o szynszylach > Weterynarze

WETERYNARZE - propozycje nowych adresów

(1/8) > >>

Andreas:
Wpisujcie w tym miejscu sprawdzone przez Was i polecane adresy i telefony Lecznic Weterynaryjnych lub lekarzy-weterynarzy. Wpisy w miarę możliwości będą przenoszone do wątku ze oficjalnym spisem polecanych punktów weterynaryjnych.
[EDIT: zmiany z dnia 9 Grudnia 2014]

EDIT - WAŻNE -
Administracja Forum prosi o przestrzeganie ustawy o ochronie danych osobowych. Prosimy zatem o nieudostępnianie danych osobowych osób trzecich.
Dane które możemy umieścić to adres prowadzenia działalności gospodarczej i ewentualne dane osobowe osób reprezentujących firmę jeśli są oficjalnie podane do publicznej wiadomości (np. podane na stronie lecznicy weterynaryjnej)
Jednocześnie administracja Forum oświadcza że Forum nie zatrudnia żadnych osób do sprawdzania wpisów użytkowników forum. Cały skład personalny i obsługa Forum wykonuje swoją pracę w pełni dobrowolnie i nieodpłatnie i nie ponosi żadnych obowiązków z tytułu wykonania lub zaniechania wykonania jakichkolwiek czynności

vka:
Wrocław
Lecznica Żako
ul. Bajana 31
tel. 071-351-56-77
Leczyli mojego Gizmusia, również koszatniczkę mojej siostry.
Lecznica ta była polecana na stronach internetowych, znają się na szylkach i koszatniczkach, ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.
Okulista Wrocław
Dr Kiełbowicz
ul. Karłowicza 36
tel. 071-348-39-58
Trafiłam do niego jakieś 3 tygodnie temu, ponieważ nikt nie był w stanie zdiagnozować przyczyny ropienia jednego oczka Gizmusia. Leczenie niestety jeszcze nie zakończyło się sukcesem ale jest już jakaś poprawa teraz musimy wykonać dodatkowe badania.  Doktor ma najlepszy sprzęt w Polsce i opinię najlepszego okulisty od zwierzaczków w Polsce a może i Europie. Ja mu zaufałam bo to ostatnia osoba, która może wyleczyć oczko mojej kochanej kulki.

debbie:
Pan Marcin
ul. Roztworowskiego
Szczecin-Pogodno

Najpierw moja lucyna miala problem z jelitami, potem jeczmienie na oczkach a ostatnio zdechly jej 2 plody i potrzebny byl zabieg. Ufam temu facetowi w 100%
jest swietnym specjalista!!!

marla:
WITAM
Pochodzę z Rzeszowa aczkolwiek przebywam w Białymstoku (studia) już 3 rok, jednak sprawdzając liste weterynarii natrafiłam na pewien adres:

ul. Lubelska Rzeszów - ble!!

Mam bardzo przykre doświadczenia jeżeli chodzi o ten "lokal" i mogę smiało powiedzieć, że zdarli ze mnie pieniadze a psiunie mą o mało co nie doprowadzili do śmierci, na szczęście w porę udałam się do innego weterynarza.

Na temat szynszylowych wetów nic nie wiem, bo mój Lecisko jest w Białymstoku, jednak przy okazji gdy będę z pieskiem mogę się zapytać mojej pani doktor wet. tymczasem adres na wszelki wielki:
RZESZÓW
UL. BATOREGO 7/1
lek. wet. Hanna I. Sowa

pozdrawiamy
marla i chłopaki

pat1:
Ja mam weterynarza do którego chodzę z Antkiem narazie tylko (oby do końca) na "przeglądy".

Gabinet Weterynaryjny
lek.med.wet.Artur Ławecki
Gdynia,ul.Gryfa Pomorskiego 48 C
tel.781-11-10,0502-282-526

Polllecam!! Ten pan zna się na szylkach ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej