hypothetical
28 Mar, 2024, 15:55

Autor Wątek: Nosek i jego poczynania  (Przeczytany 1336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
Nosek i jego poczynania
« dnia: 20 Cze, 2005, 14:21 »
Ooooo, to taki z Noska cwaniaczek? :)
No no, udał się - widzę.

Co jeszcze ciekawego zaobserwowałaś u Noska?

uściski od mojej Siódemki

Daniel

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

vka

  • Gość
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Cze, 2005, 09:22 »
Deelo z Noska to taki "mały" cwaniaczek, który stara się zdominować Gizma i skacze na niego gdy Gizmio je ( wtedy mała szansa na skubnięcie w futro), a jak tylko Gizmo chce wskoczyć na Noska to ten daje dyla a czasem nawet piśnie jaki on to biedny co z kolei nie przeszkadza mu pchać się z Gizmem do kuli z piaskiem, wyrywać mu jedzenie i ciągle ponawiać próby zdominowania. Najfajniejsze są pozycje, jakie Nosek przyjmuje pijąc wodę, jeśli akurat siedzi przy wyjściu to się wygina, wykręca żeby dosięgnąć do poidełka, bo niestety nie chce mu się zrobić kroku i napić się wody w przyzwoitej, wygodnej pozycji, tak jest zawsze jak mu się zachce pić na półce to wyciąga łepek, nachyla się ( ryzykując upadek) i chlipie, bo z półki nie chce mu się zejść.
Mogłabym pisać godzinami o tym co ciekawego robi Nosek, uwielbiam obserwować oba moje szylki, martwi mnie tylko, że jeszcze nie doszły do porozumienia , choć ostatnio jest coraz lepiej.
Oprócz kawy Nosek ( zwany czasem Dzidziusiem) lubi patyczki ( najlepsze są te , które akurat je Gizmo), świeże listki, MIGDAŁY, moje zeszyty, książki, rogi ścian, wykładzina w jednym miejscu, szafka od telewizora ( naszczęście z tyłu) no i Nosek uwielbia moje kapcie i gryzienie w palce u nóg i paznokcie. Ogólnie to z niego taki Tadek-Niejadek, może to dlatego, że jak się naje tych ścian, kapci, książek to już nie ma miejsca na prawdziwe jedzenie. Jak na początku w nocy  Nosek czasem zapłakał ( teraz to się już prawie nie zdarza) jedyny sposób na uspokojenie i pocieszenie go to nie migdałek, czy inny przysmak tylko koniecznie wyciągnięcie z klatki, przytulenie, pocałowanie w główkę i ponoszenie chwilę, kochany z niego szczylek!

Mam nadzieję, że już dzisiaj uda mi się zamieścić zdjęcia w albumie ( np. Nosek i jego misio).
Deelo a jak tam Twoje szylki, zaprzyjaźniły się?
Pozdr z moimi łotrami
Vka

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Cze, 2005, 13:31 »
ale słodkie te twoje łobuziak -ivka :lol:  :jezyczek:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Cze, 2005, 13:44 »
Zycze powodzenia ,mnie niebawem takze bedzie czekac przyzwyczajanie szylek mojej starszej Szunci i mniejszej szylecki :o  :o to bedzie istna adrenalinka heh

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Cze, 2005, 23:36 »
Cytat: vka @ Sro 22 Cze, 2005 09:22
Deelo z Noska to taki "mały" cwaniaczek, który stara się zdominować Gizma i skacze na niego gdy Gizmio je ( wtedy mała szansa na skubnięcie w futro)[ciach]

tiaa, znam to :D
cały Nosek, dokładnie ten sam numer z wchodzeniem na głowę i skubanie po uszach urządzał Gnojkowi :)

Cytuj

Najfajniejsze są pozycje, jakie Nosek przyjmuje pijąc wodę, jeśli akurat siedzi przy wyjściu to się wygina, wykręca żeby dosięgnąć do poidełka, bo niestety nie chce mu się zrobić kroku i napić się wody w przyzwoitej, wygodnej pozycji, tak jest zawsze jak mu się zachce pić na półce to wyciąga łepek, nachyla się ( ryzykując upadek) i chlipie, bo z półki nie chce mu się zejść.


leń, no leń koszmarny  :)
coś jak jego były pan :D

Moje Trojaczki za to przepychają się jeden przez drugiego do poidełka i "kto zdąży wypić więcej" zanim Niunia przyjdzie i wtrąbi wszystko aż do dna. Ależ ona żłopaśna - już się obawiać zacząłem o cukrzycę, ale ona chyba po prostu tyle pije - a siusia że hohoho. Inna sprawa, że na przechodzącą rujkę Zakrętkę i szajbniętego Węgielka zawsze ma w zapasie pełen magazynek siku prostego. Ileż ja się potem nawycieram tych ścian, tapety, podłogi, półeczek, ehhh doloż moja doloż (chlip! doloż! chlip!). Notabene Węgiel to ma pogięte pod czachą jak spinacz na blasze falistej - on chyba jakiś fetyszysta jest - uwielbia się tarzać w siuśkach Niuni. Ja go chyba do jakiegoś sexszylologa zapiszę normalnie.

Teraz sobie trochę odpuścił bo jest inna okazja - Zakrętka ma rujkę - barabara-party bez ryzyka utraty połowy futra :)

I niestety moje dwie samiczki pałają do siebie czystą odwzajemnioną i bezinteresowną nienawiścią.

Gnojek jeszcze by stolerował Zakrętkę, Zakrętka jego też. Węgla od biedy także, choć temu pajacowi nigdy nie wiadomo co do łba strzeli. Malców do spotkań nie wliczam - wciąż za duże ryzyko.


Cytuj

Oprócz kawy Nosek ( zwany czasem Dzidziusiem) lubi patyczki ( najlepsze są te , które akurat je Gizmo), świeże listki, MIGDAŁY, moje zeszyty, książki, rogi ścian, wykładzina w jednym miejscu, szafka od telewizora ( naszczęście z tyłu) no i Nosek uwielbia moje kapcie i gryzienie w palce u nóg i paznokcie. Ogólnie to z niego taki Tadek-Niejadek, może to dlatego, że jak się naje tych ścian, kapci, książek to już nie ma miejsca na prawdziwe jedzenie.


Migdały, ach migdały, moje szylki pokroić by się za nie dały, hej!

Wykładzina, eeee... coś tam jeszcze wisi po ścianach tu i ówdzie. Węgiel! co tam szeleści w twoim pyszczku? hę?

Rogów ścian już nie mam.  Wszystko śliczne i okrąglutkie jak w domu sołtysa Wąchocka. Projekt Niuni. Realizacja takoż. Tantiemy wypłacam w migdałkach.

No i dochodzimy do gałązek - gałązki występują z klatki w postaci gołej.
Nawet nie muszę ich sam wyciągać - usłużnie zostają wyekspediowane na podłogę obok klatki. W mniejszych lub większych fragmentach.
Pan i sługa uniżony sprzątnie.

Andreas!!!!!!!!!!!! Po coś wspominał o ołówkach z Ikei?! Po co?!
Dopóki nie było Trojaczków - 3 ołówki na tydzień starczały na klatkę.

W epoce Trojaczków nie nadążam z hurtową realizacją zamówień.
Nie zdziwię się jesli kiedyś zobaczę swoją podobiznę na drzwiach Ikei z podpisem:

"Tego klienta nie obsługujemy, zboczony na punkcie ołówków"

Schodzą w tempie 3oł/min.
Jedyny plus - mam zapas calutkich wkładów do ołówków na następne 200lat. Chyba zacznę pisać nimi powieść - może trochę zużyję.

I po co mi to było? (chlip! doloż! )

pozdrawiam sprzatając bobki (O! patrz! tu ominąłeś! i tu! już sprzątnąłeś? no to masz jeszcze trochę :> pac-pac-pac-pacpacpacpacpacpac!!! )

i łapka od moich szylaczków (pac! sprząt-sprząt-pac!)

Deelo

PS. doloż!

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

Offline Balbinka

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Uzbierane migdały: 0
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Cze, 2005, 01:09 »
Ale się, Deelo, rozmazałeś ;p I tak wszyscy wiemy, że Ty dla nich zrobiłbyś wszystko ;p

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Cze, 2005, 08:02 »
ale fajowe - ja chcę jeszcze - pisz to się świetnie czyta (u mnie również czarny ryż w ilościach niezwykłych)

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Cze, 2005, 09:58 »
Deelo - czekamy zatem z niecierpliwością na powieść ;-)
Ołówkiem spisaną - potem zafoliowaną coby ku potomnym się ostała i lepiej szynszylom smakowała ...
Tytuł proponuje "Trojaczki - niepokojaca powieść o ołówkach które się roznegliżowały ..." :-) zwłaszcza to "roznegliżowały" powinno w przyszłosci korzystnie wpłynąc na zainteresowanie czytelnika :-D

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Cze, 2005, 10:06 »
Andreas no no - osz to jaki marketing wprowadza "roznegliżowały" hmmmmmmmmmm

życie jest piękne - dalej tak uważam

vka

  • Gość
Nosek i jego poczynania
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Cze, 2005, 10:48 »
Teraz wiem czemu Deelo tak rzadko na forum się udziela, biedny lata ze ścierką i odkurzaczem po mieszkaniu ;P . Dla mnie sprzątanie po tych łobuzach, przygotowywanie im jedzenia, picia, mycie klatki i ten cały korowód to cała przyjemność i relaks. Jak ja kocham te wredoty.
Deelo ty się w tym laboratorium ze swoim talentem literackim marnujesz, czekamy na więcej.
Pozdrowienia
Vka

 

Filip i jego właścicielka Ania mówią dzień dobry wszystkim :)

Zaczęty przez ania.cionakaDział Przedstaw się

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 11427
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2015, 20:17
wysłana przez Szynszylątko
Rajtek psychopata oraz jego sąsiadki Szyszka & (To)Fiśka

Zaczęty przez junooDział Zdjęcia i Historie Szynszylowe

Odpowiedzi: 280
Wyświetleń: 55759
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2017, 23:33
wysłana przez junoo
PRZENIESIONY: Kardiologiczna choroba Puszka i problemy z jego ząbkami

Zaczęty przez AndreasDział Ostry dyżur

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1374
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2015, 13:07
wysłana przez Andreas
jak sobie poradzić z jego fochami?

Zaczęty przez julk44Dział Rady, porady...

Odpowiedzi: 90
Wyświetleń: 16743
Ostatnia wiadomość 27 Gru, 2010, 13:52
wysłana przez kamstach
Bernie i jego perypetie

Zaczęty przez domi_niqueDział Nasze zwierzaki

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 6441
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2011, 20:10
wysłana przez domi_nique
SimplePortal