o wszystkim > Na każdy temat

Jakiej muzyki słuchacie?

(1/68) > >>

tangerine:
Taka mała sonda :) Chciałabym poznać Wasze upodobania :D

milka004:
Ja slucham glownie hiphopu, lubie tez czasem poszalec przy techno.

@tangerine, dopusc moze mozliwosc glosowania na 2-3 pozycje, to taka moja mala propozycja, ale oczywiscie zrob jak chcesz ;;)

tangerine:
Masz rację :) Już zmieniłam...

Claudi:
Cześć!

Fajne pytanie, więc choć już głosowałem - uściślę.

1. JAZZ - przede wszystkim swing, swing, swing, nieco dalej samba: Oscar Peterson, Diana Krall, Dizzy Gillespie, Count Basie, Stan Getz i tak dalej. Cenię w nim sobie dynamikę i technikę a ponieważ nie ma jazzu bez techniki opanowanej do perfekcji nie mam problemów ze słuchaniem.

2. HARD ROCK: głównie z lat siedemdziesiątych, przede wszystkim Deep Purple, nieco dalej Led Zeppelin, Black Sabbath. Czyli muzyka z czasów, gdy zdecydowana większość muzyków potrafiła jeszcze nastroić gitarę (obecnie zjawisko to jest coraz rzadsze, zanikające powiedziałbym). W tym wypadku cenię przede wszystkim technikę i oryginalne pomysły, a nie moc wzmacniaczy.

3. BLUES - w wydaniu nieco nowocześniejszym - Steve Ray Vaughn, Powder Blues Band, Mayall i tak dalej.

4. INNE RODZAJE, pod warunkiem doskonałej techniki gry/śpiewu oraz ciekawej wyobraźni muzycznej. ALE NIE WSZYSTKIE...

Andreas:
Powitać Spiewajaco ...
W Karczmie nie usłyszysz innej muzyki niźli potepieńcze wycia szatańskie ...
Ulubioną piosenką Muszkietera Fredka jest utwór "Mother" w wykonaniu Danziga ... ;-)
W-Łazik zwykł szarzować na wrogów puszczając im w uszy szaleńcze galopady gitarowe np. "Run To The Hills" czy "Aces High" w wykonaniu Iron Maiden
a Muszkieter Czopek jako najbardziej finezyjny z całej szarańczy relaksuje się przy wersjach zespołu Metallica z towarzyszeniem filharmonistów.
Bazyl jak przystało na Dowódcę zwykł słuchać utworów zespołu System Of A Down a jego ulubionym motywem jest zaśpiewanie wrogom tuż przed ich unicestwieniem "J cry - when angels deserves to die ..."
Ale - wszystko to oczywiscie jest fikcja literacka ;-D
 :diabolik:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej