28 Mar, 2024, 09:47

Autor Wątek: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów  (Przeczytany 63701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« dnia: 07 Sty, 2005, 12:04 »
Wpisujcie w tym miejscu sprawdzone przez Was i polecane adresy i telefony Lecznic Weterynaryjnych lub lekarzy-weterynarzy. Wpisy w miarę możliwości będą przenoszone do wątku ze oficjalnym spisem polecanych punktów weterynaryjnych.
[EDIT: zmiany z dnia 9 Grudnia 2014]

EDIT - WAŻNE -
Administracja Forum prosi o przestrzeganie ustawy o ochronie danych osobowych. Prosimy zatem o nieudostępnianie danych osobowych osób trzecich.
Dane które możemy umieścić to adres prowadzenia działalności gospodarczej i ewentualne dane osobowe osób reprezentujących firmę jeśli są oficjalnie podane do publicznej wiadomości (np. podane na stronie lecznicy weterynaryjnej)
Jednocześnie administracja Forum oświadcza że Forum nie zatrudnia żadnych osób do sprawdzania wpisów użytkowników forum. Cały skład personalny i obsługa Forum wykonuje swoją pracę w pełni dobrowolnie i nieodpłatnie i nie ponosi żadnych obowiązków z tytułu wykonania lub zaniechania wykonania jakichkolwiek czynności
« Ostatnia zmiana: 09 Gru, 2014, 15:28 wysłana przez Andreas »

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

vka

  • Gość
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sty, 2005, 23:43 »
Wrocław
Lecznica Żako
ul. Bajana 31
tel. 071-351-56-77
Leczyli mojego Gizmusia, również koszatniczkę mojej siostry.
Lecznica ta była polecana na stronach internetowych, znają się na szylkach i koszatniczkach, ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.
Okulista Wrocław
Dr Kiełbowicz
ul. Karłowicza 36
tel. 071-348-39-58
Trafiłam do niego jakieś 3 tygodnie temu, ponieważ nikt nie był w stanie zdiagnozować przyczyny ropienia jednego oczka Gizmusia. Leczenie niestety jeszcze nie zakończyło się sukcesem ale jest już jakaś poprawa teraz musimy wykonać dodatkowe badania.  Doktor ma najlepszy sprzęt w Polsce i opinię najlepszego okulisty od zwierzaczków w Polsce a może i Europie. Ja mu zaufałam bo to ostatnia osoba, która może wyleczyć oczko mojej kochanej kulki.

debbie

  • Gość
Szczecin - weterynasz szynszylki na 5+
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Sty, 2005, 23:42 »
Pan Marcin
ul. Roztworowskiego
Szczecin-Pogodno

Najpierw moja lucyna miala problem z jelitami, potem jeczmienie na oczkach a ostatnio zdechly jej 2 plody i potrzebny byl zabieg. Ufam temu facetowi w 100%
jest swietnym specjalista!!!

Offline marla

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • prawie biała JESSICA + dzieci Dziundzia & Fruzia
WET RZESZÓW
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sty, 2005, 13:29 »
WITAM
Pochodzę z Rzeszowa aczkolwiek przebywam w Białymstoku (studia) już 3 rok, jednak sprawdzając liste weterynarii natrafiłam na pewien adres:

ul. Lubelska Rzeszów - ble!!

Mam bardzo przykre doświadczenia jeżeli chodzi o ten "lokal" i mogę smiało powiedzieć, że zdarli ze mnie pieniadze a psiunie mą o mało co nie doprowadzili do śmierci, na szczęście w porę udałam się do innego weterynarza.

Na temat szynszylowych wetów nic nie wiem, bo mój Lecisko jest w Białymstoku, jednak przy okazji gdy będę z pieskiem mogę się zapytać mojej pani doktor wet. tymczasem adres na wszelki wielki:
RZESZÓW
UL. BATOREGO 7/1
lek. wet. Hanna I. Sowa

pozdrawiamy
marla i chłopaki

Obrazy ze snu,które same siebie szczypią w ramię,nie budząc się przy tym,to my.Bo my jesteśmy zagadką,której nikt nie zgaduje.To my jesteśmy baśnią,zamkniętą we własnym obrazie. To my jesteśmy tym,co idzie i idzie, nie dochodząc do jasności.

Offline pat1

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Uzbierane migdały: 0
  • Antoś
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maj, 2005, 20:53 »
Ja mam weterynarza do którego chodzę z Antkiem narazie tylko (oby do końca) na "przeglądy".

Gabinet Weterynaryjny
lek.med.wet.Artur Ławecki
Gdynia,ul.Gryfa Pomorskiego 48 C
tel.781-11-10,0502-282-526

Polllecam!! Ten pan zna się na szylkach ;)

kasiek21

  • Gość
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj, 2005, 19:54 »
to może i ja dodam coś od siebie.
To adres lecznicy w Chorzowie , w której wykonano kastrację Filipka. Leczone sa tam zwierzęta egzotyczne, lekarz zajmuje się zwierzakami w chorzowskim zoo.

Nowakowski Wojciech
Chorzów, ul Gałeczki 45
tel. (0 32) 241 95 92
newbielink:http://www.weterynaria.slask.pl [nonactive]

Offline Rene

  • ~Szynszyla z Ambicjami~
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Kuba oraz bracia Okruszek i Puchatek
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sie, 2005, 22:04 »
Witam!
Z pewnością mogę polecić ten adres, co prawda jest tam aż 6 lekarzy, którzy jednak zajeli się naszym szylkiem w profesjonalny sposób

PRAKTYKA WETERYNARYJNA MALYCH ZWIERZAT
71-450 Szczecin, ul. Chopina 53 A
tel.: 45 41 806, 46 46 365, 46 46 366
http://www.praktyka-wet.com.pl/


Mamy do roku szynszyle- parkę. Jednak w(01,08) poniedziałek zdarzył się wypadek. Kuba wpadł mi pod nogę i zdarła mu sie skórka koło oczka. Byliśmy u weta, pięknie to pozszywał, pod narkozą. Jednak Kuba w ogóle sie nie załatwiał(kupki) siku robił normalnie i prawie nic nie jadł. Do końca tygodnia dostawał antybiotyki. Strasznie się martwiliśmy o niego. Jednak z każdą wizytą jest lepiej, dziś miał zdjęte szwy i jest ok. wizyta kosztuje od10 do 25 zł.

Rodzinka szynszylomaniaków

Offline Grażka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
    • Szynszyle, które są kochane
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Wrz, 2005, 09:22 »
Szczecin (wet podobno zajmował sie kilka lat 200-szynszylową hodowlą szylków - powinien więc mieć nieco doświadczenia):

Andrzej Zawodny
ul. Kłosowa 1 (os. Kaliny wjazd od ul. Jodłowej)
Szczecin
tel. 453-06-43
gabinet czynny pn.-sob. - 9.00-20.00
po 22.00 dyżur nocny pod tel. 484-19-04
niedziela i święta 18.00-20.00
zakres usług:
-leczenie internistyczne w pełnym zakresie
-leczenie chirurgiczne w pełnym zakresie z uzyciem bezpiecznej narkozy
-RTG
-wszystkie szczepienia
-wizyty domowe na tel.
-pobieranie i przesyłanie prób do badań lab.
-sprzedaż karm i diet specjalistycznych
itd...

Anioły są bezpłciowe, mogą się rozmnażać jedynie przez agitację - S J L ;-)

Agacik

  • Gość
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Paź, 2005, 12:52 »
a ja trochę od innej strony omijajcie weta na wilanowie obok szkoly niemieckiej nie pamietam niestety ulicy  :?
wet po zbadaniu naszych świnek stwierdzil że są zdrowe nie zainteresowalo go że zwierzęta mają rozwolnienie nic nie jedzą i nie piją że karmimy je ze strzykawki :( Moja sympatia oczyścila zwierzakom oczka i dupki i wet nie wierzyl w ich chorobę
drugi wet stwierdzil chorbę dal antybiotyk, leki ale jeden dzień zwloki w podaniu antybiotyków spowodowal że jeden maluch nie wytrzymal i odszedl w sobote :(, a drugi dzielnie walczy o życie
polecam za to tego drugiego weta na ul. Marconich przy poczcie mają serce i znają sie na rzeczy

Kiwi

  • Gość
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Paź, 2005, 18:37 »
Ja w każdym razie już nie pojadę do tego weta ze Szczecina z Kłosowej. Wydałam dużo pieniędzy w dobrej wierze, jeździłam tam z okiem Werony ponad tydzień (a mieszkam na drugim końcu miasta :/) i nic jej nie dało to leczenie. Muszę pójść gdzie indziej, bo nie ma sensu tego dłużej ciągnąć. Jeszcze jej się coś stanie. Owszem, nastąpiła poprawa, ale tylko chwilowa. Po tygodniu oko wyglądało lepiej, a w którymś momencie wyglądało tak jak na początku. Nie wiem, może inni mu ufają, ale mnie się wcale nie spodobał, nie wspominają, że zdążył na mnie powrzeszczeć :/

Offline ola.str

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Uzbierane migdały: 0
WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Sty, 2006, 22:27 »
Lecznica Weterynaryjna S.c.    
Franciszkańska 104b
Koszalin
tel (94) 341-63-99

polecam gorąco! przychodnia jest prowadzona przez 3 lekarzy. ja osobiscie polecam tego najwyzszego w okularach (niestety nazwisko mi umknęło).
Pan doktor pomogl mojej samiczce, gdy wbilo jej sie sianko w oczko! przepisal dobre kropelki. Ceny wizyty tez nie byly wygrowane. Za kontrole po tygodniu nie wziął od nas ani grosza. Bardzo sympatyczny i znający się na rzeczy fachowiec!

Ola

Offline izunia04

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Wrz, 2006, 00:16 »
W lodzi polecam weta na Kopernika 22. dr Bednarska nie wypusci zwierzaka z rak dopoki nie bedzie pewna ze zrobila co w jej mocy by pupil byl zdrowy.   :D

Offline kerovyn

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 6
  • Uzbierane migdały: 0
  • Misia, Gapek, Mały, Osamka, Kitek
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lis, 2006, 20:04 »
Poznan - dr Marek Kolloch, ul. Brzozowa 1, tel 061 830 1671, kom. 0604  904 653
Kastrował moich szynszylowych chlopcow. Jako jedyny z kilkunastu wetów, do których dzwoniłam w tej sprawie, nie zastrzegał sobie z góry, ze szylki nie wybudza sie z narkozy. Okazuje sie, ze trzeba zwyczajnie wiedzieć, jaka dawke podać  :) . Wszystkie szyszunie sie wybudzaly bez problemów. Po zabiegach lekarz nadal interesował sie ich samopoczuciem i byl bardzo dyspozycyjny jesli byla potrzebna pomoc. Uważam, ze ma świetne podejsc do zwierzaków, jest delikatny, wrazliwy na ich ból, ale też bardzo kompetentny. Po prostu ma do tego powolanie i wklada w prace chyba cale swoje serce. Gorąco go polecam

Offline dream*

  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7229
  • Uzbierane migdały: 43
  • Płeć: Kobieta
    • moje CV
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lip, 2007, 21:15 »
ja chciałam dodać, że polecany przez was lekarz Dr, Bielecki pracuje także w klinice weterynaryjnej, czynnej 24 godziny na dobę przy ulicy Modlinskiej - jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich osob z północnej strony stolicy ew z Pragi :)
http://www.lecznica-vetka.pl/index.html?a=lekarze
jest to podobno wyspecjalizowana klinika (pies koleżanki miał tam przetaczaną krew którą przywoziła mu karetka na sygnale)
dodam, że lekarz Bielecki jest tam przez 2 dni w tygodniu a wizyta kosztuje 3Ozł :)
tu odnosnik do kliniki: http://www.lecznica-vetka.pl/index.html?a=lekarze
adres: Warszawa, ul Modlińska 65 ; telefon: (022) 884-24-27
ach, lekarz Bielecki przyjmuje także na SGGW na wydziale weterynarii (telefon: 847 37 40)
zapraszam do zaktualizowania adresów - może komuś będzie bliżej :))) np mi, mam go doslownie pod nosem z czego bardzo się cieszę.

Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to co oswoiłeś.
Pedro&Wacik&Alvin//Yuki*Ciacho*Elo*Filip

Offline wenkie

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 4
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Wrz, 2007, 11:12 »
Weterynarz Olsztyn

GABINET WETERYNARYJNY DOMIVET
dr n. wet. Małgorzata Ewa Wiśniewska, lekarz dermatolog
OLSZTYN ul. KANTA 14
tel./fax: 089 543 74 65

Czynny:
od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 do 20.00
w soboty od 9.00 do 14.00
niedziele - kontynuacja leczenia lub wcześniejsza rezerwacja wizyty
wizyty domowe - możliwość umówienia tylko w weekendy

Byłam u pani dr z szynszylką, gdy ta zaczęła tracić sierść. W sumie wizyta była dosyć droga ( ok.50zł, w tym leki), ale za to nic nie zapłaciłam na kontroli. Dobre, spokojne i fachowe podejście do zwierzaka, miłe do właściciela, czysty gabinet, spokojna, nienerwowa atmosfera (wizyty sa umawiane telefonicznie, nie ma pośpiechu, nie ma w tym czasie innych ludzi ze zwierzętami w poczekalni, pani weterynarz jest cierpliwa i pozwala zwierzakowi oswoić się z miejscem zanim zacznie go badać).
Ja byłam zachwcona, bo wcześniej trafiałam do weterynarzy, którzy nazywali moją szynszylkę króliczkiem lub szczurem, co mnie strasznie irytowało.

Offline Kiwi

  • Wielki Mistrz Szynszylowy
  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 886
  • Uzbierane migdały: 1
  • Płeć: Kobieta
  • ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Lis, 2007, 22:00 »
dr n. wet. Tomasz Piasecki
specjalista chorób ptaków i zwierząt futerkowych
ul. Głogowska 2-4 WROCŁAW
tel. 7901499 tel.kom (nie wiem czy aktualny) 600158822
pon.-pt. 16-19, czw. - wizyty domowe

Weterynarz jest świetny, kocha zwierzęta, wspaniale się nimi zajmuje, amputował mojej Vivi nóżkę i ogólnie doprowadził ją do zdrowia, a wziął bardzo mało pieniędzy jak na taką poważną operację. Ma wielkie serce - gorąco polecam!

A tu dla przypomnienia historia Vivki - http://szynszyle.info/forum/index.php?topic=6294.0
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2007, 00:02 wysłana przez Kiwi »

Weronka & Frania, Ginewra & Furia, Żabka & Żuczek
Amelka, Vivi, Romcia, Mia w

Offline justyskal

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Żelka, Zawias (vel. Pcheła vel. Mała)
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Sty, 2008, 13:22 »
Polecam lecznicę w Kielcach. Oto dane:
Lecznica weterynaryjna "Cztery Łapy"
Os. Na Stoku 51H
25 437 Kielce
Tel: 0 41 362 88 50
Czynne całodobowo

Jest tam kilku weterynarzy, ale należy pytać o panią Agnieszkę Gralec, która ma duże doświadczenie z szynszylami. Fachowa opieka i porada. Przed przyjściem jednak najlepiej jest zadzwonić i spytać, kiedy p. Gralec ma dyżur. Jest to lecznica całodobowa więc przyjmuje ona w różnych porach, w zależnosci od dyżuru. Naprawdę dobry specjalista i moje szyle były nadzwyczaj przy niej spokojne, co mnie bardzo zdziwiło (pozytywnie oczywiście). Pozdrawiam

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Sty, 2008, 15:27 »
Kochani na prośbę Grażki wklejam:

"Elu - SŁonko - wrzuć na listę adres do lecznicy w Tychach  http://www.medwet.pl
Kasia bardzo ich poleca z uwagi na podejście do zwierzaków (z sercem - wystarczy zreszta poczytac artykuły na stronie ...) ; tworzą ponadto listy konsultacji i umawiają z nich ze specjalistami ... moze komuś z okolic Tych (Tychów?) się adres przyda..."

tak więc - może sie przyda.

E.
EDIT: Ale na stronie Med-Wet jest napisane ze gabinet znajduje się w Bielsku-Białej ? ... chyba ze jest jakiś oddziała w Tychach ?
Andreas
« Ostatnia zmiana: 20 Sty, 2008, 15:42 wysłana przez Andreas »

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

Offline metafora

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 53
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Chila i Lilo
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Paź, 2008, 19:13 »
Oława (k. Wrocławia - 27km)

Przychodnia Weterynaryjna "Czeneka"
ul. 1 Maja 41a
55-200 Oława
(obok hotelu "Marta", przy drodze wylotowej w kierunku Opola)

Pn - Pt : 8:00 - 19:00
Sb : 10:00 - 15:00

Niedziele, święta oraz nagłe wypadki - dyżur telefoniczny:
tel. 880 - 242 - 409

Lek. wet. Beata Kos
tel. 602 - 180 - 163
(071) 313 - 54 - 04

Przychodnię prowadzi również:
Lek. wet. Wiesława Adamska
tel. 880 - 242 - 409
ale u niej akurat nigdy nie byłam.

Do przychodni trafiłam z Chilim, który miał wypadek (spadła na niego półka). Przyjęła nas Pani Beata i zajęła się kulką po prostu wzorowo (widać, że kobieta ma ogromne serce dla zwierzaków i jej zależy). Dokładnie sprawdziła jego stan i podała najpotrzebniejsze leki (dostał 6 zastrzyków). Wszystko dokładnie tłumaczyła. Równie wspaniale było na wizycie kontrolnej (dowiedziałam się, że Pani Beata konsultowała przypadek Chilego również z innym lekarzem). Wizyta kosztowała nas grosze (za wszystko zapłaciłam 18zł!).

« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2008, 19:16 wysłana przez metafora »

Offline KM

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 75
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Frycek ['] :(, Wredny Jasper ;P
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Gru, 2008, 15:29 »
WARSZAWA

Lecznica weterynaryjna i Szpital Zwierząt Egzotycznych "Oaza"
ul. Potocka 4
tel. (022) 406-68-12

Polecam. Mają spore doświadczenie w gryzoniach, są specjaliści od praktycznie wszystkich gryzoni. Z szynyszlą tam jeszcze nie byłam, ale szczurowi mojemu nowotwór usunęli. Profesjonalnie, wszystko bezproblemowo poszło.

Offline greatdee

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1110
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Skarboń-u Dream (Sowa, Bzyq, Fiołek (*))
    • a tym się zajmuję zawodowo :)
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Sty, 2009, 20:26 »
Uzupełnienie info o wet. Marku Kollochu:

Właściciel: Marek Kolloch
Nowoczesny gabinet weterynaryjny, oferujący szereg usług tj. diagnostyka rtg, usg, okulistyka, pierwsza pomoc, rozród zwierząt jak również wystawianie paszportów i czipowanie zwierząt. Gabinet zajmuje się głównie zwierzętami towarzyszącymi i egzotycznymi.

kontakt: m.kolloch@wp.pl
Dowiedz się więcej: www.debiecwet.ovh.org


Para qué vivir tan separados
si la tierra nos quiere juntar,
si este mundo es uno y para todos
todos juntos vamos a vivir.

Offline Dariaa

  • ~Znajacy Się Na Migdałach~
  • ***
  • Wiadomości: 50
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szymon II i Rysio :)
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Sie, 2009, 17:15 »
Przychodnia Weterynaryjna Zwierzak s. c.
ul. Piastowska 11A
BIAŁYSTOK

GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 16:00
Niedziela: 10:00 - 15:00

TELEFONY:
tel. 085 74 123 94

lek. wet. Agnieszka M. Lenkiewicz: 0 502 075 164
e-mail: alenkiewicz@poczta.onet.pl

dr Lenkiewicz wykazała największe zainteresowaniem moim szynszylem, spośród lekarzy, u których byłam. A namiary na nią dostałam od dr Wojtyś ( mam nadzieje że nie przekręciłam nazwiska), którą chwaliliście niejednokrotnie na forum.
« Ostatnia zmiana: 29 Wrz, 2012, 14:30 wysłana przez Mysza <")))/ »

Offline kasigna

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Sherman, Szajka, Radar<*>
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Sty, 2010, 12:09 »
Hej, chciałabym polecić jeden sprawdzony przeze mnie i Radarka adres w Łodzi i mam też jeden polecany przez znajomych ze sklepu zoologicznego - również Łódź.

Ja byłam w lecznicy AS przy ul.Składowej 37A. Pracują tam prawie wyłącznie młode osoby, bardzo miłe i - wg moich odczuć - rzeczywiście kompetentne. Radar był przeziębiony i do tego miał ataki padaczkowe. Lekarki - nie przytoczę nazwisk, pań było kilka ale wszystkie podczas naszych wizyt były po 1. miłe a po 2. faktycznie zainteresowane i przejęte stanem szylka. Radar teraz jest zdrowy i z dnia na dzień coraz bardziej aktywny więc efekty są :) ze spraw technicznych - każda wizyta łącznie z kosztem leków kosztowała mnie w granicach 30zł. Część leków dostałam też do domu. Wiem od znajomych, że to nie najtaniej w Łodzi, ale skuteczność też się liczy... więcej o nich na: http://lecznica-as.lodz.pl/index.php

90-127 Łódź
ul. Składowa 37a
Łódź - Śródmieście obok dworca PKP Łódź-Fabryczna
lecznica weterynaryjna
  : 042 209 13 00
  : 042 209 13 01
  : 0501 371 920
czynne całą dobę we wszystkie dni tygodnia
w lecznicy jest SZPITAL dla zwierząt
USG, EKG, RENTGEN, LABORATORIUM ANALITYCZNE
wizyty domowe godz: 10-16
w recepcji sklep z karmami i akcesoriami

i 2. namiar - z polecenia pracowników sklepu zoologicznego. Na Białostockiej jest lecznica, która ma doświadczenie w leczeniu szynszyli i zajmuje się również kastracją tych maluchów. Osobiście potwierdzić nie mogę, ale może ktoś zna, był i wie. Tu skrócone info o nich:

"Żyrafa" Lecznica dla Zwierząt M. Kujawska W. Witczak
Kontakt
Łódź, ul. Białostocka 7 g, tel. 42 645 83 13
www2001@interia.pl
wizyty domowe tel. 0501 136 164
wizyty domowe tel. 0501 136 154
Szczegółowa oferta firmy
- Leczenie małych zwierząt, gryzoni i egzotycznych
- Profilaktyka (szczepienia)
- Diagnostyka (USG, RTG, badania laboratoryjne)
- Chirurgia miękka, ortopedia, okulistyka
- Strzyżenie i pielęgnacja psów i kotów
- Karmy lecznicze i bytowe
- Wystawiamy paszporty w krajach UE (52zł), znakujemy zwierzęta mikroczipami - każde zwierzę ma swój indywidualny numer (50zł)
Specjalizujemy się w chorobach psów i kotów.
lek. wet. Magdalena Kujawska - specjalista psów i kotów
lek. wet. Wojciech Witczak - specjalista chirurg

Pozdrawiam i życzę zdrówka naszym maluchom :)

Offline Magdalena

  • ~Szynszyla Szara~
  • **
  • Wiadomości: 7
  • Uzbierane migdały: 0
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Lut, 2010, 14:28 »
Andrzej Kulesza
Warszawa, ul. Wolumen pon 14.30 - 19.00 i czwartek 10 - 15 oraz na ul. Reymonta na tyłach Euro Marketu.
To prawdziwy cudotwórca jeśli chodzi o małe zwierzątka. Długo by wymieniać ile razy wyprowadził moich pupili z róznych przypadłości w tym z nowotworu, ropieni, infekcji. Nigdy nie oddaje moich zwierząt pod opiekę innego weterynarza. : :D

Offline Mysza <")))/

  • DUCH SZYNSZYLA
  • Administrator
  • ~Szynszylomaniak Do Kwadratu~
  • *****
  • Wiadomości: 7781
  • Uzbierane migdały: 48
  • Płeć: Kobieta
  • Bunia (Beza,Ciri,Mimi,Diana,Dantusia w pamięci.)
Odp: WETERYNARZE - propozycje nowych adresów
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Wrz, 2012, 11:01 »
Może w tym właśnie leży sęk, że ludzie wrzucają adresy wetów u jakich byli z całym posiadanym zwierzyńcem, jeden z psem drugi z kotem. Ktoś nawet pisał, że był z psem, a nie z szynszylem ale i tak poleca!

Moim zdaniem to bez sensu, skoro podajemy namiary na wetów pod kątem szynszyli, to faktycznie wpisy wetów psio-kocich bez "dowodu" w postaci praktyki w leczeniu szynszyli powinniśmy usuwać ;/ Weterynarza ogólnego ktoś i tak sobie znajdzie w okolicy, od tego są książki telefoniczne. Inaczej tak jak Pysio do lekarza bez wiedzy jak leczyć lub w ogóle jak zdiagnozować niedomagającą szynszylę, trafiają ludzie kiedy sytuacja jest krytyczna.

Myślę, ze skoro forum jest typowo szynszylowe to adresy wetów od wszystkich zwierzątek możemy sobie podarować i skupić sie tylko na tych których znamy z ich praktyki i o których wiemy, że ZNAJĄ sie na anatomii szynszyli i wiedzą co najczęściej u takich zwierzątek dolega.

Jestem za przeczyszczeniem listy wetów i tam gdzie nie ma podpisu, że "pomógł szynszylowi w takiej czy innej sprawie"  do kosza!

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz.

 

Weterynarze na Śląsku!

Zaczęty przez BożenaDział Weterynarze

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 32842
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2014, 23:42
wysłana przez Gratka
Weterynarze...

Zaczęty przez MarlenaDział Weterynarze

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4492
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2008, 09:05
wysłana przez Marlena
Śmieszne zachowanie przy nowych zapachach

Zaczęty przez chezzepticonDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 2622
Ostatnia wiadomość 01 Gru, 2014, 14:37
wysłana przez KarolinaGliwice
Narodziny nowych bliźniaków Zakrętki i Węgielka

Zaczęty przez DeeloDział Kalendarz

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 2220
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2005, 19:47
wysłana przez Pchełka: )
pozycje:);/propozycje jak wygodnie snic:)

Zaczęty przez MadziaraDział Pogaduchy i ciekawostki

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 3934
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2005, 19:30
wysłana przez Iza13
SimplePortal