hypothetical
28 Mar, 2024, 15:06

Autor Wątek: Kupię Szynszylkę Czarną, obojętnie czy Ebony czy Aksamit (małopolska)  (Przeczytany 1616 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bugajski2

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Witam serdecznie, potrzebuję zakupić towarzyszkę dla mojego Szyszka :) , szukam w małopolsce, prosze pisać bądź dzwonić 733 350 626

Pozdrawiam.

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
hej ja kupiłam wczoraj szyszkę z hodowli Raton samiczkę extra ebony Pani pokazała mi kilka sztuk szyszek i mogłam sobie wybrać z tego szyszki cenowo stały różnie od 250zł do 350zł cena dosyć wysoka jednak mówiąc szczerze jakoś szyszki jest niesamowita jak to Pani z Hodowli określiła cenią się za odmianę jakość futerka i genetyka :) jest naprawdę śliczna dodam zdjęcia wieczorkiem szyszki :) W tej hodowli mają wszystkie odmiany i każda odmiana ma inne ceny Pani jest bardzo miła chętnie odpowiada na wszelkie pytania oraz oferuję swoją pomoc telefoniczną o każdej porze dnia i nocy :) tutaj zostawiam str fermy http://raton.pl/ i myślę że troszkę pomogłam :) Jednak z ogłoszenia wynika że masz samczyka i chcesz do niego partnerki ? uważam że nie jest to dobry pomysł osoby tutaj na forum wiele mi pomogły w wyborze drugiej szyszki ponieważ chciałam parkę jednak rozświetlili mi obraz sytuacji i odradzam mieć Panią i Pana po pierwsze trzeba mieć ogromne doświadczenie samiczka do ok 10miesiecy nie może przebywać z samczykiem ponieważ wcześniejsza ciąża szyszki może stanowić poważnym zagrożeniem jeżeli miałbyś młode musisz odseparować samczyka na jakiś czas maluszków też trzeba wydać do dobrych domków no a jak samczyk skończy 5 lat trzeba będzie odseparować od samiczki i wspólne wybiegi już są nie możliwe chyba że wykastrowanie samca przemyśl rozsądnie swoją decyzję ja za bardzo się na tym nie znam ale osoby znajdujące się na tym forum bardzo dużo posiadają wiedzy :)
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2015, 12:07 wysłana przez martynkka21 »

Offline bugajski2

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Ok dziękuje choć nie wiem czemu nie chcę kupywać z hodowli :)

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
na tym forum są osoby które posiadają swoje hodowle nie wydaje mi się że staje im się krzywda a mówiąc szczerze moja nowa szyszka jest wspaniała i nie ukrywam Nikusia moja zakupiona w zoologicznym a wczorajsza zakupiona koleżanka z hodowli jest gigantyczna różnica już nie chodzi tu o odmianę ale o to że ich futra są zdecydowanie różne i to widać strasznie a dbam strasznie o swoją szyszkę . Ale jest na facebooku też strona adoptuj szynszyla są ogłoszenia gdzie ludzie chcą oddać swoje szyszki z powodów rodzinnych czy sytuacji które niestety nie umożliwiają zostawienia kuleczki przy sobie :) na olx też jest wiele ogłoszeń jak i na tym forum również są osoby które dają ogłoszenia w sprawie swoich kulek :)

Offline bugajski2

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 3
  • Uzbierane migdały: 0
Samiec jest z daleka także teraz mogę z małopolski spokojnie brać :) tylko żeby wmiare młoda była bo mój ma 8 mcy :) [szynszylek]

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
najlepszym rozwiązaniem było by zakupienie kulki o tej samej płci :) a dobra rada poszukać na forum wątku związane z łączeniem szyszek i poczytać jakie mogą być konsekwencję oraz jaki to jest ogromny obowiązek utrzymać parkę a mianowicie samiczkę i samca  :) wystarczy że kupi się szyszkę tej samej płci i szyszka będzie tak samo szczęśliwa :)

 

[Warszawa] Sprzedam młodego samczyka Light/Medium Ebony

Zaczęty przez joanna.skulteckaDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3174
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 11:32
wysłana przez Ciupelek
[Warszawa] Sprzedam samczyka Dark Ebony

Zaczęty przez joanna.skulteckaDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1563
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 11:32
wysłana przez Ciupelek
SAMICZKI WHITE EBONY vc i STANSARD vc

Zaczęty przez anjaDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1223
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2015, 03:07
wysłana przez anja
samiec light Ebony TrisK

Zaczęty przez hodowla velvetDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 148
Wyświetleń: 29191
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2018, 11:23
wysłana przez Szynszylątko
Samiczka Light Ebony

Zaczęty przez alimkoDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1145
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2015, 18:44
wysłana przez alimko
SimplePortal