29 Mar, 2024, 16:43

Ankieta

Jakiej muzyki słuchasz najchętniej?

Głosów w sumie: 0

Głosowanie skończone: 05 Gru, 2004, 13:56

Autor Wątek: Jakiej muzyki słuchacie?  (Przeczytany 57712 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Vivace

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Sie, 2005, 21:53 »
Dlaczego ? Jaka różnica ?

...:: Chinchilla Rules ::...

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Sie, 2008, 16:41 »
Hahaha, ale fajna ankieta! Gdybym miała wypisać wszystko czego słucham, to brakło by mi tych 25 000 znaków w poście :P
Ogólnie to słucham bardzo niezależnej muzyki, przekrojowej i z różnych stylów, mam bardzo dobrą pamięć muzyczną, chyba sie zgłosze do programu "tak to leciało" bo jak widzę jak ludzie mylą teksty i wersy piosenek to mnie trafia...

No więc:
- hip-hop (zwłaszcza Eminem :P, Timbaland), czasem krajowe produkcje starej datu typu Pfk i takie tam.
- rock i mocne brzmienie (Rhapsody, Tiamat, Metallica, Linki'n Park, Limp Bizkit, Him, troszkę Gorillaz itp.)
- przekrój piosenek lat 80'tych (to był dopiero rozkwit muzyczny :) )
- namiętnie słucham piosenek z gier komputerowych Neverwinter, Drakan, Age of Wonders, Syberia, Atlantis i tym podobne, lubię muzykę orkiestrową lub w połaczeniu z orkiestrą,
- pop (Justin Timberlake, wiem obciachowy, ale ma fajny głos), Nelly Furtado i różne tego typu, ale nie wszystko jak leci, np. nie biorą mnie Pussy Cats Dolls i inne takie sztuczne panienki :P
- techno, mam kilka piosenek ulubionych i ich krąg się jak narazie nie powiększa, brak nowości które nie przypominają "łupu-cupu, umcyk umcyk.."
- różne melodie orientalne np. tajwańskie
- jak mam nastrój to i miejsce na 25 symfonię Wolfganga Amadeusza Mozarta się znajdzie :)
- electro (Vangelis, J.M.Jarre),
- polski rock i polskie stare zespoły: Ira, Lady Pank, Budka Suflera i takie tam...byle nie Krawczyk..
- o co jeszcze lubię... motyw przewodni z "Record of Lodoss War" (pol. Kroniki Wojen na Lodoss)

tak jakos mi sie wydaje, że elastyczna muzycznie jestem ;P



Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Basia_W

  • DOBRA DUSZA FORUM
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 3784
  • Uzbierane migdały: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Pusiek + Pusia + Bunia Kinia[*]
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Sie, 2008, 22:06 »
Miło, że tak młoda osoba docenia lata osiemdziesiąte, ja uważam je za najlepsze w muzyce, choć może nie jestem obiektywna bo to lata mojej młodośći  [zakrecony]. Wychowałam się liście "3" prawie od samego początku i do tej pory słucham, choć żałuję że odszedł z niej Niedźwiedź, mój ulubiony. Bardzo lubiłam słuchać również jego audycji i właściwie mój gust muzyczny sprowadza się do tego co Niedźwiedź puszczał. Lubię posłuchać wszystkiego co mi siądzie na ucho albo wywoła przysłowiową gęsią skórkę, nie ograniczam się do jednego czy dwóch ganunków muzycznych, mogą to być zarówno ballady SDM jak również mocniejsze brzmienie Nirwany. Trójki słucham codziennie, jestem jej wiernym fanem choć ukochanego Niedźwiedzia już nie ma , a sama nie jest już tak dobra według mnie jak właśnie w latach 80 ( puszczali całe płyty w audycjach i można było sobie nagrać największe hiciory zagraniczne, oczywiście dzisiaj ściagnąć sobie muzykę to żaden problem, ale wtedy polowało się w radiu i nagrywało na kasety lub taśmy, z jakiegoś padalcowego radyjka  :P ).
 Dzisiaj trochę denerwuje mnie kiedy na festiwal sopocki zaprasza się takie "WIELKIE" gwiazdy z lat 80 jak Sabrina czy przysłowiowe Młode Tłoki - to poprostu zagraniczna kaszana z lat 80 taka sama jak u nas np. Paweł Stasiak. Szkoda że młodemu pokoleniu właśnie tak się te lata przedstawia.

reszta odchowanych maluszków - Mikuś, Figa, Miś, Żabuś, Fikuś, Kubuś, Misia, Edi, Czaruś, Pysia, Krusio, Pimpuś, Miluś, Fredzio, Spidi.

Offline marijuanaa

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Gizmo [*]
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Sie, 2008, 23:08 »
hmm... wiec ja slucham w głownej mierze rapu. W głownej mierze jest to rap, tzw. "podziemny", czyli plyty wydane nielegalnie, czesto darmowe i ktorych nie znajdziemy w empikach, czy roznych innych sklepach. Jak wiadomo, rap jak kazdy gatunek muzyczny dzieli sie na jakies odmiany, ja slucham przewaznie klasyki, czyli Slums Attack, Płomien 81 itd.. Klasyka to rap bardziej o zyciu, o trudach, niz jak to sie przyjelo stereotypowo o imprezach, "milosnych podbojach", fortunie pieniedzy i wlasnym ego, a to juz jest rap z odmiany Oldschool, najbardziej spotykany i bedacy na czasie u "zajawkowiczow", ktorzy sluchaja rapu, bo tak sie zrobilo akurat modnie. Do Oldschool'u mozna zaliczyc duzo wykonawcow ze stanow. Oldschool jest bardziej na imprezy, podobnie jak Bragga. Bragga to styl z blokow, czyli DonGURALesko. Pisze to, bo nie kazdy sie tym intresuje i ulega stereotypom, a to jest naprawde podstawowa wiedza. Dlaczego rap? hmm.. wszystko sie zaczelo od tego, ze bedac jeszcze malym dzieckiem znalazłam u taty w samochodzie kasete NAS'a (Nagły Atak Spawacza), byla to kaseta taty kolegi, no i dziecko wlaczylo i sluchalo. Malo rozumialo, ale bardzo sie spodobalo. Pozniej bylo pare lat bez rapu, tylko inna przypadkowa muzyka, az nie stala sie moda na rap. Kupilam przypadkowo taka plyte i zaczelam sluchac. Od tamtego czasu mnelo juz 6, 7 lat. Duzo sie zmienilo, ale rap zostal. Masa przesluchanych plyt, znajac wiekszosc na pamiec (ten sam "syndrom", co u Myszy :P ) i duza wiedza na ten temat. Kazdy uwaza rap, za cos niszczacego, bo przeciez jest w glownej mierze tworzony przez ludzi, ktorym nie bardzo sie powodzilo w zyciu. A jednak jestem, nie stoczylam sie, nie klne, nie jestem wulgarna, nie jestem nie tolerancyjna, nie jestem agresywna... Wpoilo to we mnie, ze komercja jest zła, ze sprzedawac sie nie przystoi. Moglabym dalej pisac o nim, ale wiekszosc ludzi na tym forum na pewno rap az w takiej mierze nie interesuje. ;]
Slucham również regge, ska, stare zespoly; Bony M, Lady Pank, Budka suflera, Mannam... to tez jest piekna muzyka. No i slucham jeszcze muzyki klasycznej, uwielbiam ja, czesto u mnie gosci :) No i sporadycznie spodoba mi sie jakis kawalek, ktory leci w radiu. Moj chlopak wlasnie slucha wszystko co jest "nowe" i wszystko co puszcza w radiu jest dla niego fajne... ale tylko na gora 2 tygodnie, pozniej juz mu sie nie podoba :roll: kompletnie go nie pojmuje i czesto mnie niestety katuje tymi beztalentnymi, niby gwiazdkami... po prostu nienawidze ich.

Basia_W:
No niestety jest przykro, ze karmia mlodziez ta "zagraniczna kaszana", ale to tak bedzie poki pieniadz bedzie mial tak duza wartosc. Nawet te kawalki co w radiach puszczaja.. wszytskie sa podobne do siebie, wszystkie sa bez wyrazu z powielajacym schematem, z gory zalozonym celem - pieniadz. To czysta komercja, sprzedajnosci za pare "groszy".

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Sie, 2008, 17:07 »
Miło, że tak młoda osoba docenia lata osiemdziesi&plusmn;te, ja uważam je za najlepsze w muzyce, choć może nie jestem obiektywna bo to lata mojej młodo&para;ći.

Wychowałam się li&para;cie "3" prawiesłucham codziennie, jestem jej wiernym fanem choć ukochanego Nied¥wiedzia już nie ma , a sama nie jest już tak dobra według mnie jak wła&para;nie w latach 80 ( puszczali całe płyty w audycjach i można było sobie nagrać największe hiciory zagraniczne

no moja mama ma chyba wszystko nagrane na taśmy magnetofonowe, pamięta ktoś tak sprzęt "szpulkowy"?! :P nawet Never Ending Story, moja kultowa basń z czasów młodości, zaczytywałam sie przygodami Bastiana Baltazara Bugs'a :D
« Ostatnia zmiana: 13 Paź, 2008, 17:37 wysłana przez Mysza <")))/ »

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline Jagosza

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Kiwaczek
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Paź, 2008, 17:00 »
Ja lubię neo-classical (szczególnie Emma Shapplin mnie zachwyca), gothic, trip-hop, darkwave i ska. :)

Offline malibu129

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 89
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Chilli i Pysia <3
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Lis, 2008, 20:01 »
hip-hop, reagge i trochę popu :)

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Sty, 2009, 14:53 »
Tak sie zastanawiem czy jestem tu jedyna fanką Depeche Mode? jeśli nie -to kto się wybiera na koncert 23maja do Warszawy?

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Sty, 2009, 15:15 »
ja tez lubie depech'ów :>
a gusta muzyczne różne, od hh [do roku 2004, później to już szmira] przez cięższe brzmienia [soufly, sepultura, cob] rockowe papa rouchy i inne tego typu... ale mam wrażenie, że i te nurty powoli ogarnia to co hh - czyli mieszanie się z popem - więc najczęściej sucham po prostu radia, nie wkurzam się, że artysta którego pare lat temu ceniła wydał jakąś pop-szmirę bo w radiu z samego zalozenia tylko takie lecą - więc wem na co się piszę ;)

bardzo lubie takie klimaty jak Ania Dąbrowska, Rozynek, Kristen Barry, Oasis, etc ;)

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Sty, 2009, 15:27 »
Moja przygoda z "depeszami" zaczęła się 19lat temu.....i trzyma do dziś, nadal odwiedzam zloty, koncerty i tego typu imprezy.Zaraz po DM jest Rammstein który uwielbiam, ogólnie słucham róznej muzyki nie gardze niczym co mam (jak dla mnie ciekawe brzmienie). Od Duran Duran przez Sisters of Mercy i np. Talk Talk - mozna by pisać w nieskończonaść, z nowej fali lubię And One,De/Vision..itd.Ale , ale to nie znaczy ze nie chodziłam swego czasu na dyskoteki ;D Snap i dr Alban do dzis mi się podobają.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2009, 15:35 wysłana przez Aśińska »

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #60 dnia: 30 Sty, 2009, 17:00 »
dream to podobne gusta mamy jeśli chodzi o muzykę :wink: również uważam że obecnie hh ma się nijak do tego co kiedyś, pfk to było coś, a teraz verba niby hiphopowa, a jak słucham to to bardziej popowe niż britnej jest :P

a tak ogólnie to jedynym gatunkiem muzycznym którego jakoś nie mogę przetrawić jest jazz a z polskich zespołów to chyba tylko feela i nowej Górniak nie mogę wytrzymać, strasznie mnie denerwuje sposób ich śpiewania

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Sty, 2009, 18:37 »
A dla mnie nie mają znaczenia nazwy nurtów czy jak to nazwac. Lubię muzykę, która coś ode mnie wymaga, zaskakuje. A nie znoszę muzyki przewidywalnej, jednostajnej, o ciągle wybijanym przenudnym rytmie. Ale jakbym miała podac jakiegoś idola, to niezmiennie od wielu lat jest to Janis Joplin.
Zgadzam się co do PFK, ale K44 byli chyba jednak lepsi ;) Co do obecnego hiphopolo to się nawet nie wypowiadam  [pajacyk]


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline cinnamon_biscuit

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 479
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Foggy Dew, Echo (standardy) i Ginger (beż)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Sty, 2009, 19:36 »
o rany, dr Alban:D Piękne czasy:D

mi też jest trudno się określić;) Bardzo lubię muzykę z lat 60, mamas&papas, simona&garfunkela... I Janis też:P I jazz bardzo.
Z bardziej współczesnych - np tool.
A gdybym miała wymienić jedną kapelę, to na pewno Kult;]

Najlepiej w piłeczkę gra Manchester United,
najlepiej na saksofonie grał Charlie Parker -
- a ja najlepiej gadam do własnych skarpet
i robię inne rzeczy, materialnie nic nie warte.

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Sty, 2009, 19:37 »
pfk podałam przykładowo, ogólnie to było pare składów hh godnych uwagi :wink: k44 też oczywiście się do nich zalicza.

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline cinnamon_biscuit

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 479
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Foggy Dew, Echo (standardy) i Ginger (beż)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #64 dnia: 31 Sty, 2009, 16:03 »
miałam kaca rano i część mojego posta trafiła nie tam, gdzie trzeba;D

"A z polskiego hh, to najbardziej lubię Afro Kolektyw:)". słucha ktoś?

Najlepiej w piłeczkę gra Manchester United,
najlepiej na saksofonie grał Charlie Parker -
- a ja najlepiej gadam do własnych skarpet
i robię inne rzeczy, materialnie nic nie warte.

Offline jaszelma

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 491
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Standardowy Bibiak oraz czarny Ogonek Gubilonek
    • Ula-wyrodna mama:)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #65 dnia: 31 Sty, 2009, 16:34 »
Lubię polska muzykę.Ostatnio nowa Nosowska...jest cudowna.

Offline Ilona

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #66 dnia: 31 Sty, 2009, 17:45 »
A ja lubię mroczniejsze rytmy czyli metal i mocniejszy rock , okazyjnie reggae i poezja śpiewana :]

Offline aska69

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1136
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Lady i Maniek :-D
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #67 dnia: 31 Sty, 2009, 18:41 »
Lubię polska muzykę.Ostatnio nowa Nosowska...jest cudowna.

bardzo lubię Nosowską. ma niepowtarzalny głos, ludzie często mówią że brzydki ale mnie się podoba. i teksty ma dobre. Zazdrość i Mimo wszystko i List lubię szczególnie :P takie życiowe  :p
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2009, 18:44 wysłana przez aska69 »

Mężczyźni rządzą światem ...
 a kobiety mężczyznami :wink:

Offline Adam.W

  • ~Cyber Szynszyla~
  • ***
  • Wiadomości: 397
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stasia-Stan. Blankuś-Aksa. Yumako-Fiol Ryszika Beż
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #68 dnia: 01 Lut, 2009, 04:54 »
Nosowska , ostatnio zaczołem słuchać , musze przyznać że jest ok

I decyzja podjęta :D

Offline Gruszka

  • ~Kierownik Biegania~
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Felicja
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #69 dnia: 02 Lut, 2009, 12:47 »
JAZZ! Uwielbiam. Do tego Turnau, Gus Black, ostatnio jakieś Flamenco się przypałętało, muzyką klasyczną też nie pogardzę. No i oczywiście oazowe w wykonaniu diakoni muzycznej MAMRE ;>

'mała wredna bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie' - tak mi wyszło w teście o muminkach, czy to prawda? pewnie wyjdzie z czasem ;)

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #70 dnia: 02 Lut, 2009, 19:40 »
A ja ostatnio odkryłem takie dzwieki :-)
Prosto ze slamsów, muzyka gangsterska. Przy tych dzwiękach Eminem czy Fifta Sent to komercja moim zdaniem.
I ten bunt ! i to zagrozenie ze strony brutalnej policji która w slamsach Rio działa jak w żadnym innym miescie ...
Posłuchajcie zresztą sami - Rap Das Armas

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #71 dnia: 02 Lut, 2009, 19:56 »
czego ja słucham....hmmm...kiedyś to się "rockowało" :P
z czasem moje gusta zmieniły się na to, co "dziwne i wpada w ucho"-nawet Scissor Sisters, Amy Winehouse..ostatnio (choć już dłuższy czas) Corinne Bailey Rae...
poezja śpiewana, rock alternatywny, różnie i najróżniście
a z dedykacją dla Andreasa, skoro mówimy, o czymś "mocniejszym" :)
http://pl.youtube.com/watch?v=W-zPxpmkqI0

Posłużę się swoimi przywilejami i skomentuję od razu tutaj zeby nie wpisuwać kolejnego postu :-) ... taaak - sexowny Immortal ! :-) on ci sexi jak nikt inny jest ! hehe
I specjalnie dla Zieffki - mój ulubiony standard muzyki POP w podobnym wykonaniu jak powyzej :-) Baby One More Time
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2009, 20:31 wysłana przez Andreas »

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline Aśińska

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 616
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zuzia w serduszku.Obecnie Maxsiu i Neo aksamitki
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #72 dnia: 02 Lut, 2009, 20:04 »
To moze cos "depechowskiego"inaczej ;D   http://pl.youtube.com/watch?v=7wFipO8ZXsI&feature=rec-HM-rn
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2009, 13:07 wysłana przez Mysza <")))/ »

Offline Zieffka

  • TUPACZ NOGĄ W SPRAWIE UPRAWNIEŃ
  • ~Przewodnik Stada~
  • ****
  • Wiadomości: 2260
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Sfera i Czarna, XXL i Ptysia
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #73 dnia: 02 Lut, 2009, 20:10 »
mało nie zsikałam się ze śmiechu na fotelu przed kompem :D i to sapanie :D no i to gryzoń w końcu! czyli w temacie szynszylowym :D

szynszylowy jest po prostu żywot mój

na zawsze w pamięci - Dziaba, Buba, Wacław

Offline cinnamon_biscuit

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 479
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Foggy Dew, Echo (standardy) i Ginger (beż)
Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Odpowiedź #74 dnia: 02 Lut, 2009, 20:43 »
o, już przeedytowane, właśnie miałam pisać, że to nie behemot, tylko immortal;p.
no to jak już takie klasyki, to http://pl.youtube.com/watch?v=7Nmpld2ccRk&feature=related :]
btw, rap z rio wymiata;D chyba tylko chiński rap go przebija.

Najlepiej w piłeczkę gra Manchester United,
najlepiej na saksofonie grał Charlie Parker -
- a ja najlepiej gadam do własnych skarpet
i robię inne rzeczy, materialnie nic nie warte.

 

Jakiej firmy ziółka dajecie swoim maluchom?

Zaczęty przez SZYNSZYLKA BEZADział Ankiety

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4685
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2016, 21:17
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
Jakiej barwy jest twoja szynszyla??

Zaczęty przez milka004Dział Ankiety

Odpowiedzi: 148
Wyświetleń: 90600
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2018, 18:46
wysłana przez KatarzynaWu
Jakiej płci kumpel dla wysterylizowanej samiczki?

Zaczęty przez KaDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 1305
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2016, 18:24
wysłana przez Noraa2
Profilaktyka u szynszyla i w jakiej przychodni Wrocław

Zaczęty przez Olka_SzyszkoDział Weterynarze

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 27135
Ostatnia wiadomość 15 Maj, 2019, 10:10
wysłana przez Olka_Szyszko
Kto używa jakiej skórki Forum ?

Zaczęty przez AndreasDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 1800
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2005, 12:42
wysłana przez mati
SimplePortal