hypothetical
28 Mar, 2024, 17:48

Autor Wątek: POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI  (Przeczytany 13174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI
« dnia: 02 Maj, 2015, 14:39 »
Witam was kochani ! :)
Wiem że temat nie powinien znaleźć się na tym forum jednak poznałam was i wiem że można na was liczyć :)
Mam do was wszystkich ogromną prośbę a mianowicie mam bliską mi koleżankę Kamile Michalską która ma 19lat i od 2 lat walczy z chorobą raka złośliwego kości udowej prawej- mięsaka kościopochodnego Osteosarcoma. Aby wyzdrowieć musiała się poddać intensywnej chemioterapii połączonej z zabiegami operacyjnymi. Obecnie jest po zabiegu wycięcia guza i kości udowej, która została zastąpiona endoprotezą. W maju 2014 roku po kontrolnych badaniach stwierdzono u Kamili ognisko przerzutowe - guz szyjki udowej lewej przeszła kolejną operację endoprotezoplastyka szyjki udowej .  Byliśmy dobrej myśli że to już koniec cierpienia Kamili i że powróci do normalnego życia niestety tak się nie stało .. w tym roku stwierdzono u Kamili nowe przerzuty i rak zaatakował jej płuca poraz kolejny musiała poddać się operacji Kamila te wszystkie zabiegi jak i chemioterapie dzielnie znosiła niestety los się odwrócił od Kamili i zaczyna jej brakować sił do walki . Kamila przeszła kolejne badania gdzie okazało się że rak znów nawrócił i pojawiły się nowe przerzuty  niestety Kamila nie ma wystarczająco sił a jej złe wyniki badań nie pozwalają już na kolejną operację jednak jest dla niej szansa i promyk nadziei !!! Jest lek który może pomóc i dać jej szanse normalnie żyć lek ten zabija komórki rakowe które ją atakują z każdej strony! Niestety koszt leczenia to 12tysięcy brakuje nam połowę aby uzdrowić i polepszyć życie Kamili nigdy nie pomyślałabym że wypowiem takie słowa ale to SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI i liczę na to że znajdzie się tutaj dobra osóbka która wesprze nas w zbiórce oraz udostępni stronkę gdzie jest prowadzony jej los wydarzeń  :(  http://www.kamila.pawlusz.pl/index.htm Jeżeli zechce ktoś pomóc podaję nr konta Kamili
91 1050 1214 1000 0091 4370 7835
Mam nadzieje że nie pogniewaliście się na mnie o wpisaniu tego wątku jednak robimy co możemy aby uratować jej życie .
Z góry Bardzo Dziękujemy w Imieniu swoim , Kamili oraz jej Mamie . :*

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Maj, 2015, 16:22 »
Martynka,może na FB by udostępniać?

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
Odp: POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Maj, 2015, 17:21 »
Bożenko udostępniłam eh sprawa jest bardzo poważna Kamila nie może dostawać już chemii ponieważ jej organizm ją odrzuca jej leczenie zostało zakończone ! więc jedynie co może ją uratować to lek który kosztuję straszną sumę pieniędzy wierzę że uda nam się ją jak najszybciej nazbierać a Kamila znów powróci do osoby uśmiechającej się z nadzieją na lepsze jutro !
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2015, 18:01 wysłana przez Claudi »

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Maj, 2015, 17:30 »
Mam nadzieję,że szybko uda się zebrać  potrzebną kwotę pieniędzy.

Offline martynkka21

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 91
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Nikusia oraz Shilusia
Odp: POMOC DLA BLISKIEJ MI KOLEŻANKI
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Maj, 2015, 17:54 »
też mam taką nadzieje eh ale te życie jest nie sprawiedliwe ... mam nadzieje że będzie dzielnie walczyć jak robiła to do tej pory i po mimo że sił jej już brak jest tak wspaniałą osobą że pociesza innych że będzie dobrze i wierze że się uda

 

dziwna "narośl" proszę o pomoc :(

Zaczęty przez DeekinDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3219
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2015, 13:36
wysłana przez Paula_91
Podawanie leków - potrzebna pomoc na przełomie końca sierpnia do połowy września

Zaczęty przez ZieffkaDział Opieka

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2277
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2011, 18:48
wysłana przez Zieffka
Szynszyla - wrodzona padaczka i coraz gorszę objawy, błagam o pomoc

Zaczęty przez YasuroDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1912
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2018, 01:06
wysłana przez dream*
Potrzebna pomoc- zęby szynszyli leczeni w Austrii - rejon Voralberg

Zaczęty przez Zeby za granicaDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 2716
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2018, 23:17
wysłana przez Roedeer
Pierwsze szynszylki. Wiele wątpliwości, same konkrety, ogromna prośba o pomoc!

Zaczęty przez ArtsandraDział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2436
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2018, 14:37
wysłana przez Artsandra
SimplePortal