Ogłoszenia > AUKCJE i AKCJE

Pomoc dla cudnych baboli Luny i Tify

(1/56) > >>

Bożena:
Kochani, z poprzedniej akcji Bazarku na rzecz Brawusia zostało  1160zł .Kwota ta została  zdeponowana na moim koncie. Myślę,że teraz nadeszła pora ,żeby te pieniądze pomogły uratować kolejne kuleczki. TrisK  nie ma nic przeciwko temu za co jej bardzo dziękuję.
Od marca tego roku Insane -girl walczy o Lunę. O jej perypetiach przeczytacie w wątku http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,19319.0.html
Teraz doszły jeszcze problemy z koleżanką Luny- Tifą. Tifusia ma problemy z ząbkami i korzeniami.Za dwa tygodnie obie pannice pojadą do W-wy do Pulsvetu. Badania i leczenie Tifusi oraz zabieg policzka Luny tanie nie będą.
Dlatego opłacimy wizytę i leczenie kuleczek Insane-girl. Najważniejsze,że dziewczynki są pod opieką specjalistów.


dream*:
Ufff, jak dobrze mieć na.forum taką Bożenkę która zawsze trzyma rękę na pulsie w takich sytuacjach. Niech wyjdzie babolkom na zdrowie :*

Mysza <")))/:
trzeba założyć Brawusiową Fundację na Szynszyli ZUS. :)

Bożena:

--- Cytat: dream* w 02 Lis, 2015, 22:49 ---Ufff, jak dobrze mieć na.forum taką Bożenkę która zawsze trzyma rękę na pulsie w takich sytuacjach. Niech wyjdzie babolkom na zdrowie :*

--- Koniec cytatu ---
Alinko ja jestem tylko skarbnikiem, na tę kwotę zapracowaliśmy wszyscy.

Szynszylątko:
Bożenko, 3 razy TAK  [super]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej