hypothetical
28 Mar, 2024, 11:40

Autor Wątek: Znaczenie terenu  (Przeczytany 791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline agonytokyo

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 100
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Znaczenie terenu
« dnia: 22 Sty, 2017, 07:56 »
Hej, mam królika  (w lutym skończy 6 lat) i szynszylę  (w październiku 5 lat). Żaden nie jest wykastrowany. Ogólnie dobrze się dogadują i dogadywali. Ostatnio mam podział na pomieszczenia i szynszyla jest głównie w jednym (mniejsze zniszczenia i mniej zakamarków, gdzie mógłby się zaklinować czy zrobić sobie krzywdę). Królik z kolei biega po całym mieszkaniu.
Ostatnio szyszek próbował zdaje się, go zdominować - czyli pozycja na plecy przeciwnika.
Problem jest taki, że królik zaczął załatwiać się też poza klatką i zostawia swoje wielkie plamy, to w kuchni, to na korytarzu. A wczoraj perfidnie próbował na kocu w pokoju z szyszką, gdzie siedziałam. Został szturchnięty i załatwił się obok na panele.
Jego kondycja jest bardzo dobra, jak widzi jedzenie, wodę czy cokolwiek dla niego to Usain Bolt jest przy nim wolny jak biega. Czy to kwestia lenistwa z jego strony? Powinnam poza klatką zrobić może jeszcze jakąś kuwetę, gdy biega? Czy znaczy teren?
Gdy zostawił mokrą plamę w pokoju, szynszyla nagle postanowiła, że też chce coś po sobie zostawić.

Co mogę zrobić w tej sytuacji?

 

Hetero i Homo z czym to sie je jakie ma znaczenie, itp.

Zaczęty przez EsperDział Rozmnażanie

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 3358
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2008, 19:34
wysłana przez aska69
kolor szynszyla - ma znaczenie czy nie?

Zaczęty przez dream*Dział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 6783
Ostatnia wiadomość 22 Lip, 2007, 13:14
wysłana przez MartuskaM
znaczenie terenu?W

Zaczęty przez PixelowaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1323
Ostatnia wiadomość 16 Mar, 2014, 00:03
wysłana przez Pixelowa
SimplePortal