hypothetical
28 Mar, 2024, 13:24

Autor Wątek: Wet w Warszawie - polecam  (Przeczytany 21064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Claudi

  • Gość
Wet w Warszawie - polecam
« dnia: 08 Wrz, 2004, 23:59 »
Skoro już polecamy to ja z czystym sercem mogę polecić "szynszylowych" wetów:

dr Monikę Batog

dr Aleksandrę Małek

z lecznicy na ul. Tatarkiewicza (Gocław i Grochów).

Numer telefonu do tej lecznicy: 22-672-0440.
« Ostatnia zmiana: 13 Sie, 2012, 18:43 wysłana przez Claudi »

Offline imagedumonde

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Pedro, Carlos, Paco
Odp: Wet w Warszawie - polecam
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrz, 2004, 21:30 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • coz,ja mialam do czynienia poki co tylk oz jednym i w kwestii pozornie malo powaznej, bo iegunki, ale lekarz zrobil na mnie doskonale wrazenie zarowno podejscfiem do pacjentan:], mnie no i co najwazniejsze - swietna diagnoza i zaleceniami [ a okazalo sie, ze to nie bylo takie trywialne! ]. niestety znam tylko miejsce, gdzie przyjmuje pan doktor. pan doktor przyjmuje zaraz przy warszawskim zoo, stojac twarza do kas, skrecamy w lewo i dochodzimy do sklepu zoologicznego smok. gabinet znajduje sie w tym samym budynku, wiec wchodzimy do kslepu i siup, mamy doktora, ktory uratowal mojego pedro.

    .::for all the might have could have beens::.

    Offline jusia_mormyl

    • ~Szynszyla z Ambicjami~
    • ***
    • Wiadomości: 15
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Pusia i Gizmo
      • Mój blog
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #2 dnia: 23 Mar, 2006, 19:57 »
  • Najlepsza odpowiedź


  • Dr Wojciech Bielecki
    bieleckiw@alpha.sggw.waw .pl

    Doktor ten przyjmuje -

    KLINIKA MAŁYCH ZWIERZĄT
    ul. Nowoursynowska 159c
    02-776 Warszawa
    Godziny otwarcia:
    dni powszednie: 8.00 - 20.00,
    soboty, niedziele i święta: 9.00 - 14.00
    Rejestracja tel.: (22)
    847 37 40; 853 09 54; 59 36 104

    Polecam gorąco tego Pana ponieważ o ile mi wiadomo specjalizuje się (nie wiem czy formalnie) w leczeniu szylek. Poza tym jest bardzo niedrogi. Za wizytę i diagnozę zapłaciłam 30 złotych, a oczko Pusi po 2 dniach jak nowe :D


    Offline aneczka

    • ~Nowicjusz Mianowany~
    • *
    • Wiadomości: 1
    • Uzbierane migdały: 0
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #3 dnia: 15 Cze, 2006, 21:27 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • dr Bielecki przyjmuje również ul. Schroegera72a na zapisy tel 8345453 byłam u niego z moja myszą (szynszylem)

    Offline myszagi

    • ~Opiekun Wybiegu~
    • *
    • Wiadomości: 101
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Lucek , Marian ... Chico i Odi [*]
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #4 dnia: 10 Sie, 2006, 19:17 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Ja bardzo niedawno byłam u weterynarza z moim szylkiem i niestety zaistaniała sytuacja, że dr Bielecki był na urlopie, dr Batog była nieosiągalna i nie wiadomo kiedy byłaby osiągalna, natomiast dr Konarski przeniósł się podobno (taką info otrzymałam z Tatarkiewicza) do lecznicy gdzieś na Modlińskiej lecz w bliżej nieokreślonym miejscu... okazało się niedaleko mnie znalazł się lekarz który zna się na szylkach...bardzo sympatycznie, dokładnie i niedrogo...
    dr Maciej Mikłusz

    Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MULTIWET

    ul. Gagarina 5 (róg Czerskiej) - Mokotów Dolny (Czerniaków)
    00-753 Warszawa

    tel. 022 841 44 40,
    lub 022 841 40 22

    laboratorium 022 841 43 18
    sklep 022 841 45 03

    W tym centrum są lekarze specjaliści, szpital, rtg, laboratorium, zabiegi pielęgnacyjnie i sklep dla wszystkich możliwych pupili

    a to ich stronka, więc można sprawdzić dojazd, lekarzy, godziny (całodobowo) przyjęć itp...  www.multiwet.com.pl
    « Ostatnia zmiana: 10 Sie, 2006, 19:19 wysłana przez myszagi »

    Offline jutrzenka i nebel

    • ~Tester Przysmaków~
    • *
    • Wiadomości: 65
    • Uzbierane migdały: 0
    • Radar vel Antenka (*), Mega (*) i Lelek(*)
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #5 dnia: 20 Mar, 2007, 11:56 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Wczoraj mieliśmy nasz chrzest bojowy. Radar,jak się później okazało, miał wzdęcia. Wyglądał fatalnie, cała rodzina została zaangażowana w poszukiwania numerów telefonów do weterynarzy z Warszawy. Okazało się,że wczoraj w Multiwecie na ostrym dyżuże był tylko internista, który nie ma pojęcia o szylkach. Na szczęście pani w recepcji była na tyle miła,że podała nam numer telefonu do Salwetu na Ratuszowej. Ale powiedziała,że o tej godzinie (a było po 20.00) już nikogo tam nie będzie. Ale spróbowałam. Słuchajcie (a raczej czytajcie)- okazało się,że warto było, bo lekarz miał przełączony telefon na komórkę, więc odebrał. Niestety, nie pamiętam, jak się nazywał, ale wyobraźcie sobie,że telefonicznie udzielił nam porady. Dzięki temu Radar powrócił do formy. Podaję adres i telefon do Salwetu:

    PRZYCHODNIA DLA ZWIERZĄT SALWET
    ul. Ratuszowa 1/3
    03-461 Warszawa
    22 670 20 42

    Jutrzenka, Nebel i zdrowy Radar  [-chomik-]

    4 łapy, 4 łapy...a na łapach szynszyl kudłaty :D

    Offline dziqs

    • ~Nowicjusz Mianowany~
    • *
    • Wiadomości: 1
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #6 dnia: 20 Mar, 2009, 15:38 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Witam,

    Z czystym sercem mogę polecić lecznicę Elwet mieszczącą się w Warszawie przy ul. Al. Niepodległości 24/30. Osób znających się na szylkach niestety jak na lekarstwo.

    W Elwecie przyjmuje pani dr Astachow. Polecam jako doskonałą weterynarz zajmującą się małymi i egzotycznymi zwierzątkami. Udało jej się "wyprowadzić" moją szynszylicę Pusię (przetoka do gardła z nosa, ogólna infekcja i niewielkie szanse). Zwierzątko ma się dobrze. Jest nieco wolniejsze, niż druga szynszyla, ale funkcjonuje całkowicie normalnie - oczywiście jest pod naszą stałą obserwacją.

    Dr Astachow jest tam jedyną specjalistką od szczyli i zwierzątek egzotycznych.  [polecam]

    Pozdrawiam,

    Michał Z. + 2 kulki, yorkshire terrier i kot

    Offline Zieffka

    • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 2260
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #7 dnia: 20 Mar, 2009, 17:03 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • bardzo miła i dokładna kobitka drobnej budowy :) z podejściem do myszowatych. niestety nie uratowała mojej kulki Dziaby  (chyba przedobrzone było z lekami na przywrócenie pracy układu trawiennego). pozostałe kulki, zanim trafiły do "Ogonka" traktowała bardzo miło. jednak mnie niepokoi fakt, iż nie wyczuła płodu (Wacusia) na 10 dni przed porodem :D

    szynszylowy jest po prostu żywot mój

    na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #8 dnia: 20 Mar, 2009, 17:46 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • niestety czytalam i slyszalam sprzeczne informacje o tej Pani, wiec poki co raczej nie zostanie dodana do listy weterynarzy polecanych przez nasze forum

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    Offline kamcia053

    • ~Młodszy Szynszylownik~
    • *
    • Wiadomości: 28
    • Uzbierane migdały: 0
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #9 dnia: 17 Gru, 2009, 18:03 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • A wie ktoś coś coś może o jakiejś dr Monice Skrzek która ma/pracuję w Jakiejś Lecznicy zwierząt w Konstancinie?  Nic mi nie wiadomo czy zna się na szylkach itp. Jest to znajoma mojej mamy przyjaciółki, ale jeszcze jej nie znam xD
    Wiem, że nazywa sie Monika Skrzek, ma Lecznice w Konstancinie....Na razie więcej nie wiem...
    Może ktoś kojaży?

    Offline gagat83

    • ~Opiekun Wybiegu~
    • *
    • Wiadomości: 128
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Bentley & Basia
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #10 dnia: 23 Gru, 2009, 14:21 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Ja z czystym sumieniem polecam dr Milenę Wojtyś z lecznicy Ogonek na jelonkach która bardzo pomogła Bentleyowi i śwince ze złamana łapka. Z resztą w kolejce do Dr Mileny poznałam Andreasa osobiście  :D

    Offline Warsawienne

    • ~Znajacy Się Na Migdałach~
    • ***
    • Wiadomości: 53
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Tobias
      • niemożliwe, zaczęłam prowadzić bloga
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #11 dnia: 28 Sie, 2011, 00:09 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Czy ktoś miał już styczność z dr n. wet. Ledwoń, z Kliniki Małych Zwierząt SGGW?

    Offline Wol

    • ~Młodszy Szynszylownik~
    • *
    • Wiadomości: 26
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Muffin
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #12 dnia: 29 Sie, 2011, 00:16 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Czy ktoś miał już styczność z dr n. wet. Ledwoń, z Kliniki Małych Zwierząt SGGW?

    bylam z przyjaciolka u weta(na obrzezniej) z jej szczurkami i zapytalam mila Pania weterynarz czy przyjmuje takze szylki ta odpowiedziala ,że tak a jakby nie wiedziala co im dolega to jest jeszcze jej guru dr Wojciech Bielecki ( on tez jest z kliniki malych zwierzat na nowoursynowskiej ) i polecam Ci zglosic sie do niego bo duzo dobrego sie nasluchalam pod adresem tego nazwiska. Mam nadziej ze Tobiasek poczuje sie lepiej !

    Muffinek urodził się 23.04.2011 , jest u mnie od 29.07. 2011 <3 <3 <3

    Offline Warsawienne

    • ~Znajacy Się Na Migdałach~
    • ***
    • Wiadomości: 53
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Tobias
      • niemożliwe, zaczęłam prowadzić bloga
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #13 dnia: 29 Sie, 2011, 12:50 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Dr Bielecki jest prawdziwą znamienitością wśród wetów :P pewnie dlatego jego dyżury odbywają się po 1h 2x w tygodniu :P Ale przyjmuje też w innych miejscach.
    Dzięki Wol :)

    krecik

    • Gość
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #14 dnia: 22 Paź, 2011, 22:43 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Cóż.. po przeprawach ostatniego tygodnia, stwierdzam, ze Ogonek nie jest tym, czego się spodziewałam... przerób na ilość, nie na jakoś...Żałuję, za Pani Monika Batog nie ma sprzętu,  bo przez nią nigdy nie byłam odsyła od jednego weta do drugiego... Zawsze zajęła się zwierzakiem.. a na Klemensiewicza...

    Chyba Ogonek zaczyna tracić serce do zwierzaków, a zaczyna kręcić biznes, traktowałam tą przychodnie jak ostatnia deskę ratunku (bo mieszkam na drugim końcu Warszawy) i baaardzo się zawiodłam...

    A w ogonku nikt nie ma czasu - każda wizyta - inny weterynarz... Pani Milena umawia się, po czym nie ma czasu, praktykantka która grzebie w mordzie szyla przez 20 minut nie znajdując nic, a lekarz nawet nie podszedł, mimo, że dwa dni wcześniej mówił, że jest kiepsko i trzeba przyjść jeszcze raz bo niewiele widać ze względu na stan zapalny...  Po którym dwa dni później nie ma śladu.... Nie mówię już o tym, że nie wprawiona i narobiła miśkowi siniaków w mordzie tak, że me szczurzysko nie jest w stanie otworzyć mordy - a karmię go już od tygodnia strzykawką i nawet strzykawkę ciężko mu brać do mordy....
    Za kolejne dwa dni okazuje się, że to jednak ząb, z którym nikt nic nie zrobi bo Kuba jest na urlopie, a jak wróci w pn to nie wiadomo czy da się dostać bo ma już poumawiane wizyty....

    Zawiodłam się... Bardzo się zawiodłam...  Zwłaszcza, że antybiotyk mamy od soboty a diagnozę postawił 3 lekarz z rzędu w piątek !! I to nie do końca będąc pewny, czy to na pewno to... Kuba ma stwierdzić - kiedy - nie wiadomo, może uda się dostać do niego we wtorek...

    No więc dalej antybiotyk.. mysza nadal nie je sama i mamy czekać....

    Zdaje sobie sprawę, że mogło być trudno bo zaropiała morda, bo kilka rzeczy się nałożyło... Ale  antybiotyk już tydzień - więc długo, a ja nadal nie wiem na czym stoimy...

    Podsumowując moje doświadczenia z Ogonkiem są złe, aczkolwiek z alternatywą nie najlepiej, niemniej straciłam zaufanie... I niestety nie polecam, a udam się tam tylko w ostateczności, bo niestety chyba zajmują się dobrze tylko "starymi bywalcami"...

    Przykre....

    Offline dream*

    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7229
    • Uzbierane migdały: 43
    • Płeć: Kobieta
      • moje CV
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #15 dnia: 22 Paź, 2011, 23:05 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • idź do dr Ani Jałonickiej-Rzepki z Animy, ona ma wielkie serce i skrupulatnie szuka przyczyny choroby mimo, że też ciężko się dostać - warto mimo wszystko, bo lekarz dobry a ceny konkurencyjne bo lecznica nie jest "typowo gryzoniowa" - choć lekarz jak najbardziej. - w sumie chyba nawet masz bliżej do Animy niż do Ogona z Pragi?

    Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
    Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

    krecik

    • Gość
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #16 dnia: 22 Paź, 2011, 23:26 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Dzięki Dream !
    Ja chcę jeszcze spróbować we wtorek do dr Jodkowskiej na SGGW.... Już w sumie wiem  co się stało i mam nadzieję że Radar dotrzyma do wtorku choć już zaczynają się problemy przez antybiotyk... Bo chyba trochę za długo...
    Napisze na prv bo nie chce robić oftopa...
    « Ostatnia zmiana: 22 Paź, 2011, 23:37 wysłana przez krecik »

    Offline M___M

    • ~Kierownik Biegania~
    • **
    • Wiadomości: 150
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Mężczyzna
    • Hydra [*], Eryda
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #17 dnia: 23 Paź, 2011, 21:20 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Nie wiem, czy dr Rzepka przyjmuje jeszcze w Animie, a jeśli tak to bardzo rzadko. Obecnie jej głównym miejscem pracy jest(a przynajmniej było w wakacje) MedicaVet na Ochocie.

    Btw. Podoba mi się ranga "Młodszy Szynszylownik", bo przynajmniej ona nie mówi mi brutalnie, że latka lecą.

    Offline Madzia :)

    • ~Szynszyla Szara~
    • **
    • Wiadomości: 8
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Szysia
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #18 dnia: 08 Gru, 2011, 23:28 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • A ja polecam Ogonka! Polecił mi tę lecznicę sam dr Bielecki z Kliniki Małych Zwierząt (niestety nie mógł mojej małej przyjąć, bo musiał wyjechać). Sprawa była pilna, bo Szysia czuła się coraz gorzej, coraz mniej jadła i naprawdę nie wyglądało to dobrze. Dzisiaj była właśnie w Ogonku i wróciła jak nowo narodzona - oczko jak nowe, zaczęła jeść i być radosna jak zawsze :)

    krecik

    • Gość
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #19 dnia: 09 Gru, 2011, 00:34 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • To jak temat wrócił, to dodam jeszcze, że w ogonku źle mysza zdiagnozowali... Pomijam fakt źle zrobionego rtg - bo w sumie jak się okazało nie było potrzebne, bo to nie kwestia zębów i korzeni, których na zdjęciu przy podejrzanym zębie widac i tak nie było ponieważ...  ha! w tym miejscu własnie znalazła się etykietka z moim nazwiskiem!... :???:

    Choć nie, w zasadzie okazało się, że  to kwestia zębów, z tą drobna różnicą, że przednich siekaczy przetrąconych przez niewprawioną praktykantkę czy tez panią technik w ogonku...

    A wystarczyłoby kilka dni antybiotyku na ropień w mordzie... A Tak były papki od bodaj 26 września do 20 któregoś listopada... Spory zapas został - oddam potrzebującym.

    Radar już je, obgryza już nawet gałązki, a wszystko dzięki dr Kasi Jodkowskiej z SGGW - jeśli kogoś mam polecić to tylko Ją! Dba o zwierzaka, nie sprawia niepotrzebnego bólu, nie kręci, mówi wprost, nie odsyła ciągle do innych  i przede wszystkim nie grzebie w mordzie niepotrzebnie nastu minut....

    A ja ? cóż, pozostaje mi teraz raz na kilka miesięcy odwiedzać SGGW, bo nie wiadomo jak będą teraz uszkodzone zęby rosnąć...  Także sporo ogonkowi zawdzięczam, naprawdę !
    I tylko dziękuję w duchu, że nie dałam gamonia pokroić w ogonku - bo taki tam mieli plan leczenia....

    Madziu wiesz, ja po pierwszej wizycie tez byłam zachwycona, ale po każdej kolejnej byłam coraz bardziej rozżalona i zła :/ Teraz już mi trochę przeszło, bo na szczęście historia dla mnie skończyła się w miarę dobrze.

    Jednego jestem pewna - nigdy więcej ogonek !!

    I przy okazji tym co mnie wspierali dziękuję za wsparcie :D Baaardzo dziękuję !




    Offline Belzebuba

    • ŚLEDZĄCA UPRAWNIENIA :-)
    • ~Kierownik Klatki~
    • ***
    • Wiadomości: 725
    • Uzbierane migdały: 4
    • Płeć: Kobieta
    • Belzebuba, Shub, Morri ...Lucyferka [*]
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #20 dnia: 09 Gru, 2011, 12:26 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Może dlatego też Ogonek zdobył rozgłos i "renomę" - dr Jodkowska przyjmowała swojego czasu właśnie w Ogonku, tak samo jak dr Łobaczewska (okulista).
    A jak teraz widzę że dr Kuba robi za stomatologa to mnie trochę wykręca, mając w pamięci to jak "pękł" Bubie siekacz przy samym dziąśle otwierając pysio...

    krecik

    • Gość
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #21 dnia: 09 Gru, 2011, 13:53 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Belzebuba no u mnie dokładnie to samo... przez miesiąc nie gryzł bo Asia - ona chyba technikiem jest założyła mu rozwieracz i ze 20 minut grzebała mu w paszczy, a rozwieracz co chwilę uderzał o stół... I Tylko co chwile mówiła nic tam nie ma nic tam nie ma, a Pani Milena nawet nie wstała zza komputera....

    Jodkowsa jak wreszcie do niej trafiliśmy (po 3 razach otwierania paszczy w ogonku z częstotliwością co 2 dni) wydała okrzyk rozpaczy jak zobaczyła jego mordę, która była po prostu zmasakrowana rozwieraczem... Powiedziała, że ona to nie założy rozwieracza, dopóki nie podleczy się taj masakry zrobionej z mordy...

    Także oprócz tego, że by mu usuwali niepotrzebnie zdrowy ząb, na podstawie zdjęcia na którym i tak nic nie było widać, to jeszcze miałam czekać aż Kuba łaskawie rzuci na to okiem bo i Pani Milena i wszyscy inni mówili, że zęby to tylko Kuba... Tyle, że ten wspomniany była na urlopie, a potem miał duuuzo planowych zabiegów... Co i tak nie zmieniło kwestii chodzenia i płacenia za wizyty u kilku tamtejszych specjalistów.

    I wściekam się jak nie wiem, bo wystarczyło 4 dni antybiotyku, a tak zwierz się męczył ponad 2 miesiące...

    Ech cięgle budzi to we mnie ogromna falę złości!

    I dla mnie zdecydowanie jadą na opinia specjalistów, którzy kiedyś tam przyjmowali...
    A podobnych przypadków jak mój i Twój podobno jest więcej....

    Offline wiki_eb

    • ~Kierownik Biegania~
    • **
    • Wiadomości: 160
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • nerwusek Henio
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #22 dnia: 09 Gru, 2011, 17:23 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • oj fakt, jeśli chodzi o ząbki to TYLKO dr Jodkowska!! My się męczyliśmy z niewyjaśnioną w Ogonku przypadłością, która rozpoczęła się brakiem apetytu a skończyła wielką opuchlizną mordki i brakiem podstawowego odruchu łykania!!!!!. Dwa zdjęcia, wiele wizyt w Ogonku - z czego każda to całodniowa wyprawa, bo jesteśmy z Łodzi!!! Wydałam kupę kasy i za każdym razem słyszałam jedną opinię: "no zęby są OK, tu nic nie widać". A wystarczyło jedno spotkanie z dr Jodkowską żeby usłyszeć diagnozę. W półtora miesiąca Henryk spadł na wadze z 460g do 380g bo ruszał mu się dolny siekacz i żeby ją odbić męczyliśmy się następny miesiąc. Smarowania sacholem karmienie papkami, masakra.
    I choć to właśnie w Ogonku ostatecznie znaleźli przyczynę notorycznego wygryzania się Henia do krwi, to w kwestiach stomatologii omijać ich będę szerokim łukiem i cała moja wielka sympatia do dr Kliszcza mnie do nich nie ściągnie.

    Głupcy chcą zapanować nad światem. Mędrcy chcą zapanować nad sobą.

    Offline Madzia :)

    • ~Szynszyla Szara~
    • **
    • Wiadomości: 8
    • Uzbierane migdały: 0
    • Płeć: Kobieta
    • Szysia
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #23 dnia: 10 Gru, 2011, 02:15 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Ja właśnie trafiłam na dr Kubę. Jej, cieszę się, że Szysi takie straszne przygody nie spotkały.. Następnym razem w takim razie (oby takiego razu nie było, odpukać!) kurs na sggw. Teraz na szczęście szynszyla po ogonku jest prawie jak nowa. Jeszcze kilka dni i ryjek jej się w środku zagoi - oby, oby, bo sacholu i patyczka higienicznego nie lubi, oj nie :P

    Offline Andreas

    • SZYNSZYL BERSERK !
    • Administrator
    • ~Przewodnik Stada~
    • *****
    • Wiadomości: 2156
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: Wet w Warszawie - polecam
    « Odpowiedź #24 dnia: 25 Wrz, 2015, 11:08 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Zauważyłem kilka wypowiedzi pochwalajacych stomatologa Katarzynę Jodkowską.
    Wczoraj byliśmy na wizycie z psem, ale doktor Jodkowska jest specjalistą stomatologiem od wszystkich zwierząt :-)
    Przyjmuje w Czwartki w przychodni na ul.Powstańców Śląskich.
    Wizyty tylko na wcześniejsze zapisy, gdyby ktoś potrzebował. Dla tych dla których SGGW jest zbyt daleko adres na ul.Powstańców Śląskich jest alternatywą.

    http://www.bemowo-wet.com.pl/grafik.html

    Andreas
    ~@">    ~@">
    powyżej - Muszkieterowie
    sig under permanent construction,

     

    Vitapol - przekąski Vita Herbal - Polecam!

    Zaczęty przez dream*Dział recenzje: pokarmy i przysmaki

    Odpowiedzi: 26
    Wyświetleń: 11994
    Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2012, 16:44
    wysłana przez Szelek
    Zoolog w Krakowie- NIE POLECAM!!!

    Zaczęty przez szynszylkoDział Sklepy

    Odpowiedzi: 3
    Wyświetleń: 1727
    Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2007, 19:33
    wysłana przez Mysza <")))/
    Hodowla szynszyli chocolate i białej wilsona aksamitnej w Warszawie

    Zaczęty przez AkasyaDział Początki z szynszylą

    Odpowiedzi: 1
    Wyświetleń: 2317
    Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2018, 21:20
    wysłana przez Roedeer
    adresy sklepów w Warszawie

    Zaczęty przez MiszaDział Sklepy

    Odpowiedzi: 7
    Wyświetleń: 3937
    Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2011, 22:26
    wysłana przez dream*
    SimplePortal