hypothetical
28 Mar, 2024, 14:43

Autor Wątek: Sprzedam/oddam półroczną samiczkę / Warszawa  (Przeczytany 894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yulienne

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
Sprzedam/oddam półroczną samiczkę / Warszawa
« dnia: 05 Cze, 2017, 19:12 »
Dzień dobry,

zwracam się z prośbą o pomoc w zaopiekowaniu się młodą szylką. Urodziła się 20 grudnia ubiegłego roku, natomiast u mnie jest od niecałego miesiąca. Niestety, moja starsza szynszyla jej nie zaakceptowała (i na razie się na to nie zanosi - okazało się, że ma poważne problemy zdrowotne i nie ma siły ani ochoty na łączenie, bardzo się go boi), a widać, że młoda bardzo lgnie do innych szylek (została wzięta prosto ze "4-osobowego" stada). Nie chcę jej pozbawiać radości z bycia z innymi szylkami i skazywać na samotne życie. Nie jest to dla mnie łatwa decyzja ale może ktoś z was będzie mógł i chciał jej zapewnić troskliwy dom. Nie ukrywam, że zależałoby mi na oddaniu jej komuś, kto już ma inną szynszylkę i nie będzie sama. Młoda jest zdrowa i oswojona, nie pochodzi z chowu wsobnego.

Odbiór tylko osobisty. Szynszylkę kupiłam za 100 zł ale śmiało mogę ponegocjować przy sprzedaży. Dorzucam worek Jaśkowego siana na drogę.
 
Julia

P.S. Gdyby komuś spodobała się duża klatka to możemy ponegocjować - jest idealna dla dwóch szylków, niestety moja starsza szynszylka nie będzie już w niej mieszkać a sami widzicie, że jedna mała myszka w niej to za mało:)

 

[WARSZAWA] Dwie młode samiczki: czarna aksamitna i fioletowa do adopcji z klatką

Zaczęty przez dream*Dział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2457
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2017, 20:59
wysłana przez dream*
[szukam] Warszawa-najlepiej do Jeleniej Góry, ewentualnie Wrocław lub Poznań

Zaczęty przez babeDział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1671
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2010, 13:09
wysłana przez babe
[ Dam ] [Warszawa] Zaopiekuje się szylkami jeśli będzie taka potrzeba

Zaczęty przez jutrzenka i nebelDział Opieka

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2548
Ostatnia wiadomość 25 Lut, 2008, 12:28
wysłana przez jutrzenka i nebel
Transport szylki Szczecin -->Warszawa lub Kraków i okolice! Pilne!

Zaczęty przez SaschaDział Wątek Transportowy

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 3173
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2014, 18:22
wysłana przez Claudi
1,5 roczny samiec beż szuka nowego domu (Warszawa okolice)

Zaczęty przez Krzyhu85Dział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4121
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2021, 06:40
wysłana przez Krzyhu85
SimplePortal