28 Mar, 2024, 09:44

Autor Wątek: hey, tu Wolfie :D  (Przeczytany 1009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf's Fang

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://chilldogs.w.interia.pl
hey, tu Wolfie :D
« dnia: 11 Sty, 2005, 18:38 »
siemka Wszystkim :):) już kilka dni wczesniej (z resztą bardzo szczesliwie) trafiłam na to forum i przeczytalam prawie wszystkie wątki xD ponieważ być może w najbliższym czasie zostanę szczęśliwą posiadaczką Szylci :):) i poza mnóóóstwem stronek - na tym forum również dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy :):)

O Szynszylkach - zdaje mi się- wiem większosc rzeczy które sie przydadzą :D:D:D ale mogłam oczywiscie jakims sposobem pominąć cos waznego ?

Więc, jezeli komus sie chce :D to baaaardzo milo by mi bylo gdybym zobaczyła tu coś w stylu "Kocham Szynszylki, ponieważ..."... czyli coś co wynika prosto z doświadczenia.. co sprawia, że tak kochacie Szylki, a co, że czasem się na nie złościcie ?? (choc nie dlugo :D)

z góry dziękuje :)

Pozdraffiam wszystkich :*:*:*

Nulla regula sine exceptione
--> Wolf's Fang <--

Offline emlcia

  • ~Piach Master~
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Uzbierane migdały: 0
  • Tusia + dwa nowe maluszki + jeden ślepy
hey, tu Wolfie :D
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty, 2005, 20:00 »
Witam Cię na forum. I myślę że wiele możesz i chyba dowiesz się tu o szylkach. A i jak bedziesz miała szylkę to napisz.  :D  :wink:

Nędzny jest świat bez szylek i uczuć.

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
hey, tu Wolfie :D
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sty, 2005, 10:24 »
Witamy wśród osób 'zakręconych"
Opowiadajac na Twoje pytanie - ja kocham szynszyle ponieważ mają specyficzny charakter ;-)
Są wielkimi indywidualistami - na zachowania szynszylowe nie znajdziesz żadnej pisanej reguły, ich osobowośc bywa bardzo skomplikowana ale jedno jest pewne jeśli poświecisz im duzo własnego czasu wtedy one odwdzięczą się w dwójnasób. W tym względzie szynszyli charakter przypomina mi nieco słynny koci charakter ;-) dlatego własnie u mnie szynszyle świetnie dogaduja się z kotami ...;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
hey, tu Wolfie :D
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sty, 2005, 12:53 »
tak Andree ma racje - ja KOCHAM moich chlopakow bo to mądraski są bardzo inteligentnie potrafią mnie podejść i są faktycznie indywidualistami i to jest wspaniale - albo jak sie patrzą tymi swoimi piękmyni oczkami jak śmiesznie śpią - jakie wygibasy w czasie snu - ale to wszystko zobaczysz na wlasne oczy jak będziesz juz posiadaczem puszystości szylkowej

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Wolf's Fang

  • ~Młodszy Szynszylownik~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 32
  • Uzbierane migdały: 0
    • http://chilldogs.w.interia.pl
dzięki :):) ... czy są maluszki w brzeźnie..?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Sty, 2005, 16:01 »
dzięki :* :* :) po przeczytaniu tak wielu ciepłych słów na temat szylek na tym forum jeszcze bardziej nie moge się doczekac ... a właśnie. Bo nie mam nigdzie upatrzonego stfforka :) podobno większość szylek ze sklepow zoologicznych jest trudniej oswoić (ale nie w 100 % oczywiście :))...?? wiec szukam maluszka z domowego skojarzenia.. mieszkam w Gdańsku (brzeźno) a wiekszosc ogloszen zamieszczanych na tym forum dotyczy Warszawy i okolic... :(  
Szylke odebrac bym chciała juz za kilka dni... a ja wciąż nie moge znalezc potfforka dla siebie :(
Szukam młodego Szaraska :) na płeć się jeszcze nie zdecydowałam ...
a i również żeby cena była znośna :D:D
Jeżeli ktoś wie coś może o maluszkach w okolicach brzeźna to bardzo proszę o pomocc ...
a moze w ogole nie warto tyle szukać tylko kupic ze sklepu zoologicznego>? no nie wiem...

jeszcze raz dziękuje :*:* :)
pap

Nulla regula sine exceptione
--> Wolf's Fang <--

 

SimplePortal