28 Mar, 2024, 19:06

Autor Wątek: Bajka, Fifka, Czarna  (Przeczytany 2062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pańcia

  • Moderator
  • ~Cyber Szynszyla~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 368
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
Bajka, Fifka, Czarna
« dnia: 08 Lip, 2016, 19:32 »
Cały czas obracam się w temacie tych moich trzech łajz, dlatego pora na przedstawienie reszty zwierzyny, tym bardziej, że wczoraj przyjechał do nas adopciak prosto z Poznania ^^
W takim razie zaczynamy od szczurasów. Na początku była Fifa i Trusia, niestety Trusia odeszła w ciągu jednego dnia i mimo szybkiej interwencji nie dało się nic zrobić - martwica jelita i sepsa - bezobjawowe :< Fifa została sama, a mój chłop nie był chętny na kolejnego szczurasa, bo za bardzo przeżył odejście Trusi. Od śmierci Trusi minęło kilka miesięcy, a Fifa, szczur od młodziaka przyzwyczajony do towarzysza, zaczął smutnieć z każdym dniem. Zaczęłam więc z większym uporem lamentować, że potrzebuje koleżanki, bo natury się nie oszuka. I tak w końcu przekonałam uparciucha, miałam tylko jeden warunek - wszystko brać na swoje barki ;P I tak szukałam szczura, który nie był młodzieniaszkiem, zajęło mi to aż tydzień i oto jest - Czarna, która ma rok i osiem miesięcy, czyli jak na szczura trochę starowinka ;p
Tutaj przedstawiam szczurze łączenie na neutralnym terenie, tzn w kartonie - trwało jakieś 5 minut, potem była kiszonka w transporterze, ale że to stare prukwy, to się po prostu położyły wtulone w siebie :D

Efekty łączenia - szczurasy i ich wielka miłość w klatce  [love]

Teraz przedstawiam najbardziej chorowitego i wrednego psa na świecie - 11- letnią Bajkę (niech was nie zwiedzie ta kochana mordka) ;D O chorobach nie będę się rozpisywać, bo napisałabym elaborat, w każdym razie dr Marta powiedziała, że hodowcy zrobili krzywdę tej rasie przez to, że ją w ogóle stworzyli. No ale jest sobie ten stwór u nas, ma już początki zaćmy, którą leczymy i przyzwyczaiła się do tego, że znoszę ja po schodach. Nie lubi chodzić, jest śmierdzącym leniem więc nawet kiedy chcę z nią wyjść na dłużej, to robi co trzeba i siada na tyłku w ramach protestu lub wraca pod drzwi...Poza tym boi się innych psów, bo jakieś 10 lat temu została draśnięta w tyłek przez sarenkę xD Dzieci też nie lubi, jedyne co lubi, to żreć, a że jest na diecie, to wcina wszystko co leży na podłodze - wczoraj zżarła menda jedna nitkę z rolad, nawet nie zdążyłam się po nią schylić...specyficzny pies, ale i tak go kocham, no bo szczerze, to gdzie ja taka drugą mendę znajdę? :D



Offline Dosiek

  • Moderator
  • ~Opiekun Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 1053
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bajka, Fifka, Czarna
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lip, 2016, 19:38 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Offline Pańcia

  • Moderator
  • ~Cyber Szynszyla~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 368
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bajka, Fifka, Czarna
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lip, 2016, 23:52 »
@Dosiek, w typie shih tzu, niestety - teraz widać skutki wzięcia przez moich rodzicieli psa z jakiejś pseudo ;/

Offline Dosiek

  • Moderator
  • ~Opiekun Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 1053
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bajka, Fifka, Czarna
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lip, 2016, 23:53 »
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

 

Bajka i Milka witają :)

Zaczęty przez hekeDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1537
Ostatnia wiadomość 06 Paź, 2011, 15:47
wysłana przez Mysza <")))/
Bajka o wszystkim i niczym

Zaczęty przez LolivetteDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1828
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2017, 14:48
wysłana przez Dosiek
[WARSZAWA] Dwie młode samiczki: czarna aksamitna i fioletowa do adopcji z klatką

Zaczęty przez dream*Dział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2460
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2017, 20:59
wysłana przez dream*
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!

Zaczęty przez kasiek21z tychówDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5164
Ostatnia wiadomość 11 Kwi, 2005, 18:38
wysłana przez Claudi
Kupię Szynszylkę Czarną, obojętnie czy Ebony czy Aksamit (małopolska)

Zaczęty przez bugajski2Dział kupię/adoptuję

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1619
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2015, 17:55
wysłana przez martynkka21
SimplePortal