o szynszylach > Rozmnażanie

Zboczony szylek:)

(1/3) > >>

Anula19:
Moj szylek urodzil sie w lipcu jest energiczny biega skacze.co prawda pewnie brakuje mu szynszylowego towarzystwa choc chyba lubi i moje:)od jakis dwoch tygodni zauwazylam ze szylek jest poprostu zboczuszkiem.atakuje nawet moje nogi nigdy tak sie nie zachowywal.czy Wasze szylki tez tak maja ,czy to powod do niepokoju i udac sie do weterynarza a moze az tak mu brakuje drugiej polowki chcoc raczej rozwazam kupno tej samej plci.

Mysza <")))/:
@Anula19 to całkowicie normalne zachowanie samczyka, zaczyna dojrzewać, ok 18 miesiąca mu przejdzie i sie ustatkuje. Znajdź mu jakiegoś misia i daj do klatki, niech sobie poużywa. Przy okazji przypominam o cotygodniowym sprawdzaniu męskości w celu lokalizacji pierścienia a futra, u pobudzonych szynszyli jest większe prawdopodobieństwo, że się tam zapląta.

Anula19:
Dziekuje za odpowiedz, co raz przegladam rozne fora ale na temat takiego zachowania nie znalazlam.o pierscienie czytalam takze kontrolowac napewno bede:)

najednejzplaz:
a mój ma dwa lata i jakoś mu nie minęło...

Anula19:
Przezyjemy nawet jak nie przejdzie tylko martwilam sie, bo do tej pory tak sie nie zachowywal:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej