o szynszylach > Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Miejsce w klatce

(1/3) > >>

h3x:
Cześć,
mam pytanie czy waszym zdaniem można przesadzić z rozmiarem klatki? Wiem, że najważniejsza w klatce jest wysokość i dlatego chciałbym zbudować klatkę 2 x 1,5 x min 0,5m. Bedzie to dom dla parki. Lubie projektować rzeczy z rozmachem choć czasem gdy skończę to zdaje sobie sprawę, że trochę przesadziłem z wielkością :D Dlatego prosił bym o opinie czy szynszyle wykorzystają tą przestrzeń w całości? osobiście nie czuje się ograniczony kasą lub miejscem.

Z góry dzięki za opinie
Pozdrawiam

Mysza <")))/:
@h3x Jeśli masz możliwości to buduj. Wykorzystają rozmiar co do kawałeczka, najważniejsze dla kubatury jest wykorzystanie jej powierzchniami płaskimi, szerokie półki. Tylko pamiętaj, iz szynszyle to nie wiewiórki, nie mają pazurków tylko paznokcie i z powodu tuszy często spadają w dół. W przypadku wysokości aż 200 cm, wprowadziłabym 3 całkowite podziały z wysokości, czyli co 69cm (poziome płaszcyzny) z małymi tylko otworami przejściowymi na dolne piętra. Pomiędzy tym hamaki, domki, kołowrotki i mniejsze półki czy kryjówki.

Roedeer:
Jak tam?  Udało się zbudować wille? :)

h3x:
Tak klatka zbudowana, co prawda zmniejszyłem wymiar ale zostało na 1m x 1,5m x 0,6m. Brakło mi płyty na półki więc chwilowo w użytkowaniu tylko parter i półpiętro ale w weekend myślę całość będzie skończona :)

Roedeer:
Super czekamy na fotki :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej