29 Mar, 2024, 15:27

Autor Wątek: atmosfera na forum  (Przeczytany 7676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
atmosfera na forum
« dnia: 30 Sie, 2014, 12:40 »
Jestem na tym forum 7lat.Przez te lata poznałam wielu wspaniałych ludzi którzy mnie wspierali w różnych sytuacjach.Nie tylko związanych z kulkami.Były różne akcje ale to co się teraz dzieje to woła o pomstę do nieba. Zależy mi na tym forum bo gdyby było inaczej dawno zlikwidowałabym konto.Ale za dużo tu wspomnień związanych z kuleczkami. Walczymy ze sobą , atmosfera napięta nikt już nie pisze o kuleczkach. Jesteśmy tu dla kulek, by im pomagać .A nie po to żeby walczyć. Kreciku zawiodłaś mnie niestety,myślałam,że dalej będziemy wspólnie pomagać Pesi. Nie unoś się honorem tylko działaj.Może to nie tylko 7 osób może to aż 7 osób. Może ludzie maja inne potrzeby a może po prostu nie chcą pomagać przez tą niezdrową atmosferę.  Może niech każdy komu na tym forum zależy zastanowi się jak poprawić sytuację. Nie dajmy innym satysfakcji,że u nas jest źle. Po co mają się cieszyć. Proponuję niech każdy napisze na pw do administracji co go boli. A administracja niech to przeanalizuje. Ja zaczynam od siebie. Zaraz taką wiadomość wyślę.

Offline matti4411

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 701
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Alvin & Monty [Skipper (*)03.2014-20.01.2015]
Odp: atmosfera na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Sie, 2014, 13:36 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Ja jestem w porównaniu z Wami bardzo krótko, ale strasznie polubiłam to forum, mile pogaduchy, radość z pomocy innym i tego że ktoś pomagał mnie, ale pewnego dnia cos pękło i administracja zaczęła czepiac się nie mal WSZYSTKIEGO.  Też usunęła bym konto ale za bardzo mnie ciągnie do ludzi tu poznanych i do tego aby czasem choć troszkę pomóc komuś, chociaż radą.

    "Zarozumiałością oraz bez­czel­nością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tyl­ko dla­tego że są nieme dla je­go tępej percepcji."

    Alvin 06.2010.Monty 09.02.15
    ♪♫...seize the day or die regretting the time you lost... ♫♪

    [-chomik-][-chomik-]

    Offline Bożena

    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 3906
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #2 dnia: 30 Sie, 2014, 13:55 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • mikar78 w 100% się z tobą zgadzam. Ech, to  były piękne dni.  :cmok:

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7781
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #3 dnia: 30 Sie, 2014, 14:29 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • A ja w końcu dodam coś od siebie, czyli z punktu widzenia administratora (mnie). Jestem cierpliwa, ale moja łagodność też ma swoje granice i właśnie osiągnęła punkt krytyczny.

    Nie będę się licytować od ilu lat tu jestem, bo tę informację widać w profilu, to żaden argument, ale świadczyć mógłby o tym, że historie tego forum i jego drogę znam trochę dłużej niż Wy.

    Śmiać mi się chce jak czytam posty użytkowników, że administracja jest bee bo wprowadza zakazy/nakazy, żeby wyegzekwować określone zachowania. Śmieszne też są argumenty "bo na innym forum...", nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, można sobie isć na inne forum...

    Od lat ideą powstania TEGO forum był DARMOWY dostęp do wiedzy na temat szynszyli. Forum powstało w prywatnej inicjatywy ludzi którzy nadal na nim są lub też sie z nim rozstali z różnych życiowych powodów. Jak widzicie na forum nie ma banerów reklamowych, nie ma wątków typu: Wyślij SMS o treści XXX za 2,46 z VAT aby uzyskać dostęp! Forum dotowane jest ewentualnie z NASZEJ a nie WASZEJ kieszeni. Konkursy z nagrodami też nie biorą się znikąd a trzeba na nie wyłożyć FUNDUSZE. Administracja/moderacja/adoptuj szynszyla poświęcają swój PRYWATNY CZAS, żebyście mogli tutaj: czytać, pisać, wylewać swoje żale i zasięgnąć pomocy. Krzyczycie, że nikt nie pomaga finansowo! A z czego? Skoro nie pobieramy opłat, skąd mamy wziąć, żeby dać? Czy jako administracja zobowiązaliśmy się do wykładania swojej kasy na cudze potrzeby? Kto da nam, jak nam braknie?

    Pomstujecie, ze administracja podcina skrzydła sklepikom internetowym, które ściągają dla Was produkty, ale nie widzicie że jest druga strona medalu, sklepiku internetowe pozycjonują się naszym kosztem, psując naszą indeksację poprzez 1000 linek wychodzących, a forum ani Wy-użytkownicy nie czerpie z tego żadnej korzyści. Proszę bardzo, niech sklepiki pozycjonują się za własne fundusze na portalach i katalogach do tego przeznaczonych gdzie opłata za wstawienie pojedynczej linki często kosztuje od kilku do kilkudziesięciu złotych, jednorazowo lub w abonamencie miesięcznym.
    Mamy prowadzić forum non-profit, ale jednocześnie dać wyssać na maksa wszystkie możliwości innym? Nie uważacie że to trochę nie fair, jeśli nie do forum jako miejsca internetowego to właśnie do jego użytkowników jako odbiorców?

    Wreszcie, po tylu latach jestem oburzona roszczeniową postawą użytkowników, którym mamy wszystko zorganizować i podać na tacy, a którzy w ogóle nie zastanawiają się jak to jest być po drugiej stronie-od zaplecza i stawać na głowie, żeby Wam było lepiej.

    I ostatnia moja uwaga: forum nie tonie, nie rozpada się. Jeśli ktoś tak uważa i wypisuje takie brednie, to moim zdaniem nie potrafi czytać ze zrozumieniem a jego postawa jest właśnie roszczeniowa: ma być tak jak ja chcę, albo sobie pójdę. To idź...

    W obecnej sytuacji, skoro ciągle jesteśmy zasypywani przykładami: "a bo na innym forum..." myślę, że czas rozważyć OBANEROWANIE forum i POBIERANIE opłat za reklamy. Będzie na konkursy, będzie na wspomożenie chorych szylek i wszelkie inne akcje.

    Skoro użytkownicy nie wiedzą co zrobić z wolnością słowa, która na forum była propagowana do tej pory, a wymagaliśmy tylko kultury wypowiedzi, to wprowadźmy zamordyzm, moderacje oraz całą resztę narzędzi administracyjnych z których do tej pory korzystaliśmy niezwykle rzadko albo wcale. Przecież, sami tego chcieliście.


    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Eev

    • Japoński pseudoprawnik jedyny artysta
    • ~Opiekun Wybiegu~
    • *
    • Wiadomości: 130
    • Uzbierane migdały: 1
    • Płeć: Kobieta
    • Akise, Nero, duszek Batmanka
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #4 dnia: 30 Sie, 2014, 14:56 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • A ja się teraz powtórzę po raz setny, kiedy jeszcze była moda na wojnę waw-info+org.
    Dlaczego na .org przestali przychodzić ludzie?
    Bo zawsze ktoś się czepiał i z kimś kłócił.
    Administracjo, czy zdajecie sobie sprawę, że gdybyście napisali do "sklepików" zwykłe PW z prośbą o niezamieszczanie takich a takich postów, bo tak i tak to wyglądałoby to zupełnie inaczej niż opierdziel w wątku, wcinanie się w czyjeś posty i robienie kupoburzy.
    Podejrzewam, że sprzedawcy by się zastosowali a użytkownicy nawet by niezauważyli.
    Ale nieee, po co ;).
    Co do tego, że płacicie, no sorka, ale troszkę śmieszne, jakieś wyrzuty sumienia z tej okazi maky mieć? po co komu forum na którym nic nie wolno? Jak bardzo wam zależy na pieniążkach, to można robić zrzutkę - na innym forum o zupełnie innej tematyce tak było i nikt pretensji nie miał.
    IMO forum, to nie pozycja w google, tylko ludzie, ot co.


    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7781
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #5 dnia: 30 Sie, 2014, 15:16 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • I jak zwykle nie czytacie ze zrozumieniem. No nic, spływa to po mnie jak po kaczce w tym momencie...

    Ja tłumaczę, że po prostu nikt tu za nic nigdy od Was kasy nie pobierał, a i tak wam wiele rzeczy nie pasuje, a my także nie możemy ciągle fundować wszystkiego ze swojego portfela. To nie jest wyrzut, to suchy fakt. Widzę, że najlepiej żeby administracja tylko zarządzała forum od zaplecza, sprzątała i scalała wątki, zapobiegała rozsyłaniu przez spam booty e-maili i nie odzywała się broń boże. Faktycznie raj. Hulaj dusza, piekła nie ma. No ale jednak tak sie nie da kochani, bo forum prawnie jest jednak czyjąś własnością i to jego właściciel ma głos decydujący co do kierunku w którym forum to zmierza.

    Nadmienię tylko, iż pierwsze próby rozmawiania ze sklepikami były właśnie poprzez PW i nic z tego nie wynikło, wręcz to właściciele sklepików oburzeni decyzją administracji podnieśli dyskusję we wątkach, a później już poszło z górki.

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Bożena

    • ~Przewodnik Stada~
    • ****
    • Wiadomości: 3906
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #6 dnia: 30 Sie, 2014, 15:21 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Myszko a może by tak zakopać topór wojenny i wypalić fajkę pokoju?  :cmok:

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7781
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #7 dnia: 30 Sie, 2014, 15:35 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Jestem chyba ostatnią osobą na forum która podniosłaby topór wojenny, ale wszystko ma swoje granice. Zresztą, naprawdę mam wiele więcej problemów w życiu, także ze swoim zdrowiem, żeby się przejmować w tym momencie chciejstwem czy nie chciejstwem forumowiczów i ich żądaniami, a którzy nawet nie potrafią przeczytać mojego posta ze zrozumieniem i odpisują po łebkach, byle odpisać cokolwiek.

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Mysza <")))/

    • DUCH SZYNSZYLA
    • Administrator
    • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
    • *****
    • Wiadomości: 7781
    • Uzbierane migdały: 48
    • Płeć: Kobieta
    • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #8 dnia: 30 Sie, 2014, 18:00 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Czy ja gdzieś wspomniałam twój nick? Ja wprost piszę co mam na wątrobie. Jeśli jakaś uwaga będzie skierowana do Ciebie lub kogokolwiek konkretnie, to wymienię nicka, o to się nie martwcie.

    Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

    Offline Andreas

    • SZYNSZYL BERSERK !
    • Administrator
    • ~Przewodnik Stada~
    • *****
    • Wiadomości: 2156
    • Uzbierane migdały: 6
    Odp: atmosfera na forum
    « Odpowiedź #9 dnia: 30 Sie, 2014, 18:24 »
  • Najlepsza odpowiedź
  • Koniec mili Państwo.
    Nie pozwolę abyście dłużej w ten sposób testowali wytrzymalość admistracji.
    Mysza to ostoja spokoju i nikomu nie pozwolę aby jeszcze jej się dostawało.
    Jeśli ktokolwiek ma KONKRETNY problem, zapraszam na PW, będę odpowiuadał według kolejności zgłoszeń i w takich terminach na jakie powolą mi moje inne obowiązki.
    Tymczasem ogłaszam koniec dyskusji na temat jak bardzo źle się zrobiło tutaj użytkownikom.
    Forum ma swoje zasady i nienijeszym ogłszam że należy ich przestrzegać, do czego każdy uzytkownik się zobowiązał zapisując się tutaj. W niedługim czasie dodatkowo powstanie regulamin współpracy ze sklepami oraz zasady ich egzystencji na forum.

    Żegnam wszystkich tych którym te zasady nie pasują z jakichkolwiek względów. Wszystkich którzy chcą współtworzyć to forum zapraszamy do współpracy, przy zachowaniu zasad regulaminu forum.

    Wątki które wzbudziły tak ogromną niechęć postaram się uporządkować według dostepnego czasu.
    Każdą dyskusję na temat ":jak tutaj źle" będę ucinał. Zasady są znane, życzę miłego wieczoru.

    Andreas
    ~@">    ~@">
    powyżej - Muszkieterowie
    sig under permanent construction,

     

    Kto jakiego nicka używa na Forum a jakiego na Yahoo?

    Zaczęty przez gosiakDział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 15
    Wyświetleń: 4001
    Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2007, 22:01
    wysłana przez Katrin
    Zanim zaczniesz pisać posty-Czyli co o Forum wiedzieć trzeba

    Zaczęty przez EbeDział Ważne komunikaty

    Odpowiedzi: 0
    Wyświetleń: 8140
    Ostatnia wiadomość 04 Lis, 2004, 20:34
    wysłana przez Ebe
    Obsługa Forum - czyli kto jest kim. Rangi (ikonki) użytkowników + il. wiadomości

    Zaczęty przez AndreasDział Ważne komunikaty

    Odpowiedzi: 1
    Wyświetleń: 21309
    Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2015, 17:42
    wysłana przez dream*
    Kolejna motywujaca dyskusja na temat zasad działania Forum ...

    Zaczęty przez RambusiaDział Na każdy temat

    Odpowiedzi: 83
    Wyświetleń: 22032
    Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2009, 09:35
    wysłana przez Rambusia
    koszo-admini czyli do kogo zgłosić się z problemami na forum

    Zaczęty przez dream*Dział Sprawy Forum

    Odpowiedzi: 0
    Wyświetleń: 11354
    Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2016, 16:25
    wysłana przez dream*
    SimplePortal