hypothetical
18 Kwi, 2024, 19:23

Autor Wątek: Willa Buby i Huga  (Przeczytany 947 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline blaszka

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 31
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Buba (standart) i Hugo (czarny aksamit)
Willa Buby i Huga
« dnia: 30 Wrz, 2010, 17:26 »
Witam! Dawno mnie tu nie było, wyjechalam za granice. Moje szylki musialy pozostać po opieką siostry na 2 miesiące, to było dla mnie bardzo trudne rozstanie z nimi. Kiedy wróciłam odrazu wyczułam , że są na mnie okropnie obrażone. I na nic zdało się przekupywanie smakołykami. Dopiero po  3 dniach wszystko wróciło do normy.  [polecam]
A ja postanowiłam jakoś zrekompensować im moją nieobecność i kupiłam dla nich woliere. Narazie jesteśmy w trakcie jej urządzania. Oto, co do tej pory zostało zrobione : http://img835.imageshack.us/img835/7473/szylki.jpg   Zdjęcie jest kiepskie jakościowo, bo robione z telefonu... Pozdrawiam wszystkich użytkowników i ich pociechy :)



P.S  Na samym dole umieściłam domek, jednak moj wariat Hugo ciągle wpycha sie na niego i przesuwa domek na srodek klatki, a sam siedzi za nim, u góry kawałek rury-miejsce najbardziej przypasowało Bubie-wyleguje się tam cały czas, a na pięterku niżej umieściłam taką przekrzywioną rurę,która ma służyć jako pojemnik na sianko. W planach mam również : zakup hamaka,oraz dzbanka ceramicznego (jako kąpielówki), miseczki metalowej do mocowania na ściance (kokosowa jest zbyt lekka i wszystko ląduje  w ściółce), oraz umieszczenia jakiegoś konaru. Może ktoś bedzie miał jeszcze jakieś rady i pomysły jak ją udoskonalić. :???:

"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś" -Antoine de Saint-Exupéry

Offline Mapetka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 185
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pusia, Lola i Bulinka:)
Odp: Willa Buby i Huga
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrz, 2010, 18:39 »
Witam z moimi szylkami, również odmiany standard i czarnej aksamitnej, ale samiczki :) Też mi się marzy taka woliera, ale na razie tylko w wyobraźni. Dla mnie to brakuje jakiejś drabinki i gałązek do wspinania się i podgryzania, tylko pamiętaj, że muszą być zupełnie suche :)

Offline Idka

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowa panienka czyli moja Fifi :)
Odp: Willa Buby i Huga
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Paź, 2010, 20:27 »
Dokładnie, konar z nieszkodliwego drzewa np. brzozowy, byłby fajnym dodatkiem i smakołykiem. Drabinki też dobra rzecz bo czasem łobuzom nie chce się skakać i wolą schodzić. Mile widziany byłby także kołowrotek albo i bieżnia ( obstawałabym raczej przy tym drugim), choć zajmują sporo miejsca. Możesz domek podwiesić,jak ma to dream* i kilka innych osób, szylki uwielbiają takie norki i nie ma problemu z przesuwaniem.

Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz,
żem żyć przestał.

Offline kitty50

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tośkaa i Bazyliaa
Odp: Willa Buby i Huga
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Paź, 2010, 08:45 »
jeej. ale wielka, i jakie piękne szyszorki.  [-chomik-]

Z życiem jak z malowaniem paznokci : łatwiej ukryć błąd pod kolejną warstwą lakieru , niż zmyć wszystko i zacząć od początku . ; *

Offline malibu129

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 89
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Chilli i Pysia <3
Odp: Willa Buby i Huga
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lis, 2010, 16:22 »
mam taką samą ;)

była trochę droga, ale za to jaka wygodna.

moje się odbrażały z tydzień po wakacjach xD

 

Buby postanowiły, że mogą się ujawnić...

Zaczęty przez BelzebubaDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 14047
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2013, 22:01
wysłana przez Bożena
Nowa willa moich szylków

Zaczęty przez greatdeeDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 5985
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2010, 19:15
wysłana przez greatdee
Nowa Willa Dzordza:D

Zaczęty przez Luigi89Dział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 1930
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2010, 17:00
wysłana przez nataszka11
SimplePortal