o wszystkim > Na każdy temat

Filmy

(1/8) > >>

Pyza:
Chcialabym wiedziec jakie filmy polecacie :) ja ogladam glownie kostiumowe i z ostatnich, ktore ogladalam goraco polecam Nedznikow. Cos pieknego

Dosiek:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Pyza:
Mozesz polecac tez inne gatunki :D kostiumowe to akurat moje ulubione, ale inne tez z checia zobacze

Mysza <")))/:
Z kostiumowych: Ostatni Mohikanin, Rob Roy, Iluzjonista, Elizabeth, Księżna, Nędzników (najnowszych sama chcę obejrzeć), Sissi (losy cesarzowej z '1957 jest kilka części polecam!), Braterstwo Wilków, Jane Eyre, seria Angelika i Król itd z lat '60, Anna Karenina, Maria Antonina, Królestwo Niebieskie, Templariusze, Wojna Imperiów.

A w tym roku czekam na premierę Assasyna i Wielki Mur jak dziecko na pierwszą gwiazdkę :)

Oo, Dosia, mnie też jakoś nie bawią komedie romantyczne, jak juz to wolę dobre thrillery lub horrory (ale niekoniecznie takie gdzie flaki fruwają dookoła), albo filmy detektywistyczne z dobrą fabułą.

Pyza:
Tez czekam na Assasina :) napewno obejrze filmy polecane przez was. A z nowszych horrorow polecam Nie oddychaj

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej