o szynszylach > Rozmnażanie

Czarny aksamit + Beż ?

(1/2) > >>

nikola35:
Witam
Niedawno dostałam telefon od hodowczyni mojego Stefanka. Podobno bardzo źle czuje się z tym że sprzedała mi chorego szylka i w ramach rekompensaty chciała podarować mi beżową samiczkę. Pod koniec sierpnia małą będzie już gotowa do odbioru i będzie miała jakoś ponad 3 miesiące. Pytanie tylko czy to dobry pomysł abym je łączyła ?
Miałam już młode szyszki ale były to standardy. Mam miejsce bo właśnie kończymy budować wolierę z szafy :) czas też jest żeby zająć się maluchami wrazie co. Ale nie łączyłam nigdy tak młodych szynszyli a co ważniejsze nie wiem czy te kolory łączyć można ?

BAZAREK:
Rozmnażanie to poważna sprawa. Trzeba mieć wiedzę na temat rozmnażania ,porodu i postępowania w przypadku ewentualnych powikłań. Poczytaj na forum wątki o rozmnażaniu i zastanów się. Problemem jest później również znalezienie maluchom dobrego domu. Czy nie lepiej zapewnić małemu towarzysza tej samej płci do zabawy i przytulania? Czy rozmnażanie to teraz taka moda? Na łączenie kulki nie są za młode ale na rozmnażanie na pewno tak. Chyba ,że zamierzasz je trzymać oddzielnie aż do odpowiedniego wieku.

nikola35:
Rozmnażałam już szynszyle i wiem z czym to się je. Hodowczyni ma tylko samiczki dlatego najpierw wolałam zapytać tu niż podejmować decyzje od tak sobie. Najbardziej interesuje mnie czy wgl można łączyć beża z czarnym aksamitem ?

marcsl:
Nie rozumiem,dlaczego chce ci dać samiczkę skoro ty masz samca,jesteś przygotowana na rozmnażanie,masz odpowiednią wiedzę?to jest bardzo duża odpowiedzialność,co zrobisz jak się urodzą młode,to nie jest takie proste sprzedać.Przemyśl to i weź Stefanowi kolegę

nikola35:
Nie tyle że chce mi dać koniecznie samiczkę poprostu urodziły jej się tylko samiczki :D A wiecie może w jakim wieku można wykastrować samca ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej