hypothetical
28 Mar, 2024, 16:13

Autor Wątek: I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 2005 !!! (ogólnopolski)  (Przeczytany 27385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Lip, 2005, 09:13 »
Andreas uprzejmie donoszę że wpisałeś mnie jako uczestniczkę zlotu - jako szu :) Natomiast będzie nas dwoje czyli ja -Monika i Paweł !! Muszę chyba zmienić nicka, tylko wtedy już nikt nie będzie wiedział kim jestem :) W każdym razie będziemy, nie wiemy jeszcze na ile i raczej nie z noclegiem ale bedziemy... - Mamy niedaleko więc zawsze na nocke można wrócić do domku i przyjechać rano :)
pozdrawiamy i dozobaczenia  ;D

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Lip, 2005, 10:28 »
A i jeszcze jedno :) czy jutro jest organizowane jakieś spotkanko klubowe u Claudiusza czy też w innym miejscu ?? Bo w sumie termin został wybrany na koniec sierpnia a tu czytam że niektórzy mogą wcześniej inni że później itp. Jak to w końcu ostatecznie wygląda ??

Claudi

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Lip, 2005, 11:50 »
Jest tak: Szu dla Ciebie moje drzwi są zawsze otwarte - jesli chcesz wpadaj w sobote ale najpierw zadzwoń, by dogadać termin i nie minać się ze mna (odbieram dwa szylki z Tych, które przyjadą do Warszawy).

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Lip, 2005, 11:55 »
@Szu, Ale to nie ja pominąłem Pawła ;-) to KOZA ... :P
oki - zaraz dopiszę ...
Hmmm - z pewna taka nieśmiałością muszę wspomnieć że ... heh bede mial ogromne trudności z przybyciem na ZLOT :-/ ... robię co moge - ale mam "konkurencyjną" imprezę - i niestety służbowy wyjazd ... heh - staram się ...

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Andreas

  • SZYNSZYL BERSERK !
  • Administrator
  • ~Przewodnik Stada~
  • *****
  • Autor wątku
  • Wiadomości: 2156
  • Uzbierane migdały: 6
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Lip, 2005, 11:59 »
KOZA donosi:
Aktualizacja: 27.07.2005
OFICJALNIE ustalono termin ZLOTU
- 26 - 28.08.2005 w skrócie "Sierpniowy zajazd na stanice Claudiego"
MIEJSCE: Wygnanka, 10km od Mszczonowa i 50km od Warszawy na południe (trasa katowicka)
=======================
zadeklarowani uczestnicy:
- Grażka,
- ania-weterynarz,
- Ivan i Mori,
- Monika Drojewska oraz Piotr Drojewski,
- Justyna (sna),
- P.Konarski, P. Monika Batog P. Jacek Wernik (weterynarska obsada)
- Szu w dwóch osobach czyli Monika i Paweł ,
- ewcialinka inka,
- Fiolka + mąż (co nie lubi Warszawy-hehe),
- Agacik + Sebastian,
- Zielony Beret,
- Ela i Tomasz Piętka,
- Agata (naszaAgatkaodStronySzynszlowej),
- vka + towarzysz + dwa zniszczyle,
- Andreas + Faridka,
- Alicja z Hamburga
- Matka Paulina od Szynszyli - MPoS
- ??? wysłaliśmy zaproszenie do Dr.Mileny Wojtyś ... odpisała że być może wpadnie na ZLOT ;-) ... czekamy na potwierdzenie
Proszę o sprawdzenie Listy i ew. potwierdzenia. Każdy kto zdecyduje się "w ostatniej chwili" jest mile widziany, każdy kto wyrazi chęć odwiedzenia Claudiego we wcześniejszych terminach - bedzie mile widziany (Claudi prosi tylko o wcześniejszy kontakt po dnumer tel.
- 0609-130-018)
Przypominamy że ZLOT odbedzie się na otwartej przestrzeni - zatem wyposażenie grillowe mile widziane, napoje także, dobrze bedzie jeśli zapewnicie sobie spanie pod własnym namiotem, Claudi dysponuje ograniczoną ilością miejsc w "pierwszej klasie sypialnej"

KTO JESZCZE ?

Andreas
~@">    ~@">
powyżej - Muszkieterowie
sig under permanent construction,

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Lip, 2005, 12:18 »
Andreas - bardzo dziękuję za dopisanie mojej połówki :) Ja wiem że nie zapomniałeś - po prostu moja wina że mam takiego nicka :)) I ten mój pościk to raczej taki żart był niż na poważnie ..nie trzeba było aż tak interweniować :)
Claudi - dziękuje za zaproszenie :) jakby coś to się odezwę ..i pamiętaj że obiecałeś nas odwiedzić jak będziesz w pobliżu albo jak i nie bedziesz w pobliżu :)- czekamy wszyscy na telefon  :mrgreen:  A może w sobote to do nas byś przyjechał... Ostatnio czytałam że pociąg szynszylkowy był taki dość długi :wink:  więc jak teraz do swojej trasy dodasz konstancin to przecież nic sie nie stanie strasznego  :>
pozdrawiam

Claudi

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Lip, 2005, 15:58 »
DOTYCZY I ZLOTU SZYNSZYLOWEGO - WAŻNE

Cieszę się niezmiernie, że niebawem bede mógł poznać wiele osób odwiedzajacych i Forum Szylek i Listę Yahoo poświęconą szylkom. Poniewaz bede równiez gospodarzem chciałbym Wam przekazać czego sie można SPODZIEWAÆ podczas Zlotu. Mam równiez kilka próśb, które niniejszym postaram sie wyartykułować.

Celami nadrzędnymi I Zlotu są:
1. osobiste poznanie się osób spotykajacych się dotychczas wirtualnie,
2. Spotkanie ze specjalistami (lekarze-weterynarze) oraz osobami, które o szylkach wiedzą wszystko lub prawie wszystko.
3. Wymiana pogladów, doświadczeń i w ogóle wszystkiego, co dotyczy szylek.
4. Dla odważniejszych - zapoznanie własnych szylek z szylkami innych miłośników.
5. Miłe spędzenie chwili czasu na łonie natury.

Co w planach:
W olbrzymim skrócie:
W trakcie Zlotu planuję spotkania z "moimi" szylkowymi lekarzami - pania moniką Batog, panami Jackiem Wernikiem i Piotrem Konarskim oraz specjalistami znanymi Wam z Listy - panią Anią Ryś i Grażką (nasze GURU). Oczywiście lista ta w każdej chwili może zostac rozszerzona - bardzo bym się ucieszył z poznania pani dr Wojtyś oraz wszystkich, którzy mogą nam nieco przybliżyć tajemniczy świat szylkopuszków.

W poblizu miejsca, w którym się spotkamy sa przepiękne lasy, więc można będzie pospacerować, znajdzie się także trochę brzóz i akacji dla pupilków. Są stawy rybne, więc alternatywą dla grilla może być ryba - szczupak na przykład (zamiast kiełbasek). W pobliżu są sady, więc można będzie także załapać się na rozmaite owoce.

Wybaczcie mi, ale jedno chciałbym bardzo mocno podkreslić :(informacja ta jest przeiwdziana dla osób, które oczekują lub mają nadzieję, że w trakcie Zlotu odbędzie się np. zabawa lub coś podobnego):

NIE PRZEWIDUJĘ ŻADNEJ GŁOŚNEJ MUZYKI, DYSKOTEKI, HAŁASOWANIA ANI OGÓLNEGO PICIA - urządzenia do odtwarzania zostawiamy w domu, [/b] proponuję natomiast zabrać gitarę (gitary) do wieczornego ogniska - z pewnością się przydadzą.

Tu uprzejma prośba do AGI & BOOGIE: czy możecie - jako specjaliści w tej dziedzinie - zapewnić coś w zakresie ochrony ppoż do wieczornego ogniska?

Oczywiście PROGRAM ZLOTU nie jest w żaden sposób ograniczony i zapraszam wszystkich do jego rozszerzenia!

Tuż obok mojej posesji jest równe pole, na którym można rozbić namiot(y). Jak już wcześniej pisałem zamierzam zorganizować toaletę CLIP-CLOP (na razie toczą się rozmowy w tej sprawie).

Na pewno warto zabrać aparaty fotograficzne i kamerym bo troche zdjęć będziemy z pewnością chceli zrobić. Posiadaczom mniejszych kart pamięci pomogę organizując na miejscu stanowisko do wypalania płytek ze zdjęciami.

BARDZO BYM PROSIŁ O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE MNIE O LICZBIE PRZYJEŻDŻAJĄCYCH OSÓB Z KAŻDYM Z WAS - TO DOTYCZY TYLKO TYCH OSÓB, KTÓRE CHCIAŁYBY WPAŚÆ NA ZLOT ZE ZNAJOMYMI ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH ZNAJOMYCH ORAZ "KREWNYMI I ZNAJOMYMI KRÓLIKA".

To na razie tyle. Gdyby były pytania - walcie. Załączam też mapkę dojazdu.

Rue

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Lip, 2005, 22:09 »
Ja niestety nie moge się pokazać na zlocie bo musze iść do pracy, a nie mam się jak zamienić. W tym miechu będę pracować 222 godziny. :( A tak chciałem jechać na zlocik. Zaczne chyba ;(

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Sie, 2005, 01:51 »
Witam  


Tez  bym chcial  byc  na tym  zlocie   ale  niestety  moje  serce  mi nie  pozwala  lekarze  dali  mi  tylko 8-9 miesiecy  zycia  :(   pozdrawiam i zycze milej  zabawy  



Pozdrawiam  :wink:

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Sie, 2005, 09:04 »
Piterek co ci się stało z serduszkiem?

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Fiolka

  • ~Rządca Półek~
  • **
  • Wiadomości: 622
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mysia-standart,Czapuś-beż polski,Dibek-biała mozai
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #60 dnia: 10 Sie, 2005, 16:32 »
Piterek-co ty mówisz :?:  :!:  :(  :???:

...a moje szylki są kochane.....królisia Bunny też...

Offline xenarthra

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 456
  • Uzbierane migdały: 0
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #61 dnia: 10 Sie, 2005, 17:20 »
:shock: co sie stalo?? :???:

hakuna mata ta

Offline Grażka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
    • Szynszyle, które są kochane
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Sie, 2005, 12:30 »
Z przykrością stwierdzam, że i mi prawdopodobnie nie uda się dojechać. Właściwie wiem o tym od jakiś dwóch tygodni, ale ciągle miałam nadzieję na jakis mały cud..
Ponieważ jednak to już tylko tydzień do zjazdu - dochodze do wniosku, ze nie ma co dalej chowac głowy w piasek i uznać, że po prostu się nie uda i tyle...
Na dodatek złapałam jakiegoś oskrzelowego wirusika, który i tak pewnie postawiłby pod znakiem zapytania moje noclegi pod namiotem...
Jak pech to już na całego.

Przykro mi - mam nadzieję, że przyszły rok bedzie łaskawszy moim wyjazdom.
bawcie sie dobrze! :-)

Anioły są bezpłciowe, mogą się rozmnażać jedynie przez agitację - S J L ;-)

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #63 dnia: 12 Sie, 2005, 09:33 »
Witam


Sorki  ze  odrazu nie  odpisalem  ale  znów to  samo serce  moje  wymagalo konserwacji


Widze  ze  sa pytanka  co mi jest  wiec  wyjasniam :

Mama ma  arytmie   tata  cardiomiopatie

Od  15 roku  zaczolem mniec  mdlosci  i  slablem    lekarz  stwierdzil  ze  niby  rosne  i to  przejdzie trwalo  to  do  20 roku  mojego zycia .
w  wieku  20  lat  dostalem pierwszeo  zawalu :(  bylem nieprzytomny  3  tygodnie   odzyskalem  swiadomosc   lekarze  byli  przerazeni i  zaczeli  robic  gruntowne badania   okazalo  sie  ze mam  arytmie  ale  ona nie  byla i nawet nie mogla byc  przyczyna  zawalu  u  20  latka wiec  badali  dalej i nic
niecale  pol roku  pozniej  znowu  dostalem  stanu przedzawalowego  co  spowodowalo wielkie zamieszanie  bo lekarze  zglupieli
okazalo  sie ze mam cardiomiopatie   bo  akurat  ojciec  mnial  zakladany  rozrusznik  i  wpadli na pomysl  by i mnie  zbadac pod tym kontem  no  i sie  zaczelo   echo serca  wysilkowe  ekg  i tp  i t d  dali  proszeczki  i do  domku  (w tym czasie  szukali mi nowego serca do dzis szukaja :()

jaki  rok temu  pomimo lekow  wyladowalem  w szpitalu zawal  i  dwa tygodnie  pozniej kolejny(juz na oczach lekarzy i pod kontrola:( )

okazalo  sie  ze te  dwie  moje  wady  gryza sie  i  nastepuje  walka  mojego  organizmu  z sercem  i moj organizm  walczy  z sercem i  che  go  zlikwidowac    wiec  dali mi leki  o wartosci  750z  przeciw odrzutowe  (biora te leki  ludzie po przeszczepach, kiedys  byla refundacja i placilem tylko 150zl   za 60 tabletek na 60  dni)na dzien dzisiejszy   nasz      kochany  minister  zdrowia  zdjol  ten  lek  dla ludzi  ktorzy nie mnieli  przeszczepow z refundacji :( takich jak ja   no wiec  teraz  musze  bulic  co  60 dni  750zl  a mnie niestac :(  zarabiam tylko 1050zl miesiecznie


serduszka tez  niemam  bo  mam grupe    0rh-   wiec  zadka krew  :cry:

no i lekarze  powiedzieli  ze  jesli nie  znajda  szybko serca  to  moge  nie  przezyc 9 miesiecy :(
 
dzis mam juz  25lat   to  wszystko  trwa  prawie  5 rok i  nic  cisza

Pozdrawiam :(

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline Grażka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
    • Szynszyle, które są kochane
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #64 dnia: 12 Sie, 2005, 10:12 »
Boże - brak słów...

Piterek - dawaj numer konta! Nie mogę wiele, ale zawsze coś. Jak się nie ma to się nie ma i każde "coś" jest "do przodu". Przecież wiem.

Dawaj bez protestów.

Anioły są bezpłciowe, mogą się rozmnażać jedynie przez agitację - S J L ;-)

vka

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Sie, 2005, 14:27 »
Jak Ci mozna pomóc,a co z sztucznym sercem, chyba cos o tym sie mówiło ostatnio.
Próbowałes dowiadywac sie w jakimś innym kraju, może oni mogą Ci jakoś pomóc.
Podpisuje się pod Grażką.
Vka

Offline ewa i juz

  • ~Właściciel Półki~
  • *
  • Wiadomości: 429
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Puniaczka, Pusia i Spajka zapamiętam na zawsze
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Sie, 2005, 14:53 »
:shock:

życie jest piękne - dalej tak uważam

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Sie, 2005, 22:40 »
Cytat: vka @ Pią 12 Sie, 2005 13:27
Jak Ci mozna pomóc,a co z sztucznym sercem, chyba cos o tym sie mówiło ostatnio.
Próbowałes dowiadywac sie w jakimś innym kraju, może oni mogą Ci jakoś pomóc.
Podpisuje się pod Grażką.
Vka


Witam

Wiec  tak  kazdy kto czeka na nowe serce jest na MIEDZYNARODOWEJ liscie  wiec  jak cos  sie  znajdzie  to  owszem  ale  zawsze  z danego panstwa  maja pierwszenstwo  ich rodacy  :cry:  

a co  do  stucznego serca to jest tak   ze  w tej chwili  jest jeszcze  w fazie  testów i nie  kazdy moze mniec  no chyba  ze ktos  ma kase dosc  pare  tysiecy  zl  :(

A co do numeru konta  to niewiem ale tu chyba nie mozna podawc   jak cos  to  priv  lub  gg 7911960 bardzo  wam dziekuje za pomoc i  cieple slowa

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Madzior

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #68 dnia: 13 Sie, 2005, 11:56 »
qrcze,ja teraz to na wakacjach jestem!! Może jakoś po wakacjach ten zlot by zorganizować ?? :( Strasznie mi zależy żeby pojechać z Wami na ten zlot !!! Chcę Was wreszcie poznać..No cóż jestem raczej odcięta od neta teraz..Jak rócę do domcia to będę częściej na forum-proszę mi wybaczyć że rzadko tu teraz bywam.

Offline Ela Pietka

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Okrętka, Inka i Duszek, reszta w sercu ...
    • Moje zdjęcia
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #69 dnia: 13 Sie, 2005, 20:56 »
Mala aktualizacja dla KOZY: ponieważ mój Tomek ma wyjazd służbowy, bardzo prosze o wypisanie go z listy :( Ja natomiast dzięki uprzejmości nieocenionej MPoS zjawię się w jej wehikule z własnym namiocikiem na 6 osób i jeżeli się da to z piecioma krzesełkami turystycznymi.

Offline Grażka

  • ~Uber Szynszyla~
  • **
  • Wiadomości: 252
  • Uzbierane migdały: 2
  • Płeć: Kobieta
    • Szynszyle, które są kochane
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #70 dnia: 16 Sie, 2005, 07:25 »
Pytanie do Moderatorów: naprawdę nie można tu podać numeru konta Piterka? - np. w osobnym wątku do którego można by przenieść wszystkie posty dotyczące tego tematu?
Ja chciałabym to nagłośnić - i to mocno.
Pomagamy sobie nawzajem jesli idzie o nasze puchacze. Wspieramy się w chwilach trudnych i dzielimy radościami. To stało się mottem i ideę powstania listy i forum.

A przecież i Lista i Forum to my wszyscy - grupa osób, które tworzą coś wspólnego, coś podobnie czują i w podobny sposób chcą przeżywac i odbierać świat.. Zgadzacie sie ze mną?

Teraz można pomóc Piterkowi - zwiekszajac jego szanse na dotrzymanie do przeszczepu. Bardzo REALNIE pomóc - choćby zapewniając dodatkowe 2 miesiące życia, które w tych okolicznosciach (oczekiwania na przeszczep) znaczą tyle to życie. Czy jest coś bardziej wartego uwagi niż pomoc komuś kto tego potrzebuje?

Anioły są bezpłciowe, mogą się rozmnażać jedynie przez agitację - S J L ;-)

Claudi

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #71 dnia: 16 Sie, 2005, 15:44 »
Grażka!

Ja nie widzę nic przciwko, sam zresztą zaporponowałem pewne posunięcia (nie widzisz ich, gdyż sa widoczne wyłacznie dla Moderatorów i Administratorów). W każdym razie nic mi nie wiadomo na ten temat, by nie można było podac na Forum konta dla Piterka.

W tym tygodniu będe się dodatkowo widziałz  Piterkiem, więc zapytam go skąd takie info , że nie wolno. Mnie w każdym razie nicoo tym nie wiadomo, ale być może właściciele konta mają jakieś zasady, których nie wolno łamać.

Offline Piterek

  • ~Rządzący Kąpielą~
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fonic"Ksiezniczka"Konsta"Claudi"Jasminka"Balbinka"
    • http://www.nuh.pl
:)
« Odpowiedź #72 dnia: 16 Sie, 2005, 15:51 »
Witam

Na poczatku bardzo wam dziekuje   za okazanie pomocy  :oops:  

A nie podawalem  numeru konta  iz pomyslalem    ze nie  wolno  bo najczesciej jest  to traktowane  jako  spam ale jesli moderatorzy  zezwola to niema problemu

mBank
97 1140 2004 0000 3202 3051 3102
Łobodzinski Piotr
05-240 TŁuszcz
ul.Mazowiecka 36
Z góry dziekuje



Przepraszam jesli zle pomyslalem  ale nie chcialem sie tez nazuczac to jest  forum  szylylek   :!:  :(


Claudi do  zobaczenia i czekam na spotkanie
Jeszcze raz dziekuje   :)


Ponizej zalanczam moje foto :D

[załącznik usunięty przez administratora]

Pozdrawiamy  "Fonic"  ,"Ksiezniczka +2 z trojaczkow", "Konsta" ,  "Claudi","Jasminka", "Balbinka"
Oraz ja Piterek  :P
Bardzo przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne :(

Offline Szu

  • ~Opiekun Wybiegu~
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Uzbierane migdały: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Szu, Oggi, Filip, Ping, Pong, Bezia(+)
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #73 dnia: 17 Sie, 2005, 08:34 »
Kurcze :( Strasznie ci współczuje Piterek !! Ale trzeba być dobrej myśli,  jakby coś to na nas  również możesz liczyć !!!
pozdrawiam cieplutko

Rue

  • Gość
I ZLOT SZYNSZYLOMANIAKÓW 20005 !!! (ogólnopolski)
« Odpowiedź #74 dnia: 19 Sie, 2005, 16:04 »
Ja też się przyłączam do tego wszystkiego. W miare mozliwości też pomoge.

 

PRZENIESIONY: ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.

Zaczęty przez Mysza <")))/Dział Na każdy temat

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1424
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2015, 23:24
wysłana przez Mysza <")))/
ZLOT MAZURSKI 2016 -wydzielone z wątku: Nasze ogrody.

Zaczęty przez elanutkaDział Różne wspólne inicjatywy

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 3369
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2015, 18:39
wysłana przez elanutka
[POZNAŃ] Zlot miłośników szynszyli 8 października

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 69568
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2017, 17:56
wysłana przez Metallowa
Pierwszy Wirtualny Zlot aka śmiechy i chichy :)

Zaczęty przez sonicaDział Na każdy temat

Odpowiedzi: 310
Wyświetleń: 55321
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2016, 16:07
wysłana przez SZYNSZYLKA BEZA
mini zlot w Poznaniu? 17 listopada

Zaczęty przez dream*Dział Ogólnopolskie Zloty Szynszylomaniaków

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8246
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2013, 16:34
wysłana przez dream*
SimplePortal