29 Mar, 2024, 01:12

Autor Wątek: A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)  (Przeczytany 3456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« dnia: 22 Cze, 2005, 23:00 »
Jest juz ta godzina ktora jest, a ja zdalam sobie w sumie sprawe ze prawie nic o Was nie wiem ,poza chyba tym ,ze tak samo jak ja jestescie SzylkoManiakami.  Cos tam sporadycznie o kims wiem-wynika to z odwiedzania postow ,albumow itd. Ale to chyba malusio. Nie wiem czy ktos wczesniej zakladal juz taki post, mozliwe ze posty z zakladki "przedstaw sie "maja podobne tresci, ale ja mam ochote pogaduszyc teraz  ;)i tutaj. Ano mianowicie co takiego jeszcze dzieje sie w waszym zyciu poza szylakmi?? ...Ja np brne przez szara rzeczywistosc wlasna gama kolorow  :) poczatkujaca dusza rozwojowa ze mnie. Wynika to chyba z plastyka do ktorego uczeszczam. I jak sama nazzwa wskazuje i co mozna ujrzec w albumie maluje,rysuje i robie witraze bo taka specjalizacje wlasnie wybralam u siebie w szkolce  :) zaluje tylko ze nie sfotografowalam tylko mojego pierwszego powaznego witrazu ,ale chyba nadrobie to jutro :) i zalacze co nieco w galerii. Kiedys troszke pisalam,ale przestalam. Moj zycie ogranicza sie do szkolki, Czeladzi-Dabrowy Gorniczej, Szunci,Mojego Misiaka i bierzacych problemow -te rzeczy stoja na piedestale jak i moja kochana mamusia, ktora czasem potrafi dac sie we znaki swoja zgryzliwoscia  :wink: ale to chyba kazda matka polka tak ma ;)...HHmmm co ja jeszcze robie i jaka jestem... hmm  ocenianie siebie nie przychodzi latwo ale chyba otwarta ze mnie osobka , staram sie unikac konfiktow choc przyznam czasem sa one nie uniknione  :P  :P Tak w ogole to ja rak ejstem co widac obok i sama po trosze ejstem taka malutka mamusia polka ;) chyba nawet romantyczka ,ktora cxzasem potrzebuje silnego ramienia meskiego prowadzace ja przed siebie  hehehehe no dobra -tylko sie nie smiac  :P  :P  :P hehehe no to ja nikam i bede tu zagladac zobaczymy kto sie odezwie  :roll:  :roll:  :roll:  :twisted:

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Cze, 2005, 10:12 »
Heee - całkiem udany temat podjęlaś ;-) ale mocno trudny. Bo to bardzo cieżko jest tak w kilku zdaniach opisać osobnika. Zwłaszcza cięzko jesli opisywac powinniśmy samego siebie ...
Na myśl w pierwszej chwili przychodza same cechy pozytywne - których w swoim mniemaniu kazdy ma całe mnóstwo. Potem owszem znajdziemy kilka drobnych wad - ale przeciez one sie nie licza bo i tak sa bardzo drobne ;-)
... zainteresowania - oki - moje zaiteresowania to:
- z dziedziny pracy: komputery, sprzęt komputerowy, szczególnie ukochana i ulubiona branza to spzret chłodzacy komputery (smiem twierdzić ze znajomosc tej branzy jest u mnie duża ;-) ) oraz tuningowanie i modding komputerów - he he - takie lekkie zboczenie które innych "standardowych" uzytkowników kompów wprawia w drżenie i prowokuje ich do umniejszania tej dziedziny.
- prywatnie: zwierzeta (koty i szynszyle ... tak tak), muzyka i film (muzyka bardzo mocno rockowa, wręcz gatunek okręlślany jako metal) a filmy - heh - bardzo duzo i ogólnie (ulubione to wszelakie horrory i filmy s-f) LYTERATURA - czytam bardzo duzo powieści fantasy, s-f, oraz podobnych utworów, niesmiało staram się sam pisac ;-) - ale na publikacje się nie odważyłem. Ulubiony autor to Terry Pratchet i jego Świat Dysku (mam cicha nadzieje ze kiedys odnajde droge do tegoz Swiata - bo pytań do jego mieszczkańców mam całe mnóstwo)
O sobie - nie napiszę wiecej ;-) bo ... nie umiem nic sensownego akuratnie w tej chwili wymyslić. Moze w kolejnych postach ? Może juz i tak wile ujawniłem w swoich poprzednich wypowiedziach na tym Forum ?
pozdrawiam - wpisujcie się tutaj - poznamy sie lepiej ;-)

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline kea

  • ~Opiekun Stada~
  • *
  • Wiadomości: 1074
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Srebrna Strzała, Paproch, Pluszysława, Szeherezada
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Cze, 2005, 11:28 »
no to ja tez o sobie ;)
noo wiec jesli chodzi o zainteresowania to hmm.. lubie sobe dlubac, np przy paznokciach wzorki malowac czy cos, ostatnio sie wzielam za szycie oraz szydelkowanie.. ;) lubie tez zglebiac tajemnice jezyka angielskiego ;P ale to tylko w roku szkolnym, teraz jakos nie :P
szczyle nie naleza do moich zainteresowan, gdzy ostatnio staly sie moja mania, ciagle tylko o nich gadam.. to chyba niedobrze ;P
a co do tego czego nie lubie, to chamstwa i obludy ;) tekst oklepany ale ja naprawde tego nie lubie :P a najbardziej to nie znosze ludzi pustych i tych z klapkami na oczach  :evil:
aha, nie cierpie tez mojej siostry z ktora dziele pokoj :P
to by chyba bylo tyle jesli chodzi o mnie :P jak na cos jeszcze wpadne to dopisze ;P

[-chomik-]

Offline Asienkha

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szylosław, Myszka, Antoś i Wojtuś
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Cze, 2005, 11:46 »
A ja jestem 23 letną dziewczyną, która lubi słuchac mocnej i głośnej muzyki, imprezowac i całowac w stópki swoje Szylki. poza tym lubię niektóre filmy tj stygmaty, piękny umysł, pulp fiction, podziemny krąg, Monty Pythona i jeszcze kilka, których nie pamietam. Poza tym jeszcze macham nunchaku i planuje sie nauczyc machania ognaimi. Interesuje mnie też genetyka, choroby zakaźne, psychiczne i wspinanie się na góry(Tatry). Kocham zwierzęta, mam dobermana i Szylki, ale były też żółwie, jeż i ryby. Boje się ptaków-nie wiem dlaczego.

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Cze, 2005, 12:03 »
no tak to teraz ja
moje zainteresowania:
1. Biblia - codziennie czytam, studiuję, rozmyślam i staram się żyć wg tych mierników
2 szylki - moje piękniaste ogonaski Pusio i Punio
3 rosliny owadozerne - bardzo lubię patrzeć na rozwijające się tłustosze
4 hafciarstwo - wyszywanie to jest to - mogę godzinami naginać igłą
5 rysunek na szkle - nastepny mój bzik - ostatnio kupiłam super farby (nic nie pęka hi hi)
6 artystyczne zdobienie paznokci - bzik to mało powiedziane ozdabiam koleżanki ile się da
7 decoupage - technika serwetkowa oj bardzo lubię w co się bawić
8 gotowanie - bardzo lubię zrobić coś ekstra i położyć to przed mężem i zaobserwować ten błysk w oku
9 dobre filmy - w moim zrozumieniu bez wulgaryzmów i sexu i najlepiej jednoodcinkowce
10 jeszcze dopisze ogólnego bzika na punkcie wszelakiej zwierzyny

wady ciężka sprawa oj:
1 gadatliwość - nawijam jak szaleniec - mało kto nadąża - potrafię zamęczyć
2 siermięgowatość - tak było od małego - wszystkie dzieci się bawią a tylko ja po chwili wyję
jakoś to się cieżko wymienia - nie napiszę więcej - oj poprostu sierpąg jestem taki i juz

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Cze, 2005, 14:04 »
No prosze calkiem calkiem sie fajniusio rozpisujecie ;) hmmm,to ja tylko cosik napisze np jezeli chodzi w moim przypadku o muzyke to lubie kazda w szczegolnosci ta glosna aczkolwiek sa pewne wyjatki co do brzmien ktorych slucham .Strasnie lubie takie zespoly jak the cure,czy depechy-ale nie oznacza to wcale ze laze jakas smutna czy cos ,wrecz przeciwnie straszna smiechotka ze mnie imprezowalabym do bialego rana ale z umiarem i wypila czasem jakies piwko ;)-nie lubie dyskotek wole domowki badz grilki ;) Ogolnikowo to ujmujac to ja naprawde lubie sie bawic .Mam starsza siostre edytke (niby nas powinno dzielic a jednak laczy to 6lat roznicy) bardzo dobrze sie z nia dogadywalam wtedy gdy mieszkala ze mna i moja mama i teraz takze gdy ona mieszka w kraku :) ze swym onym .Takze lubie babrac sie przy pazurkach -jednak troszke z tym ciezko albowiem zachowac ladne pazurki u mnie w szkolce to wyczyn nie lada ,ciagle jakies gipsy,olejne,tempery, terpentyna ,glina i do tego tylko najgrosze z witrazu farby tlenkowe-rakotworcze :lol: hehe ale daje rade gdy moge to sie bawie moimi szponakmi.Andreas moj zabek takze siedzi w komputerkach poniekad dlatego ze studiuje informatyke i poniekad dlatego ze jest w tym dobry ,mam napisanych pare tekstow ale bardziej proza i moze zdecyduje sie je zalaczyc w jakims poscie jesli sie odwaze i bede pewna niejakiej konstruktywnej krytyki a nie jakis wysmiewek -bo nie sa one mile .Hmmm i ciesze sie ze podoba ci sie temat mojego postu heheh.Ewcia ja takze maluje na szkle chetnie dowiedzialabym sie jakie to farby kupilas ile itd heheh bo moj budzet jest ostro naruszony przez takie wlasnie artstycne pierdulki hehe.A gadatliwosc tylko w niewielu przypadkach to wada -mam ten sam problem heheh ale raczej pomaga mi on niz przeszkadza .No  narazie to tyle ale ja tu tylko wpadne hehehe 8)  8)  8)  :roll:  :!!:  :!!:  :!!:

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Cze, 2005, 17:22 »
widze ze cosik na laurach usiedliscie hehehe :) -no jak to tak a gdzie te miliony postow  ;) hehehe

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Cze, 2005, 00:30 »
Hej hej-to teraz na mnie kolej :wink:  :mrgreen:  :!!:
Moje zainteresowania to:
1 SZYNSZYLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!:  :!:  :!:
2 PIESKI :)
3 DOBRE KSIĄŻKI
4 MUZYKA-RÓŻNA (OPRÓCZ METALU I JAZZU)
5 GRA NA PIANINIE
6 UKŁADANIE PRZERÓZNYCH BUKIETÓW I SUSZONYCH KOMPOZYCJI
7 DEKORATORSTWO
8 FORUM SZYLEK :P
9 ROBIENIE I OGLĄDANIE ZDJĘÆ :lol:
10 SPACERY
11 PROGRAMY TJ TRAVEL,DISCOVERY,NATIONAL GEOGRAPHIC
12 PODRÓŻE
13 MARZENIA :oops:
14 FILMY KOSTIUMOWE,BIOGRAFICZNE I ROMANSE
15 JĘZYK ANGIELSKI
16 KWIATY-TYLKO KAKTUSY(no i drewniane we wszelkim kształcie)
  ;P
17 SZKŁO BIAŁE ,KOLOROWE,FIGURKI,MUSZLE, PRZERÓŻNE LAMPKI...,WITRAŻE....
18 NATURALNE DREWNO I WSZYSTKO Z IKEI....
19 MANIA ZBIERANIA PRZERÓŻNYCH KUBKÓW I FILIŻANEK
20 MUZYKA LAT 60,70tych,WŁOSKIE PRZEBOJE....
21 KOLOR ŻÓŁTY W DOMU
22 BUTY BUTY BUTY
23 AFORYZMY,CYTATY ,ZŁOTE MYŚLI .............................................................................................................................
 :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Cze, 2005, 09:31 »
A ja raczej nie mam o czym opowiadac... :? . na pierwszym miejscu sa zwierzata (od kad pamietam...). kocham je wszystkie(tylko szkoda, ze mam alergie na koty :?  :? ). potrafilabym godzinami z nimi przebywac, obserwowac je itp. gdybym tylko mogla...
jestem niespelniona artystka... no coz z moja alergia dusze sie we wzystkich farbach itd. czasem dlube w glinie albo oloweczkiem cos mazne, ale raczej nic wiecej. i szczerze mowic to dosc kiepsko mi to wychodzi, bo za pozno sie kapnelam, ze to moze byc takie fajne, a teraz to juz chyba nie dam rady nadrobic zaleglosci... :( . bardzo zazdroszcze tym, ktorzy moga sie uczyc w jakis szkolach plastycznych (czyli np. Tobie@eWCIALINKA_iNkAa, ). i w ogole zazroszcze WSZYSTKIM, ktorzy umieja rysowac, malowac...itp. :beczy: :beczy:
mam zamiar zaczac trenowac strzelctwo, ale to chyba dopiero od nastepnego roku szkolnego(musze sie dokladnie dowiedziec).
obecnie moim ulubionym zajeciem jest buszowanie po sklepach (wszystkich: z ubraniami, zoologikach, ksiegarniach, kosmetycznych, galeriach...). tylo szkoda ze w st-cach jest tak malo fajnych miejsc...
jesli chodzi o muzyke to slucham (prawie)wszystkiego w zaleznosci od nastroju... nie trawie tylko techno(chyba,ze na dyskotekach) i hip-hopu. ale jestem tolerancyjna, wiec nie przeszkadza mi, ze inni slucgaj czegos innego.
po za tym jestem okropna marzycielka, romantyczka i balaganiara i jestem przekonana,ze 1/4 mojego zycia minie na sprzataniu(no chyba, ze calkiem bym sobie odpuscila... :mrgreen: )
to by na razie bylo na tle.... jak sie watek rozwinie to pewnie jakas prawda o mnie wyjdzie na jaw... ;D

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Cze, 2005, 21:11 »
Smutna Madzia hmmmm, ile Ty masz tych latkow-ale tak szczerze  :P  :P  :>  :>  :>  hm????

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Cze, 2005, 01:06 »
no to a też napiszę coś o sobie jestem licealistką z małego miasteczka specjalizuję się w przedmiotach humanistycznych i kształcę się też w tym kierunku pasjonuje mnie pisanie wszędzie na różnych karteluszkach na kolanie wszędzie po prostu pozatym uwielbiam zwierzaki i tylko one potrafią dogłębnie poruszyć moje serce marzę o tym żeby zostać wetem ale wybrałam inny profil dlatego zdecyduję się na politologię bądź dziennikarstwo mam świra na punkce psów i szylków- to moi ulubieńcy pozatym jestem szalona nigdy niewiadomo jaką decyzję podejmę można się po mnie spodziewać wszystkiego mam talent do wpadania w tarapaty pozatym jestem bardzo odważna wygadana i pewna siebie jednak gdy potrzeba potrafię być konkretna i bezwzględna  moją wadą jest to że nie potrafię przepraszać i przyznawać się do błędów jestem strasznie uparta i leniwa

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Cze, 2005, 10:13 »
14 tak serio serio. po co mialabym kogokolwiek oszukiwac.... :? a do czego zmierzasz?

Offline eWCIALINKA_iNkAa

  • ~Sianochłonna Szynszyla~
  • **
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 47
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Cze, 2005, 22:36 »
Hm w sumie nie mialam na mysli niczego zlego pytajac Cie o to :) po prostu nie wydawalas mi sie 14-sto letnia dziewczynka i dlatego zapytalam - nic poza hehe :) . Anetka 17 hehe ambitne plany i ciezkie kierunki:)  -jak dla mnie   ;D  ;D  ;D

A to sem ja  [owca_na_skakance] Nietoperek;):))))) [aniolek_diabelek]

Offline aneta_117

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 500
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Orzeszek, Chrupcia, Paprotka,Mamba, Budrys
    • forum gryzoniowe
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Cze, 2005, 01:24 »
trzeba włożyć dużo pracy ale ciężka praca popłaca :D

^Chwila która trwa może być najpiękniejszą z Twoich chwil^ - DŻEM

Offline Smutna Magda

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 141
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Cze, 2005, 16:05 »
To zyczymy powodzenia!! na pewno wszystko sie uda!!! :mrgreen:

Offline Asienkha

  • ~Szynszyli Zwiadowca~
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szylosław, Myszka, Antoś i Wojtuś
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Lip, 2005, 19:35 »
skopiowalam wszystko przez przypadek, przepraszam. I chytba nie moge tego usunąc, wiec prosze o to kogos kto potrafi:D.

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Lip, 2005, 22:58 »
Asienkha-a po co napisałaś po raz drugi to samo :?:  :!:  :P

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline becia

  • ~Tańczący Po Półkach~
  • ***
  • Wiadomości: 99
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Lip, 2005, 12:42 »
Moja pasja to zwierzeta - kazdego rodzaju :) Najbardziej pociagaja mnie psy, potem szylki no i reszta :) takze te dzikie.

Oprocz tego bardzo lubie rysowac zwierzeta. Mam nawet zalozony segregator z rysunkami ;)
Nastepne moje hobby to fotografia. Rosliny, krajobrazy, zwierzeta - to jest to :D
Slucham muzyki pop, hip hop, czasem rock i r'n'b.
W przyszlosci zamierzam studiowac zoologie, o ile nic sie nie zmieni. Moze i nie ma po tym dobrze platnej pracy, ale przynajmniej zawod i studia sa bardzo ciekawe.
Wszelkie zrodla (testy psychologiczne, horoskopy itp.) podaja, ze mam kocia nature - i tak chyba jest :)
Mam w domu duzo zwierzat i jestem w stanie poswiecic im cala siebie.
Jestem tolerancyjna, spokojna, niesmiala i konkretna.

Pozdrowionka! :)

Offline Deelo

  • ~Tester Przysmaków~
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 4+1
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Lip, 2005, 11:46 »
A niech tam, dorzucę i ja swoje 3 niepotrzebne grosze ;P

Co porabiam na co dzień? Cóż, pracuję. Głównie. A ponieważ pracuję w branży chemicznej (badania toksykologiczne, zanieczyszczenia, ekologia, bezpieczeństwo i higiena pracy), to i część zainteresowań w kierunku tego Wielkiego Atraktora zmierza.

Poza pracą, jeśli zostaje jeszcze trochę czasu, pożeram książki, nie, nie dosłownie, tę czynność pozostawię szylaczkom ;) Nie mniej jednak tak ze 2-3 książki per tydzień to czasem dobra średnia. Skutkiem czego moje półki uginają się od książek: fantastyka (głównie hard-sf), trochę fantasy (Anne McCafferey i jej cykl o smokach, Tolkien, Sapkowski), trochę historii, trochę o militariach, trochę o kolejnictwie (głównie periodyki), sporo mangi się uzbierało (ilościowo w tomach, nie w tytułach).
Czytanie książek od pewnego czasu przeniosło się z wygodnej kanapy na korytarz - mogę doglądać biegających szylaczków. I na bieżąco sprzątać po nich.

Tak, sprzątanie, ostatnio coraz więcej tego w moim codziennym życiu - zgadnijcie dlaczego ;)

Obok książek i szynszyli, a czasem jednocześnie jest muzyka.

Muzyka jest w pracy i przy pracy, jest gdy idę przez miasto i gdy kiszę się jadąc komunikacją (1,5 h do pracy i z pracy, jest trochę czasu na słuchanie). Jaka muzyka? a to zajrzeć proszę do wątku o muzyce. Po co mam się powtarzać i tak już spory elaborat mi wyszedł ;P

Ktoś wspominał o komputerach? To ja się ograniczę do: posiadam, składam, korzystam, konfiguruję, testuję, słucham, oglądam, gram, surfuję, ściągam/zasysam, wypalam. O szczegóły to już kto chce pytać ten zapyta. Wtedy pójdzie kolejny elaboracik ;)

Zwierzaki. Oddzielny temat. Nieklasyfikowalny. Nie ma swojego miejsca w hierarchii - po prostu wystepuje wszędzie i zawsze.
Od roku z okładem - szynszyle na piedestale.
Ale zawsze to były najpierw koty, potem psy, potem konie a potem wszytskie pozostałe. Teraz kotki musiały ustąpić nieco miejsca.

Filmy. Każdy gatunek, byle był dobry. Dokument, fabuła, romans, horror, cokolwiek. Mnie tam to za jedno. Ma być DOBRY.
Ostatnio dawno się tak na żadnym reżyserze nie zawiodłem jak na Scorsese (Martinie, nie "młodej-początkującej-utalentowanej" ). "Aviator" pokazał jak nie należy reżyserować i jak nawet najlepsze ujęcia mozna spaprać w montażu. Żenada, poruta i syf na jego głowę. I za co te Oscary, co? Eh, vanitas.

Sport. Uprawiać a nie oglądać. Jeśli ochota i towarzystwo dopisze - koszykówka. Jeśli nie dopisze (a towarzystwo ostatnio głownie nie dopisuje) rower, rower i jeszcze raz... pływanie :P Pływać lubię, choć panicznie boję się wody. A czy umiem dobrze popłynąć kraulem, to już sprawa dyskusyjna. Znaczy się ja próbuję dyskutować, a reszta spuszcza na to zasłonę litościwego milczenia.

Spacery. Po lesie (blisko mam). Po polach, dróżkach, ścieżkach. Po górach  (właśnie wróciłem z Sudetów). Po mieście też (księgarnie, sklepy, parki).
Sam. Z którąś z moich piesuczek. Z przyjaciółką. Ze znajomymi. Ale ogólnie wyznaję zasadę, że troje/trzech na spacerze to już tłok.

Imprezy? Jeśli w większym gronie - chętnie. Jeśli nie muszę wracać na noc do domu - jeszcze chętniej. Jeśli gwarantowana dobra muzyka - musowo. Jeśli mam sam się rozbijać po knajpach/dyskotekach - daruję sobie. Grillowanie. Fajna sprawa, tylko dlaczego musi się koncentrować głównie na jedzeniu i piciu piwka? Spoko, pitrasić to wam mogę, ale pogadajmy o czymś sensownym, zagrajmy w karciochy, puśćmy muzę - to to ja rozumiem.

Wyjazdy. Jeśli tylko czas pozwala - chętnie. Czy to na zjazd Matizomaniaków z bratem, czy na pokazy lotnicze, gdzieś w góry, nad morze, nad wodę. Byle było miło, wygodnie, ciekawie i niedrogo.

I to chyba tyle. Jak coś sobie przypomnę to dorzucę. I tak za bardzo się rozpisałem.

pozdrawiam,
Daniel

------------------------------------------------
Suma inteligencji ludzkości jest stała.
Tylko ludzi jest coraz więcej.
------------------------------------------------

Offline BeSaVehEi

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 205
  • Uzbierane migdały: 0
A co poza szylkami??Inne zainteresowania ? :)
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Lip, 2005, 17:45 »
hmm no to i ja się dopiszę :) a więc interesuje mnie :
- szkicowanie
-manga & anime
-chodzenie po sklepach :D zwłaszcza kosmetycznych, jubilerach i zoologikach :D
-przepadam garć w stara już grę na konsoli "Pandemonium" stara gra, ale mam do niej    mega sentyment :D
-grą heroes tez nie pogardzę :D
-obrazy olejne o tematyce erotic-fantasy
-czytanie książek, które naprawde mnie interesują :)
Prócz tego przepadam za kupowaniem butów :D, lubie jeżdzić samochodem  [motorek] he he dlatego chciałabym jeszcze w tym roku zrobić prawko. Mój ulubiony film to "Moulin Rogue", często spędzam czas przy komputerze [pisze_na_komputerze]  i słuchając muzy :P oczywiście mam też inne sposoby spędzania czasu, np wyskoczyć gdzies czasem na piwko :piwo:  :) zawsze lubiłam kotki [kotek_pije_mleczko] , ale teraz mojej szylki nie zamieniłabym na żadnego kotka :). od października będę  studiować dziennikarstwo i komunikację społeczną. Ok, koncze mój wywód :):)  [jestem_kwiatkiem]

[marq=right]BeSa&SzU[/marq]

 

filmy absolutnie myszowate :) i inne myszowate arcydzieła

Zaczęty przez ZieffkaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 8097
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2009, 00:43
wysłana przez Zieffka
Kolby różano-kokosowe i inne, dlaczego kolby są niezdrowe

Zaczęty przez BeSaVehEiDział Żywienie

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 31680
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2016, 08:35
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
szynszyle i inne gatunki: psy, szynszyle i koty, świnki morskie, koszatniczki, króliki...

Zaczęty przez cappuccinoDział Rady, porady...

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 80658
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2017, 08:39
wysłana przez Rukola
Kołowrotek z animalia.pl - przeróbki, mocowania i inne patenty na dobrą zabawę dla szylek...

Zaczęty przez jelonekiniuchaczekDział Klatki: budowa, urządzanie i porady techniczne

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 15024
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 17:15
wysłana przez gosiekpunk
[KOSZALIN i okolice / inne miasta] Szynszylowe panny szukają domu

Zaczęty przez Wilczy DeszczDział sprzedam/oddam szynszylę

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3056
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2018, 20:29
wysłana przez dream*
SimplePortal