Ogłoszenia > Inicjatywa Obywatelska ;-)

Pomoc dla Pestki

(1/11) > >>

krecik: [Edytuj]
Słuchajcie, KarolinaGliwice jakiś czas temu adoptowała dwa chore szyle z interwencji, Marley niestety dość szybko odszedł za tęczowy most, ale Pestka jest z nami nadal i niestety ma się nie najlepiej.
Wymaga stałego dokarmiania herbi care i częstych korekcji zębów ponieważ w ogóle ichnie ściera. To niestety są olbrzymie koszta - niestety sama o tym przekonałam się boleśnie przy moich darmozjadach....

Puszka Herbi Care to jakieś 70 zł, a starcza na miesiąc, no maksymalnie dwa -  jeśli zwierze cokolwiek samo je. Do tego korekcje co 2-3 tyg - około 30-40 zł o ile nie są robione pod narkozą, bo sama narkoza to co najmniej 30 zł... Do tego leki...

Koszty niejednego by wykończyły - a tak pewnie Pestka będzie już do końca swoich dni miała - większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że przerastających zębów wyleczyć się nie da...

Wspólnie ratowaliśmy Pestkę wiec myślę, że wspólnie powinniśmy coś zrobić, żeby Pestce i Karolinie pomóc.

Co powiecie na zrzutkę po powiedzmy 5 zł ? Kupimy za to i wyślemy Karolinie Herbiego i powiedzmy wpłacimy jakąś sumę na konto weterynarza, żeby Karolina za każdym razem nie musiała sama ponosić kosztów ?

Mogę zająć się zbiórka i zakupem herbiego oraz dogadać się z wetem.

Pomożecie ??
 [chinblack]


dream*:
A może któryś z zaprzyjaźnionych sklepów internetowych sprzedalby nam puszkę herbiego po cenie zakupu w hurtowni a my w zamian np byśmy go parę razy zareklamowali na fb czy gdzieś? Dill opłacalny wszystkim ;p albo że robiąc zakupy będzie można kupić pestkowa cegiełkę o wartości np 5zł i z tego pozniej w tym sklepie kupimy herbi?

Bożena:
świetny pomysł,jestem za pomocą dla Pestki
czasami więcej kasy wydajemy na głupoty a 5zł to nie suma zwalająca z nóg

elkasia2:
Niestety my jako sklep nie mamy dostępu do takich produktów, znaczy w sumie mamy, ale ich sprzedaż wymaga bardzo specjalistycznych warunków przechowywania i może ściągnąć bardzo rygorystyczną kontrolę weterynaryjną, dlatego zadecydowaliśmy, że zarobek z tego typu produktów nie jest tego wart, zwłaszcza że takie rzeczy najlepiej konsultować z lekarzem weterynarii, ale bardzo chętnie wesprzemy kilkoma złotymi tę inicjatywę, prosilibyśmy tylko jakieś dane do przelewu :)

PS: Miguś, Efik i Elmo, by mi nie wybaczyli, gdybym została bierna w tej kwestii  :P

PS 2: Pomoc nasza będzie BEZINTERESOWNA jako właścicieli trzech szynszylowych łobuzów, a nie jako właścicieli sklepu  Nie chcemy uzależniać naszej pomocy od niczego, bo każda nasza pomoc wynika z miłości do szynszyli  :) W takich przypadkach pomagamy jako właściciele, którzy też kiedyś mogą znaleźć się w ciężkiej sytuacji  ;)

marcsl:
Jestem jak najbardziej za... na mnie możecie liczyć :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej