28 Mar, 2024, 16:09

Autor Wątek: ..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)  (Przeczytany 1283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
Witam wszystkich jakby juz nie po wakacyjnemu :shock: za onem juz nawet mrozno;)tylko patrzec jak zbieleje swiat :) przed swietami czeka mnie pierwszy egzamin z wokalu zatem juz teraz mam troszke pracy....ale za to jak sesja sie skonczy..to poleniuchuje;)...tak czy inaczej zycze wszystkim duzo energii,zapalu i mnostwo pomyslow:)aby Was nie opuszczal entuzjazm.... :D  :wink: a tym paracujacym;)sily i wytrwalosci:)tym na pierwszym roku :wink: tego samego co wszystkim wkuwajacym i dobrych wykladowcow by was czyms niesamowitym zainspirowali :roll:  :lol: ....tak czy inaczej mam nadzieje ze zima tego roku bedzie piekna :wink:
pozdrawiam madzia&czikatu

[załącznik usunięty przez administratora]

light my candle;)

Offline Ebe

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Uzbierane migdały: 0
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lis, 2004, 19:50 »
He, he widze że sie komuś do zimowego- leniuchowania teskni  :lol: . No nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie śniegu jeszcze nie ma, sama chlapa. Ale owszem przygotowania do dłuższych wieczorów i wygrzewnia przy kominku, trwają u mnie od ok 2 miesiecy. Mam za sobą kilka remontów, 2 malowania, uszczelniania piwnico-korytarzy itp. No to teraz można sie wylegiwać do wiosny... (zza wyjątkiem nauki  :D  )

niezapominajka

  • Gość
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lis, 2004, 11:29 »
Madziara ale wprowadziłaś mnie w nastrój zimowy , nie mogę się już doczekać   kiedy pierwsze płatki śniegu spadną z nieba , już nie mówiąc jakie romantyczne są wieczorne zimowe spacery . Chętnie poskakałabym tak ja kubuś puchatek w śniegu  [bounce] ech i znów ujawnia się moja infantylna natura , ale cóż chyba wszyscy  mamy  dziecinne zachowania , które czasami uzewnętrzniamy w zależności od sytuacji , a śnieg wyjątkowo je wyzwala u mnie.

pozdrawiam  [kwiatek]

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lis, 2004, 16:42 »
...nie ma co:)infantylizm jaknajbardziej:)nie wstydze sie ..choc czasami to mnie od debili :wink: wyzywaja profesorowie ;P ostatnio na zajecia z aktorstwa(nie wyjawie nazwiska prof.bo jeszcze by...aj :wink:  ;D )przyszlam z moja WIELKA torba:)a ze mam upodobania do kreskowek no bo jak nie patrzec wywoluja u mnie bajeczne wspomienia;) :D  [jestem_kwiatkiem] torba jest w pieski :D...i takie tam :wink: ...a ON :wink: o co za infantylizm:)kretynka :mrgreen: ....takze nie ma co sie przejmowac ;D
...a tak poza tym...mamy zime :spoko:
pozdrawiam madzia&czikatu :mrgreen:

light my candle;)

Offline milka004

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 891
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.szynszyle.info/forum
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lis, 2004, 18:59 »
hehe... u mnie wlasnie spadl snieg- dzieci juz lepia balwany, ja tez nie zapomnialam uczcic pierwszego sniegu nacierajac kolezanki [:D]

Offline Madziara

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 176
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lis, 2004, 10:13 »
[pedziwiatr] zima szaleje na calego :mrgreen: ...choc niektorzy :wink:  [auto] no wlasie zmotoryzowani przeklinaja sobie pod noskiem ;P to mimo wszystko ciesze sie ;D chcby ten krajobraz mnie ujmuje za oknem;)a no przeciez mozna sobie nie dreptac a sliskac sie do szkoly ;D  [-aniolek-]  [aniolek-] ....wczoraj jak wychodzilam juz z teatru to zegnaly mnie juz w szarej porze dnia ale jakze bieluchne i uchachane balwanki;)..
pozdrawiam madzua&czikatu :mrgreen:

light my candle;)

Offline Ebe

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Uzbierane migdały: 0
..gdzie to wylegiwanie..gdzie wycieczkowanie..a za oknem..;)
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lis, 2004, 13:10 »
No nie wiem, u mnie jak walneło gradem i zerwała sie wichura to gdzie niegdzie gromnice powyciągali, bo bali sie że dach odleci  :hmm:
Wieczorem w tv można było obejżeć jak to słup wysokiego napiecia sie wywrócił (złomiarze go zdemontowali) i kilka miejscowości bez elektryczności zostało. Na szczeście nie bielsko  :mrgreen:

A tak po za tym, lubie zime jedyny minus to że wcześnie robi sie ciemno  :?

 

Gdzie można pisać na temat "systemowego" znęcania się nad zwierzętami ?

Zaczęty przez PACZEKDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3022
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2015, 10:04
wysłana przez jtrz
Gdzie można kupić : siemię lniane,zarodki pszenne, pyłek pszczeli?

Zaczęty przez Olcik :)Dział Żywienie

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 10304
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2010, 23:38
wysłana przez Olcik :)
Wybieg: jak powinien wyglądać, gdzie wypuszczać, na jak długo, o której godzinie

Zaczęty przez wercia12338Dział Początki z szynszylą

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 16363
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2016, 21:23
wysłana przez dream*
gdzie dostać klatkę większą od standardowej dla szynszyli?

Zaczęty przez lili_domiDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 2394
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2007, 01:51
wysłana przez szyszunka
Gdzie kupić profesjonalny sprzęt do kąpieli???

Zaczęty przez i.n.f.i.n.i.t.yDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1483
Ostatnia wiadomość 13 Sie, 2005, 21:50
wysłana przez anika
SimplePortal