hypothetical
28 Mar, 2024, 16:28

Autor Wątek: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.  (Przeczytany 3371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
@Mysza , racja , to sąsiedzi, którzy na stałe mieszkają w Sopocie, przyjeżdżają od czasu do czasu. Opiekujemy się z męzem ich ogrodem. Dom ludzie oglądają, nie powiem , często, ale jak sobie pól tora bańki facet życzy, to każdy rezygnuje. Tak wiec jak ktoś ma taką duża kasę, to bardzo chętnie szynszylomaniaka miałabym za sąsiada [viva] [woot].
@Szynszylątko - bardzo Cio dziękuję za ciepłe słowa ! :cmok:

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrz, 2015, 10:56 »
@elanutka jakbym te półtora bańki miała w tylnej kieszeni spodni, to już pakowałabym walizki :) Ale bym chciała mieć taką sąsiadkę  :cmok:
Tymczasem mój mąż przebywa właśnie na męskim wypadzie w okolicach Mrągowa, rybki łowi no i zachwytów nie ma końca :)

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Wrz, 2015, 15:39 »
@elanutka jakbym te półtora bańki miała w tylnej kieszeni spodni, to już pakowałabym walizki :) Ale bym chciała mieć taką sąsiadkę  :cmok:
Tymczasem mój mąż przebywa właśnie na męskim wypadzie w okolicach Mrągowa, rybki łowi no i zachwytów nie ma końca :)

Trzeba było z mężem przyjechać. Mrągowo leży 24 km od Mikołajek - w sezonie turystycznym Mikołajki są tak zapchane, że przejazd przez skrzyżowanie i jedyne rondo trwa i 40 minut natomiast w Mrągowie luzik. Nie raz w wakacje uciekaliśmy przed tłumem do Mrągowa, bo tam spokojniej.

Bardzo chciałabym mieć Ciebie za sąsiadkę ! [serce] [szyle]

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Wrz, 2015, 16:37 »
@elanutka, kochana następnym razem mu nie podaruję, nie ma że męski wypad, jadę i koniec  [wykrzyknik duzy]  [wykrzyknik duzy] choćbym miała tylko ryby patroszyć  [wykrzyknik duzy]
Płaczem, groźbą  [jedza]  i prośbą zmuszę go, żeby mnie zabrał. A potem już tylko kierunek: Mikołajki, adres: Ela i Zwierzyniec  :cmok:

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrz, 2015, 20:54 »
No to Asiu myślę , że w przyszłym roku już sie ugadamy ! Masz całą zimę, żeby pracować nad mężem. Maciusia w transporterek i na Mazury ! Tylko zapowiedz się wcześniej, żebym mogła noclegi załatwić ! Moje zwierzaki bardzo lubią być podziwiane ! Jedynie Mopcio ma zawsze obawy ( zla przeszłość), ale na pewno się do Ciebie przekona [taniec] :cmok:

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrz, 2015, 21:18 »
Elu z taką dawką motywacji, jaką od Ciebie dostałam, Marcinek już mi się nie wywinie [jedza]

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Wrz, 2015, 21:23 »
Elu z taką dawką motywacji, jaką od Ciebie dostałam, Marcinek już mi się nie wywinie [jedza]

Pojedziesz w charakterze tzw. kuli u nogi. Ale czego się nie robi żeby spotkać się z Elą . [super]

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Wrz, 2015, 21:31 »
Bozenko , Ty tez organizuj jakiś strajk domowy - zrobimy mazurski sabat szynszyli !!! :cmok:

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Wrz, 2015, 22:31 »
Eluś- z Szynszylątkiem gotowa jestem zrobić rewolucję i zasuwać w kierunku Mazur. Wstyd przyznać ale w tym rejonie kraju mnie jeszcze nie widzieli. Zorganizujesz kwatery i no problem. Ale będzie nas ciut więcej - nie odpuszczę Domi i Aishag. Co to to nie. [dance2]

Offline Szynszylątko

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 588
  • Uzbierane migdały: 16
  • Płeć: Kobieta
  • Maciuś - mój Promyczek
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Wrz, 2015, 10:20 »
@Bożena, Ty wiesz, że i mnie na Mazurach jeszcze nie uświadczyli  [wykrzyknik duzy] A w sumie co rok człowiek planuje, że może właśnie Kraina jezior polskich będzie kierunkiem wyprawy urlopowej, a kończy się jak zwykle...morze lub góry, hmmm....
Bożenko, z Tobą (i reszta ekipy) to Ja "Kula u nogi" jestem w stanie się zerwać z łańcucha, spakować manatki i zameldować się pod drzwiami u Eli.
A potem tu już tylko mizianie, tulenie, smyranie całego Zwierzyńca...boooooskooo  [banan]
 

Mam Szynszyla i nie zawaham się Go użyć :)
Król Maciuś I - moje Słoneczko zgasło na zawsze...
Król Maciuś II - mój Promyczek

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Wrz, 2015, 15:27 »
@Szynszylątko to trzymam cię za słowo. W 2016r robimy nalot na Mazury i zwierzyniec Eli.  [taniec]

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Wrz, 2015, 20:09 »
Super ! Mam niedaleko znajomą , która wynajmuje po rozsadnych cenach pokoje i kamping ( zresztą moj mąż go stawial). Ogromnie się ucieszy z tylu gości. To na tej samej ulicy, wiec niedaleko i mam nadzieję, ze zima i wiosna bardzo szybko przeminą i spotkamy sie wszystkie u nas ! [viva] [woot] [taniec]. Już sie cieszę !!! Szkoda, ze w domu miejsca nie mam, ale i tak będziecie u mnie ! Tylko na nocki ! [taniec] [-chomik-]

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Bożena

  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3906
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Wrz, 2015, 20:47 »
No to pozostaje tylko zgrać termin i fru na Mazury . Mały zlocik buahaha. Może jeszcze ktoś dobije. Kilka lat temu mało brakowało a jako kuchcik pokładowy znalazłabym się na Mazurach. Ale perspektywa gotowania dla 4chłopa ,mieszkania na wodzie bez wygód i kąsania przez komary  jakoś skutecznie mnie odstraszyła.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Wrz, 2015, 18:01 »
No to pozostaje tylko zgrać termin i fru na Mazury . Mały zlocik buahaha. Może jeszcze ktoś dobije. Kilka lat temu mało brakowało a jako kuchcik pokładowy znalazłabym się na Mazurach. Ale perspektywa gotowania dla 4 chłopa ,mieszkania na wodzie bez wygód i kąsania przez komary  jakoś skutecznie mnie odstraszyła.

W tym roku było tak sucho, że nawet komary sie wyprowadziły w bardziej wilgotne rejony. Może w przyszłym roku też taka piękna pogoda sie powtórzy ? Och ! [viva] [taniec]

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Wrz, 2015, 18:20 »
Wydzieliłam, coby Wam plany nie umknęły :)

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline elanutka

  • ~Piach Master~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 225
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Wrz, 2015, 18:39 »
Dziękuję ! Własnie się zastanawiałam, kto był taki kochany ! :cmok:

Oprócz męża i trójki odchowanych dzieci mam jeszcze małe zoo - Świnka Basia, świnek Mopcio,królik Pusiak vel Zuzek, myszoskoczki Teddy i Freddy, szczurki Nikki i Duffy i mój najnowszy imieninowy skarb - szynszylek Gacus. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. bardzo się cieszę, ze z Wami jestem !

 
[POZNAŃ] Zlot miłośników szynszyli 8 października

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 69568
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2017, 17:56
wysłana przez Metallowa
III Ogólnopolski ZLOT Szynszylomaniaków 4-6 lipca, Wygnanka

Zaczęty przez AndreasDział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 26562
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2008, 15:49
wysłana przez Claudi
Pierwszy Wirtualny Zlot aka śmiechy i chichy :)

Zaczęty przez sonicaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 310
Wyświetleń: 55321
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2016, 16:07
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
nasze strony internetowe / e-sklepy / profile w portalach społecznościowych itp

Zaczęty przez dream*Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 19041
Ostatnia wiadomość 26 Lis, 2011, 16:28
wysłana przez patuu97
mini zlot w Poznaniu? 17 listopada

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8246
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2013, 16:34
wysłana przez dream*
SimplePortal