprytkowi w naszych domach panuje duzo wiecej radosci i pogodnosci.
Jestesmy Ci bardzo wdzieczne,ze znalazles troche czasu i checi by nam je przywiezc oraz za zaufanie jakim nas obdarzyles podarowywujac je w nasze rece.
Szczesliwe Iza z Weronika oraz 4 lobuzy ;p

Claudi

  • Gość
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Wrz, 2007, 22:59 »
Cześć Iza, Cześć Weroniko!

Zapewniam Was, że cała przyjemność jest po mojej stronie - kolejne dwie parki mają wspaniałe, kochające domy i wspaniałe właścicielki. Bardzo się cioeszę, że moje szylki trafiły w tak godne ręce i że cieszą oczy nie tylko Wasze ale również Waszych rodzin. Od razu człowiekowi robi się cieplutko koło serca...

Pozdrawiam Was i dziękuję serdecznie za opiekę i miłość, jakie zapewnicie tym szarosrebrnym rozrabiakom!!!


Offline Szynszylusia

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Bobi i Stich || Pimpuś [*]
    • '. We love animals! .'
Odp: PODZIĘKOWANIA
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Wrz, 2007, 10:14 »
Claudi chcę ci bardzo podziękować za przywiezinie tych piękniaków. Oraz za dobre rady w wybraniu płci i jak je szybko oswoić.

'. I ♥ animals! .'

 

Beżowa Bezia - podziękowania :-)

Zaczęty przez Mysza <")))/Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 7842
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2010, 16:48
wysłana przez Bożena
Podziękowania

Zaczęty przez dream*Dział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3603
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2014, 18:06
wysłana przez 5zy5zka
SimplePortal