O nas - użytkownikach > Przedstaw się

Powitać

(1/2) > >>

Viwi:
Witam się - jestem mamą dwóch łobuzów którzy w styczniu będą mieli już 6 lat :) Typek jest standardem który miał od początku pod górkę bo miał napady drgawkowe (udało się wyleczyć w kilka tygodni) a Lucek jest czarnym aksamitkiem - choć teraz po wojnie z Tupkiem wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy, i został wykupiony z fermy szynszyli. Obaj kochali się niesamowicie do zeszłego miesiąca i teraz mam wojnę w domu.
Osobiście jestem matką i żoną i pracuję z domu.
Miło mi tu zawitać i mam nadzieję że nie będę musiała często korzystać z sekcji alarmowej :)

Dosiek:
Ta wiadomość dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników forum. Aby ją odczytać zaloguj się.
Nie posiadasz jeszcze konta? Załóż je tutaj.

Viwi:
Wrzucę fotki jak tylko futro Luckowi odrośnie bo teraz wygląda jak obraz nędzy i rozpaczy. No chyba że wyjdzie łaskawie dzisiaj na wybieg i da sobie fotkę zrobić. Bo coś nie bardzo chce dzisiaj wyjść a Tupek na mnie naszczekał jak mu klatkę przed chwilą otworzyłam zapraszając na wybieg... Mieli sporo dzisiaj zmian bo rozdzielenie, zmiany w klatce i jeszcze opatrywanie ran Lucka. Stres większy niż na rollercosterze :/
Też mam nadzieję że po powrocie będę mogła ich połączyć spowrotem. Na szczęście wybiegi nadal mogą mieć wspólne bo agresja tylko w klatce jak wszyscy śpią. A na wybiegu i tak muszę ich pilnować bo włażą gdzie popadnie XD A małż ma już dość poprzegryzanych kabli od słuchawek XD Zazwyczaj Lucek siada sobie obok niego i zaczyna przegryzać mu kable XD Wszystko na widoku i wcale się z tym nie chowa XD Tylko mąż się wścieka strasząc ich że na czapkę ich przerobi :P

Mysza <")))/:
@Viwi witajcie :D

Haha do muzyki polecam słuchawki bezprzewodowe, niestety nie zdają rezultatu do gier i ts-a, ponieważ zajmują całe pasmo wi-fi i kolidują z internetem wi-fi w lapku :(

Roedeer:
Witajcie; ) czekamy na fotki!
@Mysza <")))/ dogadałabyś się z Moim ;) Też giercowny itp. 😉

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej