hypothetical
29 Mar, 2024, 11:17

Autor Wątek: odkupię siatkę  (Przeczytany 1006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asiek1988

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
odkupię siatkę
« dnia: 04 Mar, 2011, 17:58 »
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post na tym forum, bardzo dużo oglądałam wszystkie wasze klatki, zwracałam szczególną uwagę na te robione, gdyż moim marzeniem jest zrobić własnoręcznie klatkę :) I stąd moje pytanie, czy komuś może została siatka np. taka jak znalazłam w jednej z najpiękniejszych klatek :D http://i55.tinypic.com/1z3ytjk.jpg
jeżeli komuś została i nie ma co z nią zrobić ja bardzo bardzo chętnie odkupię potrzebuję ok 2 metrów max 2,5

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: odkupię siatkę
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Mar, 2011, 19:42 »
Z tego co wiem, to akurat ta siatka została zrobiona na zamówienie.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline PusiaK

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 145
  • Uzbierane migdały: 0
  • Han Solo, Książniczka Leia Organa
Odp: odkupię siatkę
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Mar, 2011, 02:00 »
ja swoją kupiłem w Castoramie (ale w innych marketach budowlanych też są) oczka 12,5/12,5 ale ponoć można też kupić 20/20. Siatki są ocynkowane i dostępne w rolkach 0,5 i 1 metr szerokości długości nie pamiętam. chyba ok 4 metrów:) taka metrowa rolka starczyła mi na klatkę 40/80/80. http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=14991.0 Klatka musiała już przejść remont i została rozbudowana (chyba udało mi się wszystkie problemy związane z budową rozwiązać i nareszcie klatka mi się podoba :), jak masz pytania to chętnie pomogę) a siatki dalej trochę mam :)

Na allegro można też dosyć fajne siatki dostać i to nawet tanio: allegro.pl/siatka-zgrzewana-ocynkowana-esafort-3xzn-19x19-fv-i1480447263.html Ale osobiście to markety budowlane polecam (poza tym inne rzeczy są na miejscu sklejka wkręty itp ).
« Ostatnia zmiana: 05 Mar, 2011, 02:03 wysłana przez PusiaK »

 

HEj Przyjme bądż odkupie taniej Szynszyle z łodzi. :)

Zaczęty przez MisiaaaDział kupię/adoptuję

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1437
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 12:39
wysłana przez Ciupelek
SimplePortal