hypothetical
28 Mar, 2024, 09:41

Autor Wątek: Ferdus 26. 02.2019  (Przeczytany 4919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ferdus2019

  • ~Nowicjusz Mianowany~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 1
  • Uzbierane migdały: 0
Ferdus 26. 02.2019
« dnia: 28 Lut, 2019, 11:00 »
Witam. Mój kochany Ferdus odszedł   [placze]
Serce krwawi moje kochane oczko w głowie!
Mam pytanie ponieważ nie zrobiłam sekcji zwłok a chciałabym wiedzieć dlaczego tak się stało :(
Otóż wróciłam z pracy a on leżał na boku. Wzięłam go na ręce był bardzo słaby położyłam na podłodze trochę poskakal ale stanął chwial się trochę i nic. Wzięłam go do weterynarza. Miał bardzo niska temperaturę, bardzo miękki brzuszek pusty nie wyczuwalny kal, uzębienie ok cukrzycy nie miał, ogólne badania odsluchowe ok. Wet nie mógł pobrać krwi ponieważ był za słaby i był zimny. Dał mu 3 zastrzyku trochę polezal na macie grzewczej i przepisał kilka lekarstw. I następnego dnia na kontrolę. Jednak przed godz 22 umarł  [placze]
Caly czas był rozgrzewany ale cieplote ciała długo nie utrzymywała się., chwilę przed śmiercią zaczęła mu lecieć ślina z pyszczka razem z krwią. Położyłam go do klatki zaczął się dusić i to były jego ostatnie chwile   [placze] [placze]
Proszę mi powiedzieć co mogło być przyczyną tego wszystkiego?
W tym tragicznym dniu nic nie zjadł nie pił a dzień przed zachowywał się normalnie nic nie zauważyłam.

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Ferdus 26. 02.2019
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Mar, 2019, 15:16 »
bez sekcji ciężko ocenić.
Najbardziej prawdopodobne jest jakieś zapalenie dróg oddechowych i płyn zbierający się w płucach.
Chociaż ja ostatnio miałam przypadek, że w tchawicy utknął pokarm i kula mi się udusiła :( wyglądało to podobnie ale przyczynę poznałam dopiero po sekcji :(
Bardzo Ci współczuję Twojej straty.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

 

Lucky (10.2007 - 30.01.2019)

Zaczęty przez LuckyDział Tęczowy Most

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4813
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2019, 00:03
wysłana przez Lucky
Luka - 31.05.2019

Zaczęty przez drzazgaDział Tęczowy Most

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 27537
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2019, 20:00
wysłana przez Bożena
SimplePortal