28 Mar, 2024, 23:12

Autor Wątek: Śmietnikowe szynszyle szukają kochającego domu  (Przeczytany 4191 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

krecik

  • Gość
Śmietnikowe szynszyle szukają kochającego domu
« dnia: 13 Kwi, 2013, 18:40 »
Trzy szynszyle zostały znalezione zapakowane w kartonik na śmietniku jakiś czas temu. W tym momencie szukają dobrego domu. Do adopcji w tym momencie:

1. Śliczny samczyk, zdrowy niczego mu nie brakuje, poza kimś, kto go przygarnie na stałe :-)
2. Łapka - samiczka, która w tym momencie wymaga leczenia, trzeba zoperować narastające po złamaniu tylnej łapki dzikie mięso, które trochę jej przeszkadza. Łapka niestety pozostanie krzywa, ponieważ nikt w porę nie zajął się złamaniem, ale zupełnie nie przeszkadza jej to w skakaniu :D Tak więc Łapka będzie do zabrania za około miesiąc jak już dojdzie do siebie :)
3. Samiczka trzecia znalazła już bardzo fajny domek :D

Proszę o udostępnianie - mam nadzieję, że szyle szybko znajda nowy dom :-)

Więcej szczegołów i zdjęcia na FB newbielink:http://www.facebook.com/events/495101503877009/ [nonactive]

Ze swojej strony dodam jeszcze, że jakby ktoś miał możliwość i chęć dorzucenia się do leczenia Łapki to będziemy wdzięczne :-) Niestety trochę to kosztuje i mimo znizek i ukladów ukladzikow będzie to dla mnie spory wydatek - ale nie jestem w stanie jej tak zostawić. Szczegóły na priv.

krecik

  • Gość
Są u mnie w Warszawie. Samca oddam już, samiczkę dopiero po zabiegu i leczeniu. Umowa adopcyjna oczywiście. Mogę też gdzieś pociągiem zwierzaki dowieźć.

krecik

  • Gość
Nie tylko Ciebie...
Będe pisać na pewno na razie na środę zaplanowana jest operacja Łapki łapki ;-) Więc trzymajcie kciuki :D
A na Śląsk chetnie dowiozę - czasem bywam u rodziców ;-)

kusiu2011

  • Gość
Ja z wielką chęcią zaopiekował bym się samczykiem, proszę o kontakt. Jestem z okolic Warszawy 

Offline Acidolka

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 5
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • 6 Dużych i 4 Maluchy :)
Moge przygarnac samczyka :)ale to bedzie dluga podroz bo jestem z Łodzi...

Szaraki:
-Kazik,Stanisław,Maluszek,Marti,Gacek,Kacuś,Julek i Walduś
Biały Wilson:
-Lucek
Beż:
-Toffi
Oraz 2 króliki :)

Alicja Mannschack

  • Gość
Acidolka,  jak widze Ty masz juz szylki samczyki,  jaka duza masz klatke  ?

Offline Acidolka

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 5
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • 6 Dużych i 4 Maluchy :)
obecnie 70x40x150...za ok.tydzien bedzie druga zamowiona woliera 100x55x240...i tak jak w wiadomosci wyzej za ok 2 miesiace zbuduje wlasna .

Szaraki:
-Kazik,Stanisław,Maluszek,Marti,Gacek,Kacuś,Julek i Walduś
Biały Wilson:
-Lucek
Beż:
-Toffi
Oraz 2 króliki :)

krecik

  • Gość
Pan Łapek nadal szuka kogoś, kto stale będzie go miział i tulił... Nadal czeka :D

krecik

  • Gość
Pani Łapka pojechała wczoraj do nowego, fantastycznego domu :-) Uniknęła zabiegu - przy dobrej pielęgnacji zmiana na łapce bardzo się obkurczyła -jest pod czujnym okiem najlepszego weta od szyli jakiego znam i naprawdę bardzo się cieszę, że ta historia tak się zakończyła. Niebawem do Łapki dołączy koleżanka :-)

Pan Łapak, jeszcze poszukuje domku, choć już mam poważna ofertę jego przygarnięcia - także myślę, że to kwestia dni... Domek w którym będzie miał kolegę :D

Bardzo dziękuję za wsparcie i pewnie jeszcze będę informować co tam u zwierzów.

Dziękuje takze lek.wet. Agacie Godlewskiej która zajęła się szylami i w zasadzie znalazła im wszystkim domek.  Osoby które je przygarnęły  trafiły na trop właśnie dzięki jej FB więc przy okazji zapraszam do polubienia: newbielink:http://www.facebook.com/pages/Lek-wet-Agata-Godlewska/496558540390527?fref=ts [nonactive]  [good]

Ze swej strony mogę dodać, że moimi szylami też zawsze fantastycznie się zajmuje, i poradziła sobie z "epidemią" z którą poprzednich 3 wetów nie dało rady. Swoich zwierzów juz nikomu innemu w łapy bym nie oddala  [bardzopolecam]

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Krecik, po tym blogu na FB widzę, ze pani dr musi bardzo lubić swoich pacjentów skoro ich fotografuje, opisuje i ma na to czas. Niejednemu by sie nie chciało po prostu. Brawo dla pani dr [brawo]

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Śmietnikowe szynszyle szukają kochającego domu
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwi, 2013, 18:37 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Bardzo się cieszymy, że cała sprawa tak szybko i dobrze się kończy  [-chomik-] [-chomik-] [-chomik-].

    reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

     

    Jak do "końca" oswoić szynszyle?

    Zaczęty przez nermulDział Rady, porady...

    Odpowiedzi: 26
    Wyświetleń: 40901
    Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2017, 12:41
    wysłana przez jutkaa
    Podróż, wyjazd: z szynszylem czy bez, czy szynszyle lubią podróżówać, jak znoszą podróż? transport - metody i porady

    Zaczęty przez KikaDział Rady, porady...

    Odpowiedzi: 217
    Wyświetleń: 87325
    Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2016, 18:43
    wysłana przez Kety
    szynszyle sie ze soba gryzą, walczą, są wobec siebie agresywne, kłótnie w klatce

    Zaczęty przez fujitsaDział Rady, porady...

    Odpowiedzi: 32
    Wyświetleń: 35311
    Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2015, 20:58
    wysłana przez Mysza <")))/
    zbyt młode szynszyle na allegro - prośba o zgłaszanie naruszenia zasad

    Zaczęty przez dream*Dział Szynszyle potrzebują pomocy

    Odpowiedzi: 24
    Wyświetleń: 5585
    Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2016, 17:01
    wysłana przez dream*
    Sprzedam szynszyle samiczka standard czarny samczyk kompletne wyposażenie

    Zaczęty przez piechotkaDział sprzedam/oddam szynszylę

    Odpowiedzi: 2
    Wyświetleń: 1965
    Ostatnia wiadomość 28 Maj, 2015, 21:28
    wysłana przez angel09
    SimplePortal