28 Mar, 2024, 09:28

Autor Wątek: Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania  (Przeczytany 2274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Roedeer

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 530
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Hałasuje w nocy? A kto nie lubi? ;)
Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania
« dnia: 07 Lut, 2017, 21:56 »
Zdecydowałam się adoptować 2 szynszyle z wyprawką od Pani mieszkającej w Żuchlowie (dolnośląskie) i poszukuję dla nich transportu do Poznania. Ewentualnie obecni właściciele mogą dowieźć je do okolicznych, większych miejscowości jak np. Leszno czy Głogów, by dalej pojechały z kimś do Poznania gdzie spędziłyby kilka dni u Pani, która w moje okolice wyrusza 12-14.02.
Trochę to pomieszane, ale mieszkam od nich 120 km, nie mam prawka ani auta, więc nie mam jak się po nie wybrać, a zarówno mi jak i właścicielom bardzo zależy by trafiły do mnie. Im ze względu na to, że chcą by trafiły do kogoś kto ma jakąś wiedzę w temacie żywienia tych zwierząt, a mi ze względu na posiadanie 1 szynszyli i chęć zapewnienia jej towarzyszek (bo w końcu to zwierzęta stadne).
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto może mi pomóc..
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2017, 21:58 wysłana przez Roedeer »

Sofie  (ur. 08.2016) u mnie od 19.01.2017
Karen (ur. ~ 02.2016) u mnie od 09.02.2017

W pamięci * Luna (ur. ~ 2013, zm. 17.03.2017) u mnie od 09.02.2017 :"(

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lut, 2017, 18:50 »
@Roedeer spróbujcie poszukać transportu blablacarem, pytaj osoby które mają oznaczone na danej trasie że biorą zwierzaki, lub nie mają oznaczenia na "nie biorę zwierząt" informuj od razu że ono jest w malutkim transporterze, czy tam klatce. Wtedy chętniej się godzą, jak wiedzą że to nie 50kg pies ;p
Ja tak zorganizowałam transport z Wawy do Krk mojej Buni, wzieli ją przewieżli stuenci AWF.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Roedeer

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 530
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Hałasuje w nocy? A kto nie lubi? ;)
Odp: Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Lut, 2017, 19:10 »
@Roedeer spróbujcie poszukać transportu blablacarem, pytaj osoby które mają oznaczone na danej trasie że biorą zwierzaki, lub nie mają oznaczenia na "nie biorę zwierząt" informuj od razu że ono jest w malutkim transporterze, czy tam klatce. Wtedy chętniej się godzą, jak wiedzą że to nie 50kg pies ;p
Ja tak zorganizowałam transport z Wawy do Krk mojej Buni, wzieli ją przewieżli stuenci AWF.
Myszo kochana moje panny są u mnie od 9ego lutego :) Zapomniałam napisać, że to nieaktualne.
A na blabla szukałam, ale nie da się już.  Kontakt jest tylko możliwy publiczny, a wtedy moje wiadomości są usuwane i dostaje info mailem, że niezgodna z regulaminem, bo nie wolno pytać o przewożenie zwierząt bez obecności właściciela lub że nie można pytać o metody kontaktu bezpośredniego itp. A nr tel na blabla dostaniesz już tylko po rezerwacji miejsca i oplaceniu tej rezerwacji.

Sofie  (ur. 08.2016) u mnie od 19.01.2017
Karen (ur. ~ 02.2016) u mnie od 09.02.2017

W pamięci * Luna (ur. ~ 2013, zm. 17.03.2017) u mnie od 09.02.2017 :"(

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lut, 2017, 22:58 »
@Roedeer o masz, nie wiedziałam. To się blabla zżuliło, że tak powiem. Mam najpierw zapłacić, a dopiero później dowiem się z kim jadę? A jak to będzie jakiś podejrzany typ? To czasem można wyczuć w rozmowie tel, wcześniej i zrezygnować. O nie, to nie są normalne zasady. Uczciwy człowiek oferujący przejazd za koszty, nie będzie się jakoś ukrywał za opłatami. :(

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Roedeer

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 530
  • Uzbierane migdały: 5
  • Płeć: Kobieta
  • Hałasuje w nocy? A kto nie lubi? ;)
Odp: Transport 2 szylek z Żuchlowa do Poznania
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lut, 2017, 23:15 »
@Roedeer o masz, nie wiedziałam. To się blabla zżuliło, że tak powiem. Mam najpierw zapłacić, a dopiero później dowiem się z kim jadę? A jak to będzie jakiś podejrzany typ? To czasem można wyczuć w rozmowie tel, wcześniej i zrezygnować. O nie, to nie są normalne zasady. Uczciwy człowiek oferujący przejazd za koszty, nie będzie się jakoś ukrywał za opłatami. :(
Zrobili z tego jakiś syf. Niby jest ranga kierowcy czy jakoś tak i to może sugerować czy godny zaufania itp., ale no żeby nr tel nie móc sprawdzić. Masakra

Sofie  (ur. 08.2016) u mnie od 19.01.2017
Karen (ur. ~ 02.2016) u mnie od 09.02.2017

W pamięci * Luna (ur. ~ 2013, zm. 17.03.2017) u mnie od 09.02.2017 :"(

 
Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 14986
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
Pomocy, boje się że szylek zdechnie :( nie je, nie pije, ciężko oddycha po antyb

Zaczęty przez kamica16Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 20434
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2013, 10:39
wysłana przez Alicja Mannschack
Pomóżcie - szylek nie ściera ząbków, jest chudziutki, wyskubuje futerko...

Zaczęty przez RossiDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4179
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2006, 09:53
wysłana przez Rossi
Ciekawe,śmieszne,dziwne zdjęcia szylek znalezione w necie ;)

Zaczęty przez _SmErFeTkA_Dział Nasza twórczość... i znajdy

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4663
Ostatnia wiadomość 08 Lis, 2006, 12:13
wysłana przez Szynszylka_94
Prosze o szybka pomoc, maly szylek w okropnym stanie!

Zaczęty przez PopielataDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7448
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 22:05
wysłana przez Paula_91
SimplePortal