28 Mar, 2024, 12:15

Autor Wątek: Takie duże, a takie bezbronne czyli koniska w potrzebie  (Przeczytany 2232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline majowa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 44
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Elmo vel MuMu vel Kula Szpiegula i Malutka Mulinka
Witajcie

Zwierzęta były moja pasją od zawsze, jednak to dopiero moja szyszka nauczyła mnie prawdziwej miłości do zwierząt, cierpliwości i wrażliwości na ich krzywdę.
Od ponad roku jestem wirtualnym opiekunem i mamą adopcyjną, zdecydowanie większego Pluszaka.  Herkuś jest koniem, pozostającym pod opieką Fundacji Centaurus.
Fundacja  ratuje konie zaniedbane, stare, chore, a czasem tylko niekochane. Te, które może przekazuje w adopcje lub do ośrodków rehabilitacji i hipoterapii. Reszta pozostaje w stadninach Fundacji do końca swoich dni.  Działają z wielką pasją i poświęceniem dla tych którzy sami nie mogą się obronić.  Posiadają status OPP.
Współpracuję z ta Fundacja już od roku organizując dla nich przeróżne zbiórki, widziałam ich stajnie i wiem, że całą kasę ładują w konie. Ewa Mastyk szefowa i założycielka Fundacji to niesamowita młoda osoba, która całe swoje życie podporządkowała swoim kochanym podopiecznym bo oni uratowali jej życie.
Obecnie Fundacja próbuje uratować pięć końskich żyć na raz, termin mija końcem maja.
Zapraszam wszystkich forumowiczów na www.centaurus.org.pl .
Jeśli ktoś zapragnie wspomóc ich w jakikolwiek sposób znajdzie tam wszelkie informacje.

Nie chcę absolutnie nikogo do niczego namawiać, ani przekonywać że jedna fundacja jest lepsza od drugiej, ważne żeby o takich Fundacjach jak Kocie Życie, Viva, Komitet Pomocy  dla Zwierząt czy Centaurus usłyszało jak najwięcej osób.
Ja trafiłam na Centaurusa i urzekli mnie niesamowici ludzie i okrągłe, szczęśliwe koniska
« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2010, 23:42 wysłana przez majowa »

...aby świat zmieniał się dla nich...

 

"Kartoteka szynszyla" czyli przyłapany na gorącym uczynku!!!

Zaczęty przez Noraa2Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 8959
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2016, 14:02
wysłana przez Melphomene
Szukam szynszyla - czyli porady dla tych którzy chcą powiększyć stado

Zaczęty przez fifiDział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 9827
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2009, 17:01
wysłana przez Tola
Klateczka własnek roboty, czyli nowa chata Bilba, Shibby i Gigi =)

Zaczęty przez MefkaDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 4888
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2010, 00:08
wysłana przez greatdee
Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 21299
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
wysłana przez dream*
Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 8136
Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
wysłana przez Ebe
SimplePortal