28 Mar, 2024, 22:51

Ankieta

Jakiej muzyki słuchasz najchętniej?

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 05 Gru, 2004, 13:56

Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie?  (Przeczytany 57667 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Sie, 2005, 14:42 »
=>Trance (co do Tiesto jak dla mnie się wypalił, zresztą od niego zaczynałam "przygodę" z takim gatunkiem muzycznym jak trance) kiedyś miał dobre kawałki, obcenie już się wypalił, ostatnie In Search Of Sunrise 4 jest dobre, ale to jest set. Teraz wracam tylko do starych kawałków. Obecnie góruje AvB, Above & Beyond, Orbital, Chicane Ferry Corsten i wielu innych :)

=> Progressive :D James Holden, Ozgur Can, Marika.........mało kto tego słucha ;)

=>Muzyka relaksacyjna ;)
=> To co wpada mi w ucho....... ;)

...:: Chinchilla Rules ::...

Rue

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sie, 2005, 18:13 »
Aneta_117 koniecznie przetestuje. Podaj jakies tytyly tych wykonawcow.

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Sie, 2005, 20:51 »
Proszę bardzo:
Barrz White :My everything, You sexy thing - to dwie moje ulubione
Janis Joplin: Easy raider, Magic of love

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Rue

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Sie, 2005, 22:46 »
Dzieki. Juz zasysam i poslucham

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Sie, 2005, 23:17 »
a deelo bo wczesniej mielismy pare wspólnych lubianych zespołów i wykonawaców. a lubisz brooklyn bounce? dość stara ekipa ale bardzo lubię ich. murzyn i dwie babki. hehehe. mają dużo  niezłych piosenek, a zwłaszcza x2x :P lubię jeszcze utwory z mayday ale nie będe wymieniać dj'ów ani utworów bo nie starczy miejsca :P  (ja chcę tam jechać :P ), z manieczek utwory, a także pojedyńcze kawałki takie jak np. dj omen "party one" , omega "sound players" lichtenfelds- sounds like a melody, dj tiesto traffic, cream basse fidlle itp itd (uf pewie nieźle pokaleczyłam język angielski pisząc te tytuły heheheh :D )

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Sie, 2005, 15:35 »
@ BeSaVeHeI:

oj tak, pamiętam Brooklyn Bounce, nieźle dawali basem po uszach (i nie tylko), Lichtenfelds  :D
Manieczki  :D , ehhh, to były czasy, mam jeszcze nagrania z paru lat, ale ich DJ'a to bym za <censored> powiesił przy huraganowym wietrze, z tarczą (ci co, czytali Kajka i Kokosza będą wiedzieć -> "Koncert Kaprala" )

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

Rue

  • Gość
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Sie, 2005, 15:50 »
Ja też pamietam tych wykonawców. Nadal mam Manieczki, Brooklyn Bounce itp. i czasami ich słucham jak np. gram w jakies nawalanki czy strelanki, albo tak po prostu żeby pownerwiac sąsiadów. :)

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #32 dnia: 30 Sie, 2005, 16:59 »
@BeSaVehEi nie ma czegoś takiego jak "utwory z Mayday" chyba, że chodzi Ci o hymny z tej imprezy  :wink:  Maday to cykliczna impreza byłam na niej w 2002r, 2003r , 2004r, niestety z przykrością stwierdzam, że z roku na rok jest coraz gorzej, ale to oczywiści rzecz gust.

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Sie, 2005, 18:23 »
vivance chodzi mi dokładniej o utwory "members of mayday" czyli muza własna mayday a własciwie jej dj'ów czyli coś takiego jak nasze manieczki :)

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Sie, 2005, 20:41 »
Manieczki a muza z imprezy mayday to dwa odmienne światy, które często się ze sobą gryzą.......;) Chyba Ci chodzi o konkretnych DJ's  (bądź ich utwory),którzy byli zaproszeni na Mayday Pl. :)

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Sie, 2005, 20:43 »
vivance ja mówię o "oryginalnym " mayday czyli dyskotece niemieckiej. i o muzie z mayday czyli z tej dyskotece, która zgrywa na płytkę konkretne utwory rezydentów mayday. coś na zasadzie typu płyta manieczek, albo płytka "energy 2000" z dyski krakowskiej :) ale masz racje, ze chodzi m,i o kon kretne utwory a nie o jkeden ciąg grania  z całej dyski :)

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Sie, 2005, 20:50 »
Chwila moment nie ma czegoś takiego jak "oryginalne" mayday, a tym bardziej nie jest to dyskoteka. Jest impreza Mayday , która ma swoje edycje w różnych państwach, np. zawsze 30 kwietnia każdego roku w Niemczech w Hali Dortmundu odbywa się taka impreza, ale to nie jest dyskoteka :) Tak samo jak od 5 lat odbywa się u nas w Polsce w Katowickim Spodku zawsze 10 listopada Polska edycja Mayday tak samo na Węgrzech itp itd. Każda z nich jest jak to określiłaś "oryginalna" a Dj's się zmieniają i nie ma jakiś stały.....no pomijając Westbam i Lexy & K-Paul , bo oni zawsze są  :P

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Sie, 2005, 20:52 »
vivance mayday to dyskoteka :) mój były chłopak tam był :) a te edycje mayday o których mówisz to edycje mayday czyli, .ze przyjeżdzają rezydenci z mayday (czyli dj grający na stałe tam ) i impreze nazywają polską edycja mayday :) a co do westbma lexye-go i k-paula i arushy to własnie oni sa rezydentami mayday i tworza jej główny klimat, dlatego na obcokrajowych edycjach mayday zawsze są.

[załącznik usunięty przez administratora]

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Sie, 2005, 20:55 »
Tu się nie zgadzam Marusha przyjechała na Polską Edycję dopiero w roku 2004

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Sie, 2005, 20:56 »
no możliwe, ale ona tez pozniej stała się rezydentem

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Sie, 2005, 21:03 »
Coś Ci się troszku myli może ktoś sobie jakąś dyskotekę nazwał Mayday, ale Mayday tak jak mówiłam jest to wielka impreza która odbywa się w różnych krajach Europy. Nie posiada rezydentów. Westbam stał się prekursorem imprezy Mayday, dlatego jest nazywany ojcem Mayday. To zdjęcie które dałaś nie wygląda mi na dyskotekę,tylko właśnie na Niemiecką edycje imprezy Mayday, która odbywa się co roku zawsze w tym samym dniu w Dortmundzie w Westfallenhalle , takie imprezy liczą ok 20 tyś. ludzi, więc trudno nazwać to dyskoteką :)

Jeśli chcesz poczytać więcej na ten temat to odsyłam na stronkę http://wapmagazine.pl/index.php?art=100

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Sie, 2005, 21:06 »
nie nie to ja Cię odsyłam na stronkę :P :  http://www.mayday.de/mayday2005/

te imprezki organizowane przez mayday to np love parade. ale samo mayday to dyskoteka a później zaczęły się tworzyc takie eksportowe edycje muzy z mayday

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Sie, 2005, 21:11 »
No dokładnie i to jest to o czym mówię to akurat stronka Niemieckiej edycji imprezy Mayday nie dyskoteki. Polska edycja też posiada taką stronę  http://www.mayday.pl/index.php?n=m05
Tutaj mas Rosyjską edycję http://www.mayday.pl/index.php?n=m0
itp itd........ więc mówimy o tym samym tylko, że Ty się upierasz, że to dyskotek  :P  
Trochę już w muzyce elektronicznej siedzę....kolejna pomyłka Mayday nie organizuje Love Parade to dwie odzielne imprezy, Love Parade jest organizowane prze wytwórnie Low SPirit z kolei jego prekursorem jest dr Motte któy z Westbamem czasm hymny układali ;)

 Impreza Love Parade jest (była) również cykliczna, ale odbywałą się zawsze w Berlinie.

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Sie, 2005, 21:15 »
ja też :> i wierz mi, ze to nie jest tak jak móisz. to miejsce co wkleiłam jest siedzibą mayday :> no ale ok możemy miec odmienne zdania na ten temat :P

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Sie, 2005, 21:18 »
Nie zgodzę się jak masz odwagę to napisz na forum Mayday Pl. że to jest dyskoteka, a zobaczysz co Ci napiszą  :P  Wypowiedż poprzednia świadczy o czym innym chodzi mi o Love Parade. Wierz mi na Mayday Pl byłam już 3 razy  :wink:

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Sie, 2005, 21:21 »
mój były chłopak był na mayday w niemczech. ok ja nie musze nic udowadniać. może sie myle, ale szanuję Twoje zdanie, oraz swoje ;)

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Sie, 2005, 21:27 »
Ja nie twierdzę, że on nie był, owszem był na Niemckiej edycji Mayday w Dortmundzie (tylko to nie dyskoteka, a raczej wielka impreza w ogromnej hali) Wszystko było wyjaśnione na stronie którą Ci podałam, ale widocznie jej nie przeczytałaś ;)
Gdybyś mi podała rok, w którym był na tej imprezie to moge Ci podać nawet kto wtedy grał i jaki był wtedy hymn tej imprezy. Fakt jest taki, że niektórzy jeżdżą na imprezy, ale nie wiedzą gdzie są i jak się nazywają.... ja traktuję tą muzykę nieco inaczej. Dlatego znam historie takich imprez jak Mayday i Love Parade, zreztą wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ..... i wszystko jasne. :D

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Sie, 2005, 21:31 »
choć ten link który wkleilaś przechyla rację na Twoją stronę,z  tym ,że ja równiez miałam rację bo kolebką mayday był Dortmund i tam tez jest ta dyskoteka, w której ta muza jest grana ciągle, a do innych krajów jest wysyłana na "eksport". to foto które wkleiłam jest wlasnie z tej dyskoteki, gdzie właśnie muza mayday grana jest gdy głwoni dj nie jadą na edycje o innych krajów. więc uważam, że i ja miałam rację

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Sie, 2005, 21:37 »
Po pierwsze to jest Dortmund owszem , po drugie to nie dyskoteka tylko hala, która nosi  nazwę Westfallenhalle, po trzecie , muza nie jest tam grana ciągle tylko 30 kwietnia , po czwarte nie możesz pisać "główni dj's"  ponieważ takowych nie ma, dj każdego roku się zmieniają i jeśli skład jest taki w roku 2000 to nie oznacza, że za rok są Ci sami ( byłoby to też nudne", też nie oznacza, że w 200 roku przykładowo grają owi Dj's pierw w w Dortmundzie to ten sam skład jedzie do Polski do Rosji czy do Węgier. Wystarczy wejśc na oficjalną strone Mayday pl. lub Mayday.de i kliknąc na Line Up porównasz wtedy sobie skłądy i będziesz wiedziała o czym mówię ;)

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Sie, 2005, 21:46 »
eh widać masz rację. ale ja i tak jakbym miała jechać na mayday to tylko do dortmundu :]

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

 

Jakiej firmy ziółka dajecie swoim maluchom?

Zaczęty przez SZYNSZYLKA BEZADział Ankiety

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4680
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2016, 21:17
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
Jakiej barwy jest twoja szynszyla??

Zaczęty przez milka004Dział Ankiety

Odpowiedzi: 148
Wyświetleń: 90546
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2018, 18:46
wysłana przez KatarzynaWu
Jakiej płci kumpel dla wysterylizowanej samiczki?

Zaczęty przez KaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1305
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2016, 18:24
wysłana przez Noraa2
Profilaktyka u szynszyla i w jakiej przychodni Wrocław

Zaczęty przez Olka_SzyszkoDział Weterynarze

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 27129
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2019, 10:10
wysłana przez Olka_Szyszko
Kto używa jakiej skórki Forum ?

Zaczęty przez AndreasDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1800
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2005, 12:42
wysłana przez mati
SimplePortal