hypothetical
29 Mar, 2024, 00:15

Autor Wątek: sprzedam 3 szynszyle z klatką  (Przeczytany 1145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tutuś1234

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
sprzedam 3 szynszyle z klatką
« dnia: 12 Mar, 2015, 19:32 »
Witam.
Szukam dobrego domu dla 3 szynszyli standard .Są to samce ( tatuś i dwaj bracia). Szyszki są w wieku: 9, 3 i półtora roku. Chłopcy są ze sobą bardzo zżyci i nie chcę ich rozdzielać. Szynszyle są przyjacielskie i nie boją się hałasów, a w nocy raczej nie przeszkadzają (przynajmniej nam :) ) Najstarszy samiec jest niewidomy, ale dobrze sobie radzi w "terenie".
Chłopców będę oddawała z bólem serca, ale muszę to zrobić ze względu na ich dobro. Musiałam się przeprowadzić do mniejszego mieszkania, a mam też inne zwierzaki (psy i koty), przez co chłopcy nie mają możliwości wybiegania się. Oprócz tego u mnie w domu w trakcie lata są ekstremalnie wysokie temperatury (mieszkam na poddaszu), a co jak wiadomo jest mordercze dla tych zwierzątek.
Do szynszyli mogę dołączyć klatkę, niestety półki są mocno obgryzione. Za szynszyle z klatką chciałabym otrzymać symboliczną kwotę 70 zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer 662 128 349. Proszę dzwonić po godzinie 15:35 ponieważ wcześniej jestem w szkole.
Szyszki do odbioru w Warszawie

-----------------
Nie chcę pisać odpowiedzi, żeby nie zabałaganić ogłoszenia, ale bardzo proszę ewentualnych chętnych, aby ze względu na dobro najstarszego szylka zdecydowali się na zakup również tej klatki, ponieważ jest to klatka, którą zna i na pewno czuje się w niej bezpiecznie skacząc na pamięć, w nowej mógłby mieć problem z rozpoznaniem terenu, nie warto przysparzać mu stresu :) // HV
« Ostatnia zmiana: 12 Mar, 2015, 19:55 wysłana przez hodowla velvet »

 

Jak do "końca" oswoić szynszyle?

Zaczęty przez nermulDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 40920
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2017, 12:41
wysłana przez jutkaa
Podróż, wyjazd: z szynszylem czy bez, czy szynszyle lubią podróżówać, jak znoszą podróż? transport - metody i porady

Zaczęty przez KikaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 87341
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2016, 18:43
wysłana przez Kety
szynszyle sie ze soba gryzą, walczą, są wobec siebie agresywne, kłótnie w klatce

Zaczęty przez fujitsaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 35320
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2015, 20:58
wysłana przez Mysza <")))/
Szukam doświadczonej osoby, która mogłaby połączyć moje szynszyle

Zaczęty przez kitka123Dział Rady, porady...

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 7125
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2008, 20:04
wysłana przez kitka123
Dorosłe szynszyle w nowym domu - dziwne zachowanie - proszę o poradę

Zaczęty przez aoka30Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 4720
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2010, 15:58
wysłana przez aoka30
SimplePortal