hypothetical
28 Mar, 2024, 21:06

Autor Wątek: Nowy szylek  (Przeczytany 940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

woody

  • Gość
Nowy szylek
« dnia: 27 Lis, 2004, 20:04 »
Dzisiaj dostałem "nowego" szynszylka. Od 3 miesięcy miałem maluśką samiczkę, dziś dostałem samca.... Samiczka piszczała tak śmiesznie z początku, samiac prawie szczeka :P
Mam pytanko: czy jest jakaś możliwość, żeby jamniki (5,13 lat) skumplowały się z gryzoniami? Bo jak próbuje dać psa koło klatki to wystawia jezyk i mysli, jakby je tu zjesc

Offline iwonka

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 42
  • Uzbierane migdały: 0
Nowy szylek
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lis, 2004, 20:25 »
jamnik to pies myśliwski więc szylek to zwierzyna ale tak naprawdę zależy czy od małego psy widziały inne małe zwierzęta które nie miały być łupem do upolowania. jeśli nie to będzie trudno , ale nie możliwie. Jak miałam psy w domu to zawsze spały z kotami ,a koty z królikiem i z psami też. moje psy to jamnik i dog niemiecki i kochały wszystko co do domu było przniesione.

kuba12

  • Gość
Nowy szylek
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lis, 2004, 13:25 »
Miałem psa i szylki. Odrazu mówie nie polecam trzymania szylków i psów pod jesnym dachem. Psy nie tylko specjalnie ale i przypadkowo potrafią zrobić krzywde mniejszemu zwierzątku. Pies np. chce się pobawić. A szylek jest o wiele mniejszy. Pomyśli że pies chce go zaatakować (są ostrożne) ugryzie i pies się wkurzy. Miałem taki przypadek więc nie polecam :(.

Offline tangerine

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
Nowy szylek
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lis, 2004, 13:47 »
Kurcze, Iwona, DOG NIEMIECKI!! Moje odwieczne marzenie :D Niestety
a) warunki lokalowe, b) sprzeciw rodzinki  :cry:
A co do psów i szylków - myśliwskie z góry odpadają (instynkt to instynkt), choć pewnie zdarzają się wyjątki. Za to berneńskiego psa pasterskiego (niestety nie mój) oduczyliśmy zjadania moich futrzaków i z szylami już się tylko bawi. Niestety ma tendencje piłkarskie i chciałby sobie szylę poturlać łapskami albo nosem, na szczęście małe są szybsze i zwrotniejsze, poza tym wolno im wskakiwać na meble, w przeciwieństwie do psa :D
Jednak zalecam duuuuużą ostrożność.

kuba12

  • Gość
Nowy szylek
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lis, 2004, 14:54 »
Wierzycie w coś takiego jak przeczucia. Miałem DOGA NIEMIECKIEGO  :!!:  :!!:  :!!:

 

nowy sklep online dla małych zwierząt sklep.ogonek.waw.pl

Zaczęty przez AdianChinchillaDział Sklepy

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3631
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2015, 14:20
wysłana przez pattygru
Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 15011
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
Pomocy, boje się że szylek zdechnie :( nie je, nie pije, ciężko oddycha po antyb

Zaczęty przez kamica16Dział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 20445
Ostatnia wiadomość 28 Cze, 2013, 10:39
wysłana przez Alicja Mannschack
Pomóżcie - szylek nie ściera ząbków, jest chudziutki, wyskubuje futerko...

Zaczęty przez RossiDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4185
Ostatnia wiadomość 12 Lip, 2006, 09:53
wysłana przez Rossi
Prosze o szybka pomoc, maly szylek w okropnym stanie!

Zaczęty przez PopielataDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7450
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 22:05
wysłana przez Paula_91
SimplePortal