hypothetical
28 Mar, 2024, 16:46

Autor Wątek: Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście  (Przeczytany 1922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amadea

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście
« dnia: 21 Gru, 2016, 00:17 »
Chciałabym zaadoptować szynszylę, najchętniej młodą. Nie mam konkretnych wymagać co do wyglądu, jedynie wolałabym samiczkę :) Chciałabym po prostu znaleźć przyjaciela na zawsze :D Bardzo proszę o jakieś namiary na hodowle lub osoby prywatne. Szukałam w internecie, jednak nic nie znalazłam. Dziękuję za pomoc!

Offline Lucyna

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Uzbierane migdały: 1
Odp: Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Gru, 2016, 11:58 »
Proponuję obserwować stronę "Adoptuj szynszyla" na facebook'u  [:)] Nie wiem czy posiadasz już jakiegoś szylka. Jeżeli nie to pamiętaj, że są to zwierzęta stadne i w grupkach (o takiej samej płci) są szczęśliwsze  [:)]

Offline adoptujszynszyla

  • as
  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
    • Adoptuj Szyszyla
Odp: Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Gru, 2016, 12:07 »
@Amadea   obecnie z Trójmiasta są 2 samczyki do oddania :) Jak już adoptować to najlepiej od razu 2 połączone osobniki :)

[Gdańsk, pomorskie]

Dwa samczyki szukają nowego domu, tylko RAZEM!

"Kilka miesięcy temu do naszego domu dołączyły dwa szynszylki - Tequila i Gustawek. Dokładnie 6.06.2016 urodziła się Masa(samiec) i Kiełbasa(samiczka). Dzieciaki rosną i musieliśmy podjąć jakieś kroki. Bardzo dużo czytałam o kastracji, sterylizacji, pisałam z wetami. Jestem zakochana w całej czwórce, ale podjęłam decyzję najlepszą dla szynszylek. Nie ważne są moje widzi mi się, nie będę kastrować kulek. Nie wybaczyłabym sobie, gdyby były jakieś powikłania, gdyby któryś się nie wybudził.

Gustaw (kolor standard) ma koło 3lat. Duża przepiękna szynszylka, uwielbia kwiatki, wskakuje na ręce, u nas szybko przyzwyczaił się do nowego domku.
Masa (na zdjęciu) urodził się większy od siostry, pełen energii, oczywiście oswojony, skory do zabawy.
Wymagam wizyty przed adopcyjnej i podpisania umowy. Do oddania tylko razem. Chcę zobaczyć w jakich warunkach będą mieszkać, czym będą karmione. Szukam domku idealnego.
Obecnie dzieciaczki jedzą tymotkowe sianko beaphar, lilifarm, natural-vit, herbal pets i inne, mieszanki ziół i kwiatów. Mają niskokaloryczną dietę (nie wiedzą co to kolby czy rodzynki i niech tak zostanie). Jedzą po łyżeczce VL Complete.
Mieszkam w Gdańsku.
Proszę kontaktować się przez mail kamilaa.lukaszewska@gmail.com



Offline Amadea

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Gru, 2016, 12:29 »
Widziałam to ogłoszenie o samczykach, ale wolałabym jednak póki co samiczke, żeby w późniejszym czasie połączyć ją z inną. Poza tym, chciałabym mieć ją od małego. Czy ktoś może ma jakieś namiary na hodowle? Pisałam do Amber, ale aktualnie nie mają młodych.

Offline Lucyna

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Uzbierane migdały: 1
Odp: Kupię/adoptuję szynszylę w Trójmieście
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Gru, 2016, 14:52 »
Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała z kupnem. Zawsze lepiej adoptować niż kupować. Ostatnio adoptowałam (właśnie dzięki Adoptuj Szynszyla) samiczke która ma 7 miesięcy. Fakt jechałam po nią 100 km, ale było warto  [:)]

 

Jak do "końca" oswoić szynszyle?

Zaczęty przez nermulDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 40775
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2017, 12:41
wysłana przez jutkaa
Podróż, wyjazd: z szynszylem czy bez, czy szynszyle lubią podróżówać, jak znoszą podróż? transport - metody i porady

Zaczęty przez KikaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 217
Wyświetleń: 87225
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2016, 18:43
wysłana przez Kety
szynszyle sie ze soba gryzą, walczą, są wobec siebie agresywne, kłótnie w klatce

Zaczęty przez fujitsaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 35282
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2015, 20:58
wysłana przez Mysza <")))/
Oddam dwie szynszyle + woliera (samce, standard), Poznań - Komorniki

Zaczęty przez Karolajna_ByDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3591
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2015, 19:00
wysłana przez Karolajna_By
zbyt młode szynszyle na allegro - prośba o zgłaszanie naruszenia zasad

Zaczęty przez dream*Dział Szynszyle potrzebują pomocy

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 5582
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2016, 17:01
wysłana przez dream*
SimplePortal