hypothetical
19 Kwi, 2024, 09:01

Autor Wątek: Fantastyka  (Przeczytany 4322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nogad_21

  • Gość
Fantastyka
« dnia: 13 Lip, 2010, 19:35 »
Hej :P

Dzisiaj chce się podzielić moim zainteresowaniem, jakim jest fantastyka (nie, nie Sci-f). Jestem takim maniakiem, że:
-mam mnóstwo plakatów ze smokami w pokoju :)
- Tapeta z fantastyką
- Gry PC tylko fantasy :D
Ktoś mnie przebije :D ?
W związku tym mam pytania 2:
1. Jest ktoś jeszcze na forum, kogo to interesuje (lub nie cierpi, rzecz biorąc) ?
2. Szukam dobrej książki fantastycznej (NIE, ŻADNEGO SCI-F, NIE ZNOSZE TEGO !!! <krzyk>). Szczególnie liczę tu na odpowiedź Myszy... :p ( patrz temat STUDIA). Chwili obecnej przeczytałem Kroniki Dragonlance, czytam Piramidy Terrego Pratchetta

Offline Mefka

  • Hodowca
  • ~Cyber Szynszyla~
  • *****
  • Wiadomości: 391
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • 16 szynszylowe stadko ;]
    • Domowa Hodowla Szynszyli w Gdańsku Amber Chinchillas
Odp: Fantastyka
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lip, 2010, 20:38 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Hehe Terry Pratchett rządzi - przeczytałam chyba wszystkie jego ksiażki związane ze Światem Dysku ! :D O WP chyba nie będę pisała bo to klasyka, a jak kogoś tak bardzo fascynuje ( czyli jak mnie ) to najlepiej przeczytać wszystkie pozycje pana Tolkiena. Polecam ! :)

    Domowa Hodowla Szynszyli "Amber Chinchillas"

    Offline Zieffka

    • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 2260
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #2 dnia: 13 Lip, 2010, 21:47 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • jeśli lubisz wszelkie demony, wampiry, czary w surowym stylu połączonym ze światem niczego nieświadomych ludzi-musisz przeczytać serię 4 "Patroli" Siergieja Łukjanienki. rewelacja totalna.
    film [zwłaszcza pierwszy] na podstawie książek genialny. w Rosji pobił wszelkie box office hity-włącznie z Potterem :)
    ***
    cieszy mnie ruszenie tematu-lubię fantasy, choć bardziej lubuję się w sci-fi lub wizje post apokaliptyczne.
    szczególnie ostatnio "Metro 2033", "Kantyczka dla Leibowitza"...
    a sci-fi? ja znalazłam dużą alternatywę dla matrixa, na którego nazwę samą mnie mdliło-Łukjanienko stworzył dylogię o Głębi. rewelacyjne książki. "Fałszywe lustra" i "Labirynt odbić"
    « Ostatnia zmiana: 13 Lip, 2010, 21:52 wysłana przez Zieffka »

    szynszylowy jest po prostu żywot mój

    na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

    Offline Belzebuba

    • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
    • ~Kierownik Klatki~
    • ***
    • Wiadomości: 725
    • Uzbierane migdały: 4
    • Płeć: Kobieta
    • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #3 dnia: 13 Lip, 2010, 21:57 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • ooo tak! Patrole - to jest to! Ogólnie Łukjanienko to świetny pisarz :D Szkoda że tak u nas niedoceniany, wielu pozycji nie sposób znaleźć.
    Ja powiem tak - Dragonlance itp nie tknęłam, a Pratchetta nie byłam w stanie przetrawić. Jakoś mnie nie wkręcił, toteż irytuje mnie cała jego "prywatna półka" w empiku.

    Jeśli lubisz powieści fantasy, to gorąco polecam sagę Pieśni Lodu i Ognia George'a Martina. Pochłania bez reszty, wspaniałe dzieło. Trwają dyskusje, czy nie jest lepszy od WP (wiadomo, Władca to klasyk i też jest niesamowitą opowieścią). I są smoki ;D

    Offline Zieffka

    • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 2260
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #4 dnia: 13 Lip, 2010, 22:01 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • jeśli lubisz Łukjanienkę to sięgnij Buba po Brudnopis i Czystopis :P niezła jazda :P
    dzięki za książki ze smokami Buba :* dzięki wam zapełnię to lato nieodmóżdżającą rozrywką :) uwielbiam czytać!

    szynszylowy jest po prostu żywot mój

    na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

    Offline Belzebuba

    • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
    • ~Kierownik Klatki~
    • ***
    • Wiadomości: 725
    • Uzbierane migdały: 4
    • Płeć: Kobieta
    • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #5 dnia: 13 Lip, 2010, 22:04 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • jeśli lubisz Łukjanienkę to sięgnij Buba po Brudnopis i Czystopis :P niezła jazda :P

    przerobione ;)
    Labirynt odbić jeszcze czeka w kolejce. Oj , Martin to mistrzostwo, naprawdę. Ja, żeby nie przesadzić, na siusiu chodziłam z książką ;D

    NOOO I WIED¬MIN! Nie wolno zapomnieć o Wiedźminie :P


    Offline Zieffka

    • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 2260
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #6 dnia: 13 Lip, 2010, 22:07 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Sapkowski mnie odstraszał, mimo, że nie czytałam, bo te miny chłopaków w bibliotece szkolnej za mych szkolnych lat, kiedy stali ze zmierzwioną księgą w rękach mało nie siusiając pod siebie z przejęcia-taki "Zmierzch" dla facetów [chodzi mi o reakcję psychiczną na książkę:p]

    szynszylowy jest po prostu żywot mój

    na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

    Offline Mefka

    • Hodowca
    • ~Cyber Szynszyla~
    • *****
    • Wiadomości: 391
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • 16 szynszylowe stadko ;]
      • Domowa Hodowla Szynszyli w Gdańsku Amber Chinchillas
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #7 dnia: 13 Lip, 2010, 22:15 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Przekonałyście mnie żeby sięgnąć po książkę Łukjanienki, tak właśnie się zastanawiałam co na lato poczytać  :D

    Domowa Hodowla Szynszyli "Amber Chinchillas"

    Offline Andreas

    • SZYNSZYL BERSERK !
    • Administrator
    • ~Przewodnik Stada~
    • *****
    • Wiadomości: 2156
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #8 dnia: 14 Lip, 2010, 07:57 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • George Martin ;-) co księga to dłuzsza i co kolejna to z kilku tomów się składajaca ;-)
    Jak już dopisze do końca to wtedy całośc sobie zakupię w jednym wydaniu, tak jak aktualnie zrobiłem z cyklem Franka Herberta DIUNA ...
    A dla młodego miłosnika fantasy - koniecznie Sapkowski, początek Wiedzmina jest dopsyć prosty do przyswojenia a potem robi się coraz lepiej.
    Jeszcze mozna by polecić cykl Jacka Piekary o inkwizytorze Mordimerze madderdinie :-) - mistrzostwo świata czarnego humoru i spaczonego świata z wątpliwymi moralnie wyborami ...
    No i absolutny HIT ostatnich lat - Jarosław Grzędowicz "Pan Lodowego Ogrodu" - to jest pozycja która moim zdaniem postawi Mistrza Sapkowskiego przed niezlym dylematem ;-) jak już Jarosław dobrnie do zakończenia ...

    ...
    Zieffka ;-) prooooszę - w zadnym wypadku (nawet zartujac ...) nie powołuj się na tytuł "zmierzch" ... bo przerażenie mnie ogarnia JAK TO SIĘ STAŁO ze taki GNIOT zyskal taką slawę ? J arozumiem że Edi jest przystojny ...
    ale zeby od razu w ogóle nie zwracac uwagę na pierdoły w scenariuszu ? ...

    Andreas
    ~@">    ~@">
    powyżej - Muszkieterowie
    sig under permanent construction,

    Nogad_21

    • Gość
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #9 dnia: 14 Lip, 2010, 09:55 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Ojjj, widzę że niezła dyskusja wybuchła ! :)

    Co do Pratchetta...
    Książka trzyma się sensu, jest humorystycznie napisana, ale troszkę dziwacznym językiem... Jak prawo hammurabiego :D
    Cytat: Hammurabi
    170: Jeśli obywatelowi jego małżonka urodziła dzieci i jego niewolnica urodziła [mu] dzieci, [a] ojciec powie za swego życia do dzieci, które urodziła mu niewolnica"[Jesteście] moimi dziećmi] i zrówna je z dziećmi małżonki, [to] potem, gdy ojciec pójdzie za losem [to jest umrze], dzieci małżonki i dzieci niewolnicy podzielą się po równo majątkiem domu ojca [...].

    Co do Dragonlance...
    POLECAM ! :) Po tej książce żałuje, że nie urodziłem się kenderem

    [ot]Co do Zmierzchu... bez komentarza[/ot]

    Dziękuje wszystkim za polecenia, czekam na dalsze. :)

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7782
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #10 dnia: 14 Lip, 2010, 10:57 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • O mamo, padłam :P Patrząc na wiek Nogada (tu nie ma żadnego przytyku) to ja kiedyś w wieku owym czytałam książki typu: Antresolka profesorka Nerwosolka, albo podróż Smokiem Diplodokiem i była pełnia szczęścia.

    Jeśli lubisz Dragonlance, być może spodoba ci się seria Magiczny Miecz: Wykucie Miecza Mroków, Przeznaczenie miecza mroków, Triumf Miecza Mroków, również autorstwa Hickman i Weiss. Chociaż mnie było ciężko przebrnąć przez sam początek i nauczyć się nowego świata. Nie ma to jak Krynn. Podobno fajną seria jest też seria z książką: Uczennica Maga (4 tomy, po 500-700str.) ale jeszcze jej nie dopadłam, ostatnio brakuje mi czasu na czytanie.

    Z gier to pewnie znasz Icewind Dale, Baldur's Gate (to już klasyka) Drakan, z MMorpg: Guild Wars i Rune of Magic (jakieś smoki sie tam pojawiają, mozna nawet miech wierzchowca smoczego). Była też całkiem przyjemna gra 3d, polegająca na lataniu smokami, wykonywaniu misji, walki powietrzne itd. cos mi sie kojarzy z tyt. "One of the dragon". Podam ci linke jak zlokalizuje. linka jakas szczególnie trudna to ta gra nie jest, ale miły zabijacz czasu dla miłośników smoków, ładnych widoczków i latania :D

    [edit]
    no i jeszcze sławny Eragon (z serii Dziedzictwo) nam pozostał, którego nie przeczytałam z braku dostępu do książki. Tam też bodajże są 3-4 tomy, jeden nawet sprzed dziejów Eragona.
    « Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2010, 11:14 wysłana przez Mysza <")))/ »

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Nogad_21

    • Gość
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #11 dnia: 14 Lip, 2010, 11:02 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Gierka nazywała się na bank : The I of the Dragon, grałem i uwielbiam, na viste nie chodzi :(
    Mam "zaufanie' do Hickmana i Weisss, więc poszukam sobie tych książek :)

    Dodatkowo gram z przyjaciółmi dużo w D&D :)

    P.S.: (Bez Przytyku) Ale Podróż Smokiem Diplodokiem to chyba przeczytam :D Specjalnie dla Ciebie :D
    « Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2010, 13:21 wysłana przez Nogad_21 »

    Offline Belzebuba

    • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
    • ~Kierownik Klatki~
    • ***
    • Wiadomości: 725
    • Uzbierane migdały: 4
    • Płeć: Kobieta
    • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #12 dnia: 14 Lip, 2010, 15:21 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • O mamo, padłam :P Patrząc na wiek Nogada (tu nie ma żadnego przytyku) to ja kiedyś w wieku owym czytałam książki typu: Antresolka profesorka Nerwosolka, albo podróż Smokiem Diplodokiem i była pełnia szczęścia.

    Profesorek Nerwosolek, pamiętne czasy ;D
    to takie SciFi Bardziej :P
    « Ostatnia zmiana: 14 Lip, 2010, 15:24 wysłana przez Belzebuba »

    Offline Andreas

    • SZYNSZYL BERSERK !
    • Administrator
    • ~Przewodnik Stada~
    • *****
    • Wiadomości: 2156
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #13 dnia: 14 Lip, 2010, 20:19 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • "...ależ wodzu co wódz ! ... to ja przepraszam..." :-D "wstyd i hańba, wolałbym ocet !!"
    Język Pratchetta jest coraz bardziej skomplikowany - to fakt. Czytając ostatnia książkę ze zdziwieniem odkryłem że muszę "przedzireać" się przez pewne fragmenty lub wracać i czytac je ponownie ...
    hmmm - wydaje smi się (ale nie mnie to oceniać bo mistrza się nie krytykuje ...) że moze terry zacząl troche bawić się sam własnym stylem ?
    Ale to mozna ocenić tylko i wyłacznie gdy się przeczytało wszystkie części Świata Dysku ...  (pamietam jak miałem praktyki w ksiegarni bedąc w liceum i otrzymalismy pierwszy tom do sprzedazy ... )

    Jeszcze zapomniałęm dopisać fantastyczna książkę Maji Lidii Kossakowskiej "Siewca Wiatru" i niedawno wydaną drugą część "Zbieracz Burz" ... ale tutaj anioly i demony są skorumpowane i zazywają narkotyki wiec ksiązki nie do polecenia dla Nogad ;P

    Andreas
    ~@">    ~@">
    powyżej - Muszkieterowie
    sig under permanent construction,

    Nogad_21

    • Gość
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #14 dnia: 14 Lip, 2010, 20:34 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Jeszcze zapomniałęm dopisać fantastyczna książkę Maji Lidii Kossakowskiej "Siewca Wiatru" i niedawno wydaną drugą część "Zbieracz Burz" ... ale tutaj anioly i demony są skorumpowane i zazywają narkotyki wiec ksiązki nie do polecenia dla Nogad ;P
    Rozumiem ;p

    Słyszał ktoś może o Kronikach Świata Wynurzonego ?, albo o Jeźdźcach Smoków z Pern ? Co o tym myślicie ?
    Pytam, bo przymierzam się do kupna nowej księgi :)

    A, wracając do Pratchetta...
    Cytuj
    Interesujące jest to, że ze względu na swoją przynależność gatunkową, matematyk jadł na kolację swój obiad
    Pranie mózgu  [around]

    Offline Zieffka

    • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 2260
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #15 dnia: 15 Lip, 2010, 08:18 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • nie rozumiem nic, ale potwierdzę-matematycy to inny gatunek człowieka :D

    szynszylowy jest po prostu żywot mój

    na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7782
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #16 dnia: 15 Lip, 2010, 15:45 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • aaa! podobno z fantastyki to "Malazańska księga poległych" też jest świetna, no i jest tam co poczytać, bo tomów i stron nie brakuje :)

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline ruperto

    • ~Cyber Szynszyla~
    • ***
    • Wiadomości: 344
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    • Nemo - beżyk, Kiwi - czarny aksamit oraz białasek
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #17 dnia: 15 Lip, 2010, 17:52 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Bardzo polecam wszystkie książki Andrzeja Pilipiuka ( mam prawie wszystkie ) a szczególnie " Czarownik Iwanow ", " Dzień Wskrzeszenia ", " Rzeźnik Drzew ", " Czerwona gorączka ". W tych książkach występuje min. egzorcysta, czarownik " zajmujący się " dziwnymi zagadkami... Naprawdę polecam. Ta książka wciągnie cie tak że bedziesz ją czytał do 02:00 w nocy ( mi się tak zdarzyło )  [bardzopolecam]

    Kiwi i Nemo ze mną od 4 sierpnia 2009r.
    17 września 2010r - do mojej zwierzęcej bandy dołączyła biała kula futra

    Nogad_21

    • Gość
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #18 dnia: 16 Lip, 2010, 09:42 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • newbielink:http://www.empik.com/wiedzmin-edycja-kolekcjonerska-andrzej-sapkowski,12592,ksiazka-p [nonactive]

    Ekstra komplecik, ale...

    Cytuj
    Sześcioksiąg sagi o wiedźminie - mistrzu miecza i fachowcu czarostwa strzegącym moralnej i biologicznej równowagi w czarownym świecie fantasy. Komplet składa się z siedmiu tomów.


    Oszaleć można... Nie róbcie z rzeczywistości fantastyki ( bynajmniej nie w taki sposób) :D
    Edit: A, kupiłem Gildię Magów :) ! (dzięki za polecenie, Mysza ! )
    Edit2:
    Cytuj
    (...)wiec ksiązki nie do polecenia dla Nogad ;P

    [ot]Moją ksywkę można spokojnie odmieniać :)[/ot]
    « Ostatnia zmiana: 16 Lip, 2010, 17:38 wysłana przez Nogad_21 »

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7782
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #19 dnia: 16 Lip, 2010, 21:39 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • P.S.: (Bez Przytyku) Ale Podróż Smokiem Diplodokiem to chyba przeczytam :D Specjalnie dla Ciebie :D

    To jest komiks :) Ale miłego czytania, jest się z czego pośmiać.
    Wszedłeś mi na ambicję z tą Gildią Magów, chyba sobie zamówię z allegro ;> Nie ma za co dziękować, kiedys przypadkiem zgadałam sie z koleżanką w pracy, ona poznała DragonLance, a ja Uczennicę Maga, przynajmniej w streszczeniu słownym ^^

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Szelek

    • ~Cyber Szynszyla~
    • ***
    • Wiadomości: 357
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #20 dnia: 31 Mar, 2012, 11:43 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Hej :P

    Dzisiaj chce się podzielić moim zainteresowaniem, jakim jest fantastyka (nie, nie Sci-f). Jestem takim maniakiem, że:
    -mam mnóstwo plakatów ze smokami w pokoju :)
    - Tapeta z fantastyką
    - Gry PC tylko fantasy :D
    Ktoś mnie przebije :D ?
    W związku tym mam pytania 2:
    1. Jest ktoś jeszcze na forum, kogo to interesuje (lub nie cierpi, rzecz biorąc) ?
    2. Szukam dobrej książki fantastycznej (NIE, ŻADNEGO SCI-F, NIE ZNOSZE TEGO !!! <krzyk>). Szczególnie liczę tu na odpowiedź Myszy... :p ( patrz temat STUDIA). Chwili obecnej przeczytałem Kroniki Dragonlance, czytam Piramidy Terrego Pratchetta

    Ja mogę cię przebic, mam wszystkie części Zmierzchu w książkach i płytach, Harry'ego Pottera, mam wszystkie gry i tylko one, po za tym namalowałam sobie plakat farbami, tejże sagi na trzech brystolach, tak że jedna częśc przechodzi w drugą, a także mam wszystkie jej tomy oraz płyty. Jak rownież mam trzy tomy trylogii "Dziedzictwo", którą serdecznie Ci polecam, ostatnio wszedł nowy, ale czekam na urodziny, :D jeszcze jeden będzie. Pierwszy przeczytałam w trzy dni, drugi w cztery, a teraz jestem na trzecim i zostało mi poł, jeszcze pół, aż pół, ale to dlatego, że czytam dwie książki na raz. :D A "Dziedzictwo" jest o smokach, elfach, krasnoludach, i o piętnastoletnim chłopaku.

    "Nigdy nie widziałam lepszego sposobu na uszczęśliwienie szynszyli, jak wybieg, a gdy ona jest szczęśliwa, wtedy i ja taka jestem"
    Nishu - VI 2013 -
    Shelek - IX 2009 - VI 2014
    Loulou - II 2014 -
    Sheshe - VI 2014 - IV 2015

    Offline Belzebuba

    • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
    • ~Kierownik Klatki~
    • ***
    • Wiadomości: 725
    • Uzbierane migdały: 4
    • Płeć: Kobieta
    • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #21 dnia: 01 Kwi, 2012, 21:46 »
  • Najlepsza odpowiedź

  • Cytuj
    Interesujące jest to, że ze względu na swoją przynależność gatunkową, matematyk jadł na kolację swój obiad
    Pranie mózgu  [around]


    [ot] tak mi się skojarzyło...


    [/ot]

    Offline Lenka97

    • ~Tańczący Po Półkach~
    • ***
    • Wiadomości: 89
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Miśka /czarny aksamit/
    Odp: Fantastyka
    « Odpowiedź #22 dnia: 03 Cze, 2012, 12:51 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Czytałeś już może "Wilczy miot" i "Wilczy amulet"? Mnie się bardzo spodobały. Sapkowskiego przeczytałam, fajny, ale jakoś specjalnie mi do gustu nie przypadł.

    (\_/)           Oto jest Miśka xD
    (o.o )   //
    (> < )//

     

    SimplePortal