28 Mar, 2024, 17:13

Autor Wątek: czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!  (Przeczytany 5163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ten wątek posiada wiadomość oznaczoną jako najlepsza odpowiedź. Aby ją zobaczyć kliknij tutaj.

kasiek21z tychów

  • Gość
witam wszystkich szylkowiczów. Niestety znów muszę " wpaść " na Ostry Dyżur by zabrać głos. Być może zlitujecie się nade mną i pozwolicie o rejestrację bez odsyłania linku zwrotnego
Kotecku jeśli potrzeba pomocy w sprawie czarnego malucha ze sklepu zdzwoń do mnie . Na miarę możliwości postaram się pomóc. Nie mam niestety warunków przechowania go . Mam małe problemy ze swoimi draniami. Kochana mamusia 3 kulek bardzo argresywnie reaguje na wykastrowanego już teraz Filipka. Wczoraj pogryzła mu łapkę na wybiegu  :cry: Mam nadzieje ze ta niecheć minie ale póki co fipek jest w transporterze i nie powiem że jest z tego zadowolony
 :( Mam pytanie, ponieważ wiem,ze już temat był poruszany co myślicie o tym by zrobic mały bojkocik sklepów zoologicznych , które fundują gehenne maluchą?? Nie chodzi tylko o szylki ale o całą zwiezęcą brać.Może utworzyć czarną listę takich obozów??? Wiem,ze trzeba działać!! :!:
Pozdrawiam wszystkich w szczególności kotecka i claudi za zainteresowanie maluchem ze sklepu .Wszystkich ziomków z okolic Tychów (Fiolka to też do Ciebie) .Do usłyszenie mam nadzieję już "legalnie " na forum :lol:

Offline milka004

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 891
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.szynszyle.info/forum
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwi, 2005, 17:50 »
Kasiu, mam nadzieje ze to juz ostatni raz, mialas sie ze mna skontaktowac, ja jednak zadnego maila nie dostalam!! Tak wiec jesli chcesz miec konto na forum musisz miec swoj adres mailowy, jesli napiszesz do mnie na maila milka004@wp.pl to ja aktywuje ci konto na mail z ktorego do mnie napiszesz.

Prosze o nie naduzywanie dzialu Ostry Dyzur!!! Jak sama nazwa wskazuje sluzy do czego innego.
Czym predzej sie ze mna skontaktu a wtedy bedziesz mogla normalnie kozystac z forum.

kasiek z tychów

  • Gość
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwi, 2005, 20:27 »
ależ ja odpisałam na maila..w Twoim mailu podałaś mi kontak do claudiego..nie mam pojecia dla czego nie dostałaś go. W tym mailu napisałm Cu dlaczego mam problem z rejestracją . Z tego powodu tez mam TYLKO możliwośc kontaktowania się z wami poprzez ostry dyzur...

Offline milka004

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 891
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.szynszyle.info/forum
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwi, 2005, 20:37 »
aha juz wiem ;)
Przepraszam to w pewnym stopniu moja pomylka ;) Nie wiedzialam ze to do ciebie pisalam na forum zwierzaki.
Myslalam ze jestes calkiem inna osoba, nawet sobie nie skojarzylam...
Tak wiec konto za 2 minutki bedziesz miala aktywowane na maila z ktorego najpierw ja napisalam do ciebie a pozniej ty mi odpisalas ;)

Po aktywowaniu konta utworz ten sam watek w odpowiednim dziale a ja ten temat skasuje.

Offline milka004

  • ~Kierownik Klatki~
  • ***
  • Wiadomości: 891
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.szynszyle.info/forum
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwi, 2005, 20:39 »
Konto o nazwie kasiek21 zostalo aktywowane ;)

kasiek 21

  • Gość
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwi, 2005, 20:56 »
bardzo dziękuję :))) Mam prosbe wykasuj nasze rozważania a pierwszy dziś mój post z ostrego dyżury przenieś na swoje miejsce. Z góry dziękuję i już bedę tylko legalnie :)))

Claudi

  • Gość
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwi, 2005, 08:43 »
Cześć Kasiek21!

Co do bojkotu: nie jestem pewien, czy jest to dobry pomysł. Na pewno byłbym ostrożny z publikowaniem takich informacji na łamach Forum (bo takie sprawy naprawdę trudno udowodnić). Możemy oczywiście z tych zoologów nie korzystać my, ale to chyba nie załatwi sprawy.

kasiek21

  • Gość
czarna szynszylka i sklepy zoologiczne oraz inne tematy!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwi, 2005, 16:18 »
mam na myśli spokojniejszy bojkocik niż obrzucanie włascicieli miesem. Miałam kiedyś swoja wojenke ze sklepem zoologicznym znajdującym sie na tyskim targowisku. Mieszkańcy tychów chyba wiedzą o czym mówię. Małe pomieszczenie a w nim wszystko :!!:
Gryzonie , koty i psiaki. Kociak Pers miał koci katar a szczeniaczki były zmeczone i wystraszone ciągłym dotykaniem przez odwiedzajacych sklep ( raczej boks) ludzi. Traktowanie to było jak małe zoo w czasie sobotnich zakupów. Dzis ten boks nie istnieje   :lol: Nie zauważyłam tez w swoim miescie już takiegi cyrku, co nie oznacza ,ze jest super.

Oznaczone jako najlepsza odpowiedź przez dnia 14 Lut, 2016, 07:22

Claudi

  • Gość
Cześć!
Ja też nie myślałęm o obrzucaniu mięsem. Ale w obecnej "demokratycznej" rzeczywistości nawet wspomnienie, że sklep jest źle prowadzony może być poczytane za naruszenie dóbr osobistych, stąd też zanim kogoś się prygwoździ taką opinią, trzeba mieć mocne dowody na złe postępowanie i to jeszcze dodatkowo umyślne, ze złymi intencjami. Gdyż jak wiadomo prawa zwierząt są w tym kraju powszechnie łamane.

 

filmy absolutnie myszowate :) i inne myszowate arcydzieła

Zaczęty przez ZieffkaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8090
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2009, 00:43
wysłana przez Zieffka
Kolby różano-kokosowe i inne, dlaczego kolby są niezdrowe

Zaczęty przez BeSaVehEiDział Żywienie

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 31675
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2016, 08:35
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
szynszyle i inne gatunki: psy, szynszyle i koty, świnki morskie, koszatniczki, króliki...

Zaczęty przez cappuccinoDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 80638
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2017, 08:39
wysłana przez Rukola
Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 15000
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
[KOSZALIN i okolice / inne miasta] Szynszylowe panny szukają domu

Zaczęty przez Wilczy DeszczDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3052
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2018, 20:29
wysłana przez dream*
SimplePortal