hypothetical
28 Mar, 2024, 11:33

Autor Wątek: Zosia też chciałaby się przywitać...  (Przeczytany 697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline groszkowaa

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Zosia też chciałaby się przywitać...
« dnia: 12 Lut, 2010, 17:45 »
Witam wszystkich oszalałych na punkcie tych puchatych kulek :)
Tak się stało, że i ja zostałam szczęśliwą posiadaczką białej albinotycznej szynszyli (prezent od chłopaka). Zosia zdążyła już dawno podbić moje serce. Zaczynamy się już pomalutku 'kumplować'. Przekopałam forum w poszukiwaniu informacji jak o nią właściwie zadbać. Nigdy wcześniej niestety nie miałam okazji opiekować się takim zwierzątkiem ani nawet mieć z nim jakikolwiek kontakt, dlatego czekam na Wasze porady, bo mam naprawdę wiele pytań i będę Was nimi zadręczać :) Mam pewien problem, ale to nadaje się na inny dział w forum. Życzcie mi powodzenia, bo na pewno się przyda. Chciałabym zaopiekować się nią najlepiej jak umiem. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i Wasze 'pieszczochy' !
« Ostatnia zmiana: 12 Lut, 2010, 17:46 wysłana przez groszkowaa »

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Zosia też chciałaby się przywitać...
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lut, 2010, 17:52 »
Witam ciebie i Zuzię razem z Karmelkiem.No lepiej trafić nie mogłaś.To forum to skarbnica wiedzy o szylkach. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać jakieś hasło a pojawią się wszystkie interesujące cię wątki. Ja kupując pierwszego szylka byłam zupełnie zielona i prawdę powiedziawszy uczyłam się na błędach.Zanim odkryłam to forum upłynęło trochę czasu.

Alicja Mannschack

  • Gość
Odp: Zosia też chciałaby się przywitać...
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lut, 2010, 18:43 »
Witam Cie serdecznie z moja Banda :)
Tez kiedys mialam "albinoske"nazywala sie Chinchia Ala.

 

SimplePortal