28 Mar, 2024, 15:50

Autor Wątek: Stefan :)  (Przeczytany 14989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #75 dnia: 17 Wrz, 2015, 12:56 »
A ja kładę wagę na podłodze. Włączam, stawiam na niej szylka z migdałem w łapie i siedzi i chrupie, a waga robi swoje :D

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #76 dnia: 17 Wrz, 2015, 17:33 »
A czy nie lepiej po prostu kupić transporterek zamykany? Po co kombinować z jakimiś budkami :)
Już sobie wyobrażam Gacusia zamkniętego w transporterku, zapłakałby sie chłopczyna a waga skakałaby po całym domu. Z pudelkiem też mam obawy, przywieziono go w pudełku i bym tak zastrachany, ze szkoda gadać. Poki Gacus nie będzie czuł sie pewnie, nie będę go stresować. Świnki też odczekały swoje a teraz wiedza, ze waga to żaden wróg. :)

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Noraa2

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 497
  • Uzbierane migdały: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #77 dnia: 17 Wrz, 2015, 19:54 »
Uzupełniam , znalazłam tego typu transportowe skrzyneczki - aukcja poglądowa, kupowalam  inne,ale z tego typu

jak już wiem że można wstawić link to wstawiam

allegro.pl/klatki-klatka-kosze-kosz-pocztowy-dla-kanarkow-itp-i5636628363.html

A Kropek ma dodatkowa w kątku za kanapą taką jedną,w pokoju w którym biega z wyciętą nożem dziurą. Chowa się do niej na chwilkę czasem. Dlatego może nie ma strachu jak włazi do tamtej bez wyciętej dziurki i jest ważony.
 
« Ostatnia zmiana: 17 Wrz, 2015, 20:14 wysłana przez Noraa2 »

Beata, a ze mną Kropek i Duduś

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #78 dnia: 17 Wrz, 2015, 21:34 »
No mój Stefan na szczęście nie boi się takich rzeczy. Chociaż fakt to jest świetny pomysł żeby np podczas wybiegu postawić taki kartonik czy ta budek tak żeby szyl mógł do niej sam wejść. AA najlepiej żeby jeszcze w środku był jakiś przysmak wtedy raz ze będzie czuł swój zapach to jeszcze będzie pamiętał ze zawsze były tak smakołyki.

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #79 dnia: 08 Paź, 2015, 17:57 »
Witajcie długo mnie tu nie było ale szkoła, dom i jakoś nie było czasu żeby porobić zdjęcia Stefankowi :)
Ostatnio zamówiłam mu karuzele od matti4411 karuzela przyszła bardzo szybko aż byłam zdziwiona :) poza tym jest super wykonana :) Także naprawdę polecam :) Stefanek narazie skacze na nią zrobi kółko i ucieka i tak cały czas ale jest nią dość zainteresowany więc myślę że w końcu się przekona do biegania :D
A tu trochę nowych zdjęć :)









Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #80 dnia: 09 Paź, 2015, 11:51 »
To zdjęcie z pieseczkiem booooooooskie  :love: dowód na przyjaźń między gatunkową  :cmok:
Stefanek zadaje szyku  :love:

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #81 dnia: 09 Paź, 2015, 12:08 »
Oj tak Totek i Stefan bardzo się lubią najbardziej rozbraja mnie gdy Stefan na niego wyskoczy kiedy on lezy i tarza się w jego sierści ;D wzrok Totka jest wtedy zabójczy  [-chomik-]

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #82 dnia: 09 Paź, 2015, 12:52 »
To ostatnie zdjęcie wymiata . Mały na nim wygląda jak milion dolarów buahaha.  :love:

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez nikola35 dnia 15 Paź, 2015, 22:37

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #83 dnia: 15 Paź, 2015, 18:04 »
Przepiękne zdjęcia ! Z pieskiem - to takie reprezentacyjne, do kalendarza na przykład, a z dyskiem - Stefanek chwali sie, ze ma piękna zabawkę ! [polecam]

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #84 dnia: 01 Lis, 2015, 18:06 »
Hoho troszkę nas tu nie było ale mieliśmy małą przeprowadzkę :D Stefan rośnie jak na drożdżach jest bardzo kochany i bardzo mądry a w sumie cwany :D
A teraz troszkę zdjęć

Tu nowa klatka Stefcia




Stefanek:





Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #85 dnia: 01 Lis, 2015, 18:54 »
Stefek na ostatnim zdjęciu do schrupania  :love:

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #86 dnia: 04 Lis, 2015, 20:15 »
Stefek pięknieje w oczach :) Właśnie przejrzałam sobie z ciekawości jego poprzednie fotki i .... pięknie ciemnieje  :love:
a klatka świetna, przestronna i są polarkowe mebelki  :love: :) tylko nie wypada Ci podłoże poza nią? :)

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Lis, 2015, 11:35 »
Owszem wypada ale mój kochany chłopak stwierdził, że woli zamiatać trociny niż polecieć to Gradixu po paczkę paneli że zrobić zabudowę :D Przypuszczam że w końcu mu  się znudzi i sam mnie zaciągnie do sklepu ;)

A tu jeszcze filmik z Karuzelką Stefana :D
Myślałam że nie będzie chciał na niej biegać bo do wcześniejszej klatki się nie mieściła a na wybiegu jakoś nie bardzo go interesowała ale kiedy go wsadziłam do nowej klatki to nie interesowało go nic innego prucz biegania :D
Naprawde wszystkim polecam karuzele w końcu w nocy śpię spokojnie a nie słucham jak Stefan ogryza kraty :D

https://youtu.be/INdzL3VW1T8
« Ostatnia zmiana: 05 Lis, 2015, 11:49 wysłana przez nikola35 »

Offline Noraa2

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 497
  • Uzbierane migdały: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Lis, 2015, 14:30 »
Może kiedyś bede też taki przystojniak [szynszylek]

Beata, a ze mną Kropek i Duduś

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #89 dnia: 05 Lis, 2015, 16:08 »
Tak pellet już zakupiony chcemy tylko już wykończyć resztkę trocin bo na nic innego się nie przydadzą :)

A Stefan strasznie się zmienił gnojek rośnie i fakt zaczął mi ciemnieć bardzo teraz biała linia już nie zlewa się szarą tylko jest widocznie odznaczona co mnie bardzocieszy :)

Nora twój Klusek już jest śliczny :D Zawsze podobały mi się mozaiki ale odkąd mam Stefana to jestem wręcz zakochana czarnych aksamitach :D te ich Czare pychole są tak słodziutkie że normalnie się rozpływam :D

Offline Noraa2

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 497
  • Uzbierane migdały: 9
  • Płeć: Kobieta
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Lis, 2015, 17:04 »
Wszystkie są śliczne czarne białe mozaiki  szaraczki beżyki itp -każdy ma swój urok osobist który jest w jakimś stopniu niepowtarzalny. U mnie akurat tak się złożyło że jeden czarny drugi białaskowaty. [szynszylek]

Beata, a ze mną Kropek i Duduś

Offline nikola35

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Stefan :)
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Lis, 2015, 14:52 »
My też mieliśmy kupić Stefanowi kolegę ale jakoś wyszło że w obecnym czasie nie mieli samców a teraz mojej mamy znajoma kupiła swojej samiczce koleżankę i coś nie mogą się od miesiąca dogadać starsza rzuca się na kraty jak ylko widzi że młodsza podchodzi do swoich kratek (klatki stają obok siebie ale samiczki nie mogą się dosięgnąć) jeszcze będzie prubować ale jeśli starsza dalej będzie się tak zachowywać to chyba my przygarniemy samiczkę :)

Wiem wiem może nie powinnan brać samiczki ale to już postanowione, wiem czym "grozi" trzymanie samiczki i samca ale każdy kiedyś zaczynał a ja już kiedyś miałąm młode ;) damy radę :)

 

uszynszyla, Riki i Stefan

Zaczęty przez 5zy5zkaDział Zaadoptowane Szynszyle

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 3809
Ostatnia wiadomość 20 Paź, 2014, 16:44
wysłana przez Paula_91
Tadek i Stefan

Zaczęty przez MelphomeneDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 10563
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2016, 22:24
wysłana przez Noraa2
SimplePortal