O nas - użytkownikach > Tęczowy Most

[za TM] Przechylona główka - czy to upadek ?

(1/8) > >>

Karolina Kitka:
Witam Was,

Otóż dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka rano i powiedziała, że coś się dziwnego dzieje z szynszylą (koleżanka pracuje w sklepie zoologicznym), mówiła mi przez telefon, że ma główkę na bok i nie wie co robić. Poprosiłam chłopaka, żeby ze mną pojechał i ruszyliśmy. Pierwsze co to do weterynarza. Niestety niektórych nie było w Koszalinie, inni nie odbierali. Pojechaliśmy więc do najgorszej lecznicy, ale jako jedyna była czynna na Połczyńskiej. Wet dał szyszce zastrzyki trzy z czego jeden miał czerwony kolor, bo chłopak zauważył. Zapisał co dał, ale niestety ciężko było przeczytać. I teraz pytanie co mu może być? Stwierdziliśmy, że mógł się uderzyć o coś, ale ostatnio też chomik uciekł z klatki i wszedł do szynszyli i (być może) ugryzł go, ale pewności nikt nie ma. Dodam, że szynszyla się strasznie rzucała i okręcała w kółko. Jeśli ktoś miał podobny przypadek to proszę o jakieś zdjęcia. Z góry dziękuje.  :(

dream*:
upadek, wylew, zapalenie ucha środkowego, e.cuniculi... musisz iść do lekarza bo przez internet nikt nie postawi diagnozy a tym bardziej nie wdroży leczenia.
Adresy lekarzy znających się na szynszylach znajdziesz tu: http://szynszyle.info/forum/index.php/topic,16657.0.html

trzymam kciuki :) daj później znać jak tam szylka

Karolina Kitka:
U weterynarza był dzisiaj, trzeba czekać do jutra o ile przeżyje :(

marcsl:
Tak jak Dream napisała,ciężko przez internet coś stwierdzić,to już dobry wet jest potrzebny od zaraz,ja od siebie dodam że w tym regionie Pomorza właśnie dobrych wetów od szylek praktycznie nie ma.Smutne ale prawdziwe

Karolina Kitka:
Wiem, że nie ma, bo ciężko było dzisiaj znaleźć jakąś otwartą klinikę. Jedyna była na Połczyńskiej i tam dzisiaj była szyszka tak jak pisałam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej