hypothetical
28 Mar, 2024, 17:48

Autor Wątek: POZNAŃ - sklep z jedzonkiem i hodowla - Oborniki  (Przeczytany 3641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iska

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 113
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frania, Bajka, Bójka, Beza
    • moje małe zoo
POZNAŃ - sklep z jedzonkiem i hodowla - Oborniki
« dnia: 21 Lis, 2011, 11:10 »
 Mogę polecić dwa przybytki.

 Jeden to mały sklepik z akcesoriami dla zwierzaków na ul. Naramowickiej (przy ul.Boranta), nazywa się Fafik - pani jest rewelacyjna, nie ma problemu żeby coś u niej zamówić albo żeby coś poszukała dla klienta w hurtowniach. Dla mnie zaczęła sprowadzać karmę dla szylek na wagę. które moje maleństwa uwielbiają, zamówiła specjalnie dla nas 1 sztukę takiej dziwnej szczoty dla naszego kudłatego psa, nigdy nam jeszcze niczego nie odmówiła. Przy okazji jest przesympatyczna i ma normalne ceny.

 Drugi punkt to hodowla przydomowa szylek w Obornikach. Wystawiają się na allegro jako "aldona1952". Mam od nich Bezę - jest zadbana, zdrowa i kochana. Widać po niej że przyzwyczajona do człowieka, w ogóle się mnie nie bała jak ją przywiozłam, czyli że kontakt z człowiekiem musiała mieć dobry od narodzin :) Nie wysyłają zwierzaków, trzeba je odebrać osobiście, czasem dowożą w okolice Obornik. Pan który mi Bezinkę dawał był bardzo miły i gadał do rzeczy na temat szynszyli. Głowy sobie za nich uciąć nie dam ;), ale jeżeli oceniać hodowcę po stanie fizycznym i psychicznym szynszyli to moja Beza na pewno miała tam dobrze :)

Sny spełniają sie tylko gdy śpisz.

Offline Kaoriu

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Charley, Krissy, Krecik
    • My deviantart
Odp: POZNAŃ - sklep z jedzonkiem i hodowla - Oborniki
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lis, 2011, 21:20 »
Ja mam dwie kulki z owej hodolwi, juz od miej-wiecej roku czasu. Piękne, z zadbanym futerkiem bez żadnych problemów zdrowotnych. Czarna aksamitna jest bardzo oswojona, po prostu da zrobic ze soba wszystko. Beżowa była dzika i nieufna, ale ostatnio zrobiła sie bardzo odważna. Ma super długi ogon, ktory niesamowicie wyglada. ;] Kontakt z sprzedawca był bardzo miły i cena była przystepna (+ maja u siebie do wyboru kilka kolorów).

 

"Sklep" zwierzakoweranczo

Zaczęty przez namirudeidiDział Sklepy

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 2963
Ostatnia wiadomość 22 Sie, 2014, 10:38
wysłana przez namirudeidi
Sklep zoologiczny w kamiennej górze<bez nazwy>

Zaczęty przez Adam.WDział Sklepy

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2726
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2009, 08:48
wysłana przez Idka
Sklep zoologiczny ,,Afrykarium" (Auchan)

Zaczęty przez YumikoDział Sklepy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3052
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2016, 19:24
wysłana przez Rukola
Sklep firmowy

Zaczęty przez uszynszylaDział Sklepy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2185
Ostatnia wiadomość 31 Maj, 2015, 18:26
wysłana przez uszynszyla
Kraków - dobry sklep zoologiczny

Zaczęty przez LaurinDział Sklepy

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 20645
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2019, 09:05
wysłana przez ilona43
SimplePortal