hypothetical
29 Mar, 2024, 00:31

Autor Wątek: Transport zwierzęcia PKSem?  (Przeczytany 2131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline missycharl

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Transport zwierzęcia PKSem?
« dnia: 30 Lis, 2014, 13:16 »
Nie mogłam znaleźć tu podobnego tematu, nie wiem też czy wsadzam go do odpowiedniej kategorii, ale bardzo mnie to zaciekawiło/zmartwiło. Szukam drugiego szynszyla, zarówno do adopcji jak i sprzedaży. Ostatnio Pan, który oferuje szynszyla, zaoferował mi transport zwierzątka PKSem... Od razu widzę malucha spakowanego w karton z dziurami jadącego do mnie w bagażniku przez 300 km :/ Czy ktoś wie jak wygląda transport zwierzaka autobusem? Bo jakoś tego sobie nie wyobrażam, nigdy o tym nie słyszałam, chyba, że moje wyobrażenia odbiegają od rzeczywistości. Chcę po prostu wiedzieć, że zwierzak jest przewożony w ludzkich warunkach.

Offline florence

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 560
  • Uzbierane migdały: 12
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia & Pisiont
Odp: Transport zwierzęcia PKSem?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lis, 2014, 13:25 »
Podejrzewam, że musi to nie być zbyt przyjemne. Sama jak jeździłam do weta z Pisiontem autem to już był duży stres, duża trzęsawka, mimo że trzymałam transporter najmocniej jak potrafiłam. Pamiętam, jak przywieźli mi Bunię do zoologicznego w kartoniku. Wątpie, żeby ktoś się nią interesował, kiedy byłą rzucona na pakę z wieloma innymi rzeczami. No i była strasznie wygłodniała jak do mnie trafiła. W pksie nikt nie potrzyma kartonika, nie ma pasów, żeby zwierzątko zapiąć. Wystarczy, że kierowca gwałtowniej zahamuje i pudełko z szynszylem spadnie na ziemię albo będzie latać w każdą stronę. Poza tym w pksach jest przeważnie zimno o tej porze roku. Nie decydowałabym się na takie coś. Prędzej jakieś blabla car. Ale najlepiej odbiór osobisty.

Offline hodowla velvet

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 421
  • Uzbierane migdały: 17
  • Płeć: Kobieta
  • UWAGA FERMA!
    • Hodowla Szynszyli Velvet
Odp: Transport zwierzęcia PKSem?
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lis, 2014, 14:19 »
nigdy nie transportowałam szynszyli pksem ani pociągiem bo to jest okrutne moim zdaniem. Korzystałam za to z blablacar i jestem zadowolona, po prostu osobie która ma przewozić zwierzaka trzeba uświadomić jak należy się z nim obchodzić i jest ok :)

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Transport zwierzęcia PKSem?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Lis, 2014, 15:47 »
ja też polecam ludzi z blablacar. Tam prędzej znajdziesz normalne osoby które za transport wezmą kilka złotych a wiesz ze zwierzak jedzie w samochodzie w cieple a nie na bagażniku gdzie zimno i ciemno. Moja Bunia przyjechała tak z Warszawy w stanie bardzo dobrym, wręcz miała czas i ochotę na ogryzanie transportera po drodze. Zestresowane zwierzątko siedziałoby zahukane w kącie a ona brykała w najlepsze.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

transport na odcinku Białogard-Lębork i Lębork-Białogard

Zaczęty przez sandrroDział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1724
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2014, 14:14
wysłana przez sandrro
Podróż, wyjazd: z szynszylem czy bez, czy szynszyle lubią podróżówać, jak znoszą podróż? transport - metody i porady

Zaczęty przez KikaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 87352
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2016, 18:43
wysłana przez Kety
Transport szylki Szczecin -->Warszawa lub Kraków i okolice! Pilne!

Zaczęty przez SaschaDział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3174
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2014, 18:22
wysłana przez Claudi
Prosze o pomoc- wychudnięcie, posklejane futerko i transport do weta...

Zaczęty przez JetrelDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 7875
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2013, 22:31
wysłana przez Szyszunia12
PILNIE POSZUKIWANY TRANSPORT Z ŁODZI DO WARSZAWY!!!!

Zaczęty przez Snow.Dział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 3237
Ostatnia wiadomość 30 Sie, 2014, 11:23
wysłana przez czarna27bluesky
SimplePortal